Sport Tippek

Stadium Background

Modena vs Cesena - H2H Analysis, Preview & Predictions

Olaszország Olaszország

Serie B Stadio Alberto Braglia, Modena
2026. okt. 24., Szo
VS
du. 01:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Modena host Cesena in the Serie B. This one's hard to separate. Cesena have shipped 1.48 goals a game lately, while Modena have conceded 1.04 and scored 1.44. Head-to-head, Modena have won 1 to Cesena's 2, with 2 draws. They last met on 2026. márc. 7., ending 0:0. xG projections (1.19 - 0.81) back Modena to edge this. AI prediction: Home (1) Win — correct score tipped at 2-1.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

70%
Modena
17%
Döntetlenek
13%
Cesena
Döntetlen valószínűség: 17% Favorit: Modena

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

88% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Form's been kind to Modena lately — more wins on the board than Cesena.
  • Win probability leans Modena's way, sitting at 70%.
  • Regular Serie B form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 13%
Over 4.5 Gól 6%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 70.2%
Modena Kapott gól nélkül 20%
Cesena Kapott gól nélkül 12%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Modena Cesena
Meccsek 27 29
Győzelmek 12 7
Döntetlenek 5 11
Vereségek 10 11
Lőtt Gólok 1.44 1.24
Kapott Gólok 1.04 1.48
Várható Gólok (xG) 1.19 0.81
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. márc. 7. Serie B
Modena vs Cesena
0:0
2025. nov. 28. Serie B
Cesena vs Modena
1:0
2025. máj. 13. Serie B
Modena vs Cesena
0:1
2024. szept. 13. Serie B
Cesena vs Modena
2:2
2022. febr. 7. Serie C - Group B
Modena vs Cesena
1:0

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Modena 67 / 100
Cesena 14 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Modena Cesena

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Modena Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Attacking prowess: Modena scored in 74% of their last 27 outings.

Cesena has conceded goals in 69% of their last 29 outings.

Modena has registered 4 games unbeaten in their last 5 outings.

H2H data points to 1.40 goals as a typical output.

Gólszerzési trendek

Modena VS Cesena
1 Lőtt gólok 0.88
0.75 Kapott gólok 1.38
50% Felett 1.5 88%
38% Felett 2.5 38%
13% Felett 3.5 13%

Recent Form & Match History

Modena

(Home)
11 Oct
Modena
3 : 2
Verona
20 Sept
Modena
2 : 1
Empoli
12 Sept
Sudtirol
1 : 1
Modena
06 Sept
Modena
0 : 1
Avellino
28 Aug
Cremonese
0 : 3
Modena
Page 1 of 6

Cesena

(Away)
10 Oct
Benevento
2 : 0
Cesena
18 Sept
Juve Stabia
1 : 1
Cesena
12 Sept
Cesena
2 : 2
Cremonese
06 Sept
Cesena
1 : 1
Mantova
29 Aug
Entella
1 : 2
Cesena
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Palermo 6 5 1 0 14:7 16
2 Mantova 6 4 2 0 13:6 14
3 Modena 6 4 1 1 11:6 13
4 Sudtirol 6 3 3 0 9:3 12
5 Ascoli 6 3 2 1 7:4 11
6 Avellino 6 3 1 2 11:7 10
7 Pisa 6 3 1 2 11:8 10
8 Benevento 6 3 1 2 8:5 10
9 Verona 6 2 1 3 12:10 7
10 Padova 6 2 1 3 5:8 7
11 Cesena 6 1 4 1 7:8 7
12 Arezzo 6 2 1 3 6:13 7
13 Empoli 6 2 0 4 6:10 6
14 Entella 6 1 3 2 8:7 6
15 Cremonese 6 1 3 2 5:7 6
16 Vicenza 6 1 2 3 7:13 5
17 Carrarese 6 1 1 4 4:6 4
18 Sampdoria 6 1 1 4 6:13 4
19 Catanzaro 6 1 0 5 6:12 3
20 Juve Stabia 6 1 3 2 5:8 2
Promotion - Serie A 2027/2028 (Main)
Promotion - Serie B (Play Offs)
Promotion - Serie B (Play Offs)
Relegation - Serie B (Play Out)