Sport Tippek

Stadium Background

Mynavi Sendai W vs Urawa W - H2H Analysis, Preview & Predictions

Japan Japan

WE League Women Yurtec Stadium Sendai, Sendai
2026. nov. 7., Szo
VS
de. 05:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Mynavi Sendai W host Urawa W in the WE League Women. Neither defense has been convincing lately, which should mean goals. Recent numbers: Mynavi Sendai W at 0.96 goals for, 1.11 against; Urawa W at 2.03 for, 1.31 against. Head-to-head, Mynavi Sendai W have won 2 to Urawa W's 3, with 0 draws. They last met on 2026. okt. 10., ending 2:1. The numbers (1.19 xG vs 2.06) point toward Urawa W. Over 2.5 looks the sharpest market angle here.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

18%
Mynavi Sendai W
22%
Döntetlenek
60%
Urawa W
Döntetlen valószínűség: 22% Favorit: Urawa W

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

82% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Look at the last few games and Urawa W come out ahead of Mynavi Sendai W on wins alone.
  • Urawa W are the model's pick here, at 60%.
  • Regular WE League Women form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 98%
Over 1.5 Gól 87.5%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 31.5%
Over 4.5 Gól 14%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 70.2%
Mynavi Sendai W Kapott gól nélkül 10%
Urawa W Kapott gól nélkül 12%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Mynavi Sendai W Urawa W
Meccsek 28 29
Győzelmek 12 17
Döntetlenek 2 0
Vereségek 14 12
Lőtt Gólok 0.96 2.03
Kapott Gólok 1.11 1.31
Várható Gólok (xG) 1.19 2.06
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. okt. 10. WE League Cup Women
Urawa W vs Mynavi Sendai W
2:1
2026. máj. 3. WE League Women
Urawa W vs Mynavi Sendai W
0:1
2025. szept. 6. WE League Women
Mynavi Sendai W vs Urawa W
2:1
2025. ápr. 26. WE League Women
Mynavi Sendai W vs Urawa W
0:1
2024. nov. 30. WE League Women
Urawa W vs Mynavi Sendai W
1:0

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Mynavi Sendai W 18 / 100
Urawa W 56 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Mynavi Sendai W Urawa W

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Urawa W Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Mynavi Sendai W's goal record stands at 64% scoring rate across 28 recent games.

Urawa W has conceded goals in 76% of their last 29 outings.

Games between these two average 1.80 goals.

Solid form: Mynavi Sendai W remains unbeaten in 1 of 5 recent matches.

Gólszerzési trendek

Mynavi Sendai W VS Urawa W
0.88 Lőtt gólok 2.5
1.63 Kapott gólok 1.5
75% Felett 1.5 100%
50% Felett 2.5 88%
13% Felett 3.5 50%

Recent Form & Match History

Mynavi Sendai W

(Home)
18 Oct
Mynavi Sendai W
3 : 4
Inac Kobe Leonesa W
10 Oct
Urawa W
2 : 1
Mynavi Sendai W
03 Oct
Mynavi Sendai W
0 : 1
Inac Kobe Leonesa W
27 Sept
Mynavi Sendai W
1 : 2
Saitama W
23 Sept
Omiya Ardija W
1 : 2
Mynavi Sendai W
Page 1 of 6

Urawa W

(Away)
18 Oct
JEF United W
2 : 1
Urawa W
10 Oct
Urawa W
2 : 1
Mynavi Sendai W
03 Oct
Urawa W
4 : 2
Beleza W
27 Sept
Albirex Niigata W
2 : 1
Urawa W
23 Sept
Urawa W
2 : 0
AC Parceiro Nagano W
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Inac Kobe Leonesa W 5 3 1 1 13:9 10
2 Urawa W 4 3 0 1 10:4 9
3 Beleza W 4 3 0 1 10:7 9
4 Saitama W 4 2 1 1 4:2 7
5 Sanfrecce Hiroshima W 4 2 0 2 6:5 6
6 JEF United W 4 2 0 2 6:6 6
7 C-Osaka W 4 1 2 1 6:5 5
8 Albirex Niigata W 4 1 2 1 5:5 5
9 Nojima Stella W 4 1 1 2 5:11 4
10 Mynavi Sendai W 4 1 0 3 7:10 3
11 AC Parceiro Nagano W 5 0 3 2 4:8 3
12 Omiya Ardija W 4 1 0 3 2:6 3
Promotion - AFC Champions League Women 2027/2028 (Main)