Sport Tippek

Stadium Background

Mezokovesd-Zsory vs Ajka - H2H Analysis, Preview & Predictions

Hungary Hungary

NB II.
2026. okt. 14., Sze
VS
du. 03:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Mezokovesd-Zsory host Ajka in the NB II.. Mezokovesd-Zsory are expected to control this from the start. Ajka have shipped 1.47 goals a game lately, while Mezokovesd-Zsory have conceded 1.15 and scored 1.07. Head-to-head, Mezokovesd-Zsory have won 1 to Ajka's 1, with 3 draws. They last met on 2026. ápr. 26., ending 1:1. Model xG sits at 1.20 vs 1.00, favoring Mezokovesd-Zsory. Home (1) are the model's selection here, or BTTS: NG.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

60%
Mezokovesd-Zsory
22%
Döntetlenek
18%
Ajka
Döntetlen valószínűség: 22% Favorit: Mezokovesd-Zsory

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

82% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Ajka carry the better recent record into this one.
  • Mezokovesd-Zsory are the model's pick here, at 60%.
  • Regular NB II. form gives a decent read on both sides.
  • A stabil védelmek kevés gólt és kontrollált játékot ígérnek.

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 85%
Over 1.5 Gól 62.5%
Over 2.5 Gól 25%
Over 3.5 Gól 19%
Over 4.5 Gól 9%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 29.6%
Mezokovesd-Zsory Kapott gól nélkül 68%
Ajka Kapott gól nélkül 12%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Mezokovesd-Zsory Ajka
Meccsek 27 30
Győzelmek 11 12
Döntetlenek 3 4
Vereségek 13 14
Lőtt Gólok 1.07 1.07
Kapott Gólok 1.15 1.47
Várható Gólok (xG) 1.20 1.00
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. ápr. 26. NB II.
Mezokovesd-Zsory vs Ajka
1:1
2025. nov. 2. NB II.
Ajka vs Mezokovesd-Zsory
1:2
2025. máj. 4. NB II.
Mezokovesd-Zsory vs Ajka
1:1
2024. nov. 3. NB II.
Ajka vs Mezokovesd-Zsory
1:1
2023. szept. 16. Hungarian Cup
Ajka vs Mezokovesd-Zsory
1:0

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Mezokovesd-Zsory 68 / 100
Ajka 19 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Mezokovesd-Zsory Ajka

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Mezokovesd-Zsory Win (1)
Másodlagos Tipp Under 2.5 Goals or BTTS No
Correct Score 1:0
BTTS Tipp No (NG)
Over/Under Vélemény Under 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Mezokovesd-Zsory scored in 67% of their last 27 games.

Ajka's defensive record shows goals conceded in 77% of 30 matches.

Games between these two average 2.00 goals.

Solid form: Mezokovesd-Zsory remains unbeaten in 3 of 5 recent matches.

Gólszerzési trendek

Mezokovesd-Zsory VS Ajka
0.88 Lőtt gólok 1.38
1.13 Kapott gólok 1.38
50% Felett 1.5 75%
25% Felett 2.5 38%
13% Felett 3.5 25%

Recent Form & Match History

Mezokovesd-Zsory

(Home)
19 Sept
Mezokovesd-Zsory
4 : 1
Kazincbarcika
12 Sept
Mezokovesd-Zsory
0 : 2
MTK Budapest
05 Sept
Kozarmisleny SE
2 : 0
Mezokovesd-Zsory
29 Aug
Mezokovesd-Zsory
4 : 2
Gyirmot FC Gyor
22 Aug
Videoton
1 : 2
Mezokovesd-Zsory
Page 1 of 6

Ajka

(Away)
02 Oct
Komarno
4 : 2
Ajka
19 Sept
Ajka
1 : 0
Csakvari
12 Sept
Ajka
3 : 2
BVSC-Zuglo
05 Sept
Ajka
0 : 3
Soroksar
30 Aug
Szentlorinc SE
0 : 1
Ajka
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Soroksar 8 6 2 0 23:7 20
2 Kecskemeti TE 8 5 2 1 15:8 17
3 Tiszakecske 8 4 4 0 17:10 16
4 Ajka 7 4 2 1 9:6 14
5 Gyirmot FC Gyor 8 4 1 3 13:14 13
6 Kazincbarcika 8 3 4 1 13:11 13
7 Mezokovesd-Zsory 7 4 0 3 11:8 12
8 Karcagi 8 2 5 1 13:11 11
9 Szentlorinc SE 7 3 1 3 8:9 10
10 Videoton 8 3 0 5 11:11 9
11 Nagykanizsa FC 8 3 0 5 7:10 9
12 DVTK 7 2 1 4 8:15 7
13 Szeged-Csanad GA 7 1 3 3 6:8 6
14 BVSC-Zuglo 7 1 1 5 4:9 4
15 Kozarmisleny SE 8 1 1 6 6:16 4
16 Csakvari 8 1 1 6 8:19 4
Promotion - NB I. 2027/2028 (Main)
Promotion - NB I. (Relegation)