Sport Tippek

Stadium Background

Novi Pazar U19 vs Mladost Lucani U19 - H2H Analysis, Preview & Predictions

Serbia Serbia

U19 League
2026. okt. 31., Szo
VS
du. 05:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Novi Pazar U19 host Mladost Lucani U19 in the U19 League. Expect goals in this one — both sides have been finding the net. Novi Pazar U19 have averaged 2 scored and 1.88 conceded recently, against Mladost Lucani U19's 2.56 scored and 2.33 conceded. No recent head-to-head history to lean on here — form is the better guide. The numbers (2.06 xG vs 2.00) point toward Novi Pazar U19. Over 2.5 looks the sharpest market angle here.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

60%
Novi Pazar U19
22%
Döntetlenek
18%
Mladost Lucani U19
Döntetlen valószínűség: 22% Favorit: Novi Pazar U19

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

82% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Form's been kind to Novi Pazar U19 lately — more wins on the board than Mladost Lucani U19.
  • Model gives Novi Pazar U19 a 60% chance of winning this.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 82%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 99%
Over 1.5 Gól 88%
Over 2.5 Gól 82%
Over 3.5 Gól 62.5%
Over 4.5 Gól 28%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 83.80000000000001%
Novi Pazar U19 Kapott gól nélkül 10%
Mladost Lucani U19 Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Novi Pazar U19 Mladost Lucani U19
Meccsek 8 9
Győzelmek 5 4
Döntetlenek 1 1
Vereségek 2 4
Lőtt Gólok 2 2.56
Kapott Gólok 1.88 2.33
Várható Gólok (xG) 2.06 2.00
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Novi Pazar U19 56 / 100
Mladost Lucani U19 18 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Novi Pazar U19 Mladost Lucani U19

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Novi Pazar U19 Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Attacking prowess: Novi Pazar U19 scored in 100% of their last 8 outings.

Mladost Lucani U19's defensive record shows goals conceded in 89% of 9 matches.

Novi Pazar U19 has registered 5 games unbeaten in their last 5 outings.

Mladost Lucani U19 lost 2 of their last 5 games.

Gólszerzési trendek

Novi Pazar U19 VS Mladost Lucani U19
2 Lőtt gólok 2.13
1.88 Kapott gólok 2.13
88% Felett 1.5 88%
75% Felett 2.5 88%
50% Felett 3.5 75%

Recent Form & Match History

Novi Pazar U19

(Home)
03 Oct
Novi Pazar U19
4 : 2
Cukaricki U19
19 Sept
Jedinstvo Ub U19
1 : 2
Novi Pazar U19
13 Sept
Novi Pazar U19
1 : 1
Brodarac U19
05 Sept
Partizan U19
1 : 2
Novi Pazar U19
30 Aug
Novi Pazar U19
3 : 2
Spartak Subotica U19
Page 1 of 2

Mladost Lucani U19

(Away)
11 Oct
Brodarac U19
4 : 6
Mladost Lucani U19
04 Oct
Mladost Lucani U19
3 : 2
Spartak Subotica U19
20 Sept
Usce U19
2 : 1
Mladost Lucani U19
13 Sept
Mladost Lucani U19
2 : 2
FK Vozdovac U19
04 Sept
Vojvodina U19
3 : 1
Mladost Lucani U19
Page 1 of 2