Sport Tippek

Stadium Background

Mlada Boleslav U19 vs Slavia Prague U19 - H2H Analysis, Preview & Predictions

Czech Republic Czech Republic

U19 League
2026. okt. 17., Szo
VS
de. 09:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Mlada Boleslav U19 host Slavia Prague U19 in the U19 League. Expect goals in this one — both sides have been finding the net. Mlada Boleslav U19 have averaged 2.09 scored and 1.47 conceded recently, against Slavia Prague U19's 1.67 scored and 2.55 conceded. Past meetings favor Slavia Prague U19 slightly — 2-3-0 in wins/losses/draws. They last met on 2026. máj. 16., ending 0:3. xG projections (2.56 - 1.56) back Mlada Boleslav U19 to edge this. The model tips Over 2.5 goals in this one.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

36%
Mlada Boleslav U19
44%
Döntetlenek
20%
Slavia Prague U19
Döntetlen valószínűség: 44% Favorit: Draw

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

71% / Közepes Magabiztosság
  • Mlada Boleslav U19 have won more games recently than Slavia Prague U19.
  • Model puts this one close, with a 44% draw probability.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 99%
Over 1.5 Gól 94%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 69%
Over 4.5 Gól 31%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 76.2%
Mlada Boleslav U19 Kapott gól nélkül 15%
Slavia Prague U19 Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Mlada Boleslav U19 Slavia Prague U19
Meccsek 32 33
Győzelmek 18 9
Döntetlenek 3 5
Vereségek 11 19
Lőtt Gólok 2.09 1.67
Kapott Gólok 1.47 2.55
Várható Gólok (xG) 2.56 1.56
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. máj. 16. U19 League
Slavia Prague U19 vs Mlada Boleslav U19
0:3
2025. okt. 18. U19 League
Mlada Boleslav U19 vs Slavia Prague U19
0:3
2025. máj. 24. U19 League
Mlada Boleslav U19 vs Slavia Prague U19
2:1
2024. okt. 26. U19 League
Slavia Prague U19 vs Mlada Boleslav U19
2:1
2024. máj. 11. U19 League
Slavia Prague U19 vs Mlada Boleslav U19
4:3

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Mlada Boleslav U19 35 / 100
Slavia Prague U19 20 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Mlada Boleslav U19 Slavia Prague U19

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Slavia Prague U19 Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Attacking prowess: Mlada Boleslav U19 scored in 81% of their last 32 outings.

Slavia Prague U19 let in goals in 91% of their last 33 matches.

Historical meetings average 3.80 goals per match.

Mlada Boleslav U19 has registered 2 games unbeaten in their last 5 outings.

Gólszerzési trendek

Mlada Boleslav U19 VS Slavia Prague U19
2.38 Lőtt gólok 1.25
1.88 Kapott gólok 2.75
88% Felett 1.5 100%
75% Felett 2.5 75%
75% Felett 3.5 63%

Recent Form & Match History

Mlada Boleslav U19

(Home)
09 Oct
Brno U19
3 : 0
Mlada Boleslav U19
03 Oct
Mlada Boleslav U19
1 : 3
Opava U19
25 Sept
Sparta Prague U19
2 : 0
Mlada Boleslav U19
19 Sept
Slovacko U19
0 : 1
Mlada Boleslav U19
12 Sept
Mlada Boleslav U19
5 : 3
Teplice U19
Page 1 of 7

Slavia Prague U19

(Away)
09 Oct
Slavia Prague U19
4 : 1
Slovacko U19
19 Sept
Ostrava U19
3 : 1
Slavia Prague U19
16 Sept
Teplice U19
1 : 1
Slavia Prague U19
12 Sept
Slavia Prague U19
0 : 2
Dukla Prague U19
10 Sept
Slavia Prague U19
2 : 1
Lens U19
Page 1 of 7