Sport Tippek

Stadium Background

Otelul 2 vs Unirea Branistea - H2H Analysis, Preview & Predictions

Romania Romania

Liga 3 - Seria 4
2026. okt. 30., P
VS
du. 01:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Otelul 2 host Unirea Branistea in the Liga 3 - Seria 4. Recent head-to-head results give a strong hint here. Otelul 2 have averaged 1.18 scored and 3.93 conceded recently, against Unirea Branistea's 2.41 scored and 1.41 conceded. Head-to-head, Otelul 2 have won 0 to Unirea Branistea's 3, with 0 draws. They last met on 2026. ápr. 4., ending 8:0. xG projections (1.50 - 2.31) back Unirea Branistea to edge this. The model's pick is Away (2) to win or Over 2.5 goals.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

18%
Otelul 2
22%
Döntetlenek
60%
Unirea Branistea
Döntetlen valószínűség: 22% Favorit: Unirea Branistea

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

82% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Unirea Branistea carry the better recent record into this one.
  • Model gives Unirea Branistea a 60% chance of winning this.
  • Regular Liga 3 - Seria 4 form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 82%).
  • History favors Unirea Branistea here — 3 wins from the last 3 head-to-heads.

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 98%
Over 1.5 Gól 87.5%
Over 2.5 Gól 82%
Over 3.5 Gól 44%
Over 4.5 Gól 20%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 74.2%
Otelul 2 Kapott gól nélkül 10%
Unirea Branistea Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Otelul 2 Unirea Branistea
Meccsek 28 29
Győzelmek 3 17
Döntetlenek 3 1
Vereségek 22 11
Lőtt Gólok 1.18 2.41
Kapott Gólok 3.93 1.41
Várható Gólok (xG) 1.50 2.31
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. ápr. 4. Liga 3 - Seria 2
Unirea Branistea vs Otelul 2
8:0
2026. márc. 14. Liga 3 - Seria 2
Unirea Branistea vs Otelul 2
2:1
2025. okt. 17. Liga 3 - Seria 2
Otelul 2 vs Unirea Branistea
0:3

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Otelul 2 18 / 100
Unirea Branistea 56 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Otelul 2 Unirea Branistea

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Unirea Branistea Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Games between these two average 4.67 goals.

Attacking prowess: Otelul 2 scored in 68% of their last 28 outings.

Unirea Branistea's defensive record shows goals conceded in 69% of 29 matches.

Recent resilience: Otelul 2 stayed unbeaten in 2 of the last 5 games.

Gólszerzési trendek

Otelul 2 VS Unirea Branistea
1 Lőtt gólok 1.88
2.75 Kapott gólok 2
100% Felett 1.5 75%
88% Felett 2.5 75%
38% Felett 3.5 50%

Recent Form & Match History

Otelul 2

(Home)
10 Oct
Agigea
2 : 2
Otelul 2
02 Oct
Otelul 2
2 : 1
Portul Constanta
26 Sept
Sporting Liesti
6 : 1
Otelul 2
23 Sept
Otelul 2
1 : 2
Gloria Baneasa
19 Sept
Recolta Gheorghe Doja
2 : 1
Otelul 2
Page 1 of 6

Unirea Branistea

(Away)
10 Oct
Unirea Branistea
2 : 1
Recolta Gheorghe Doja
02 Oct
Inainte Modelu
0 : 1
Unirea Branistea
26 Sept
Unirea Branistea
3 : 4
Axiopolis Cernavoda
23 Sept
Agigea
2 : 1
Unirea Branistea
19 Sept
Unirea Branistea
4 : 2
Progresul Fundulea
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Agricola Borcea 8 7 0 1 27:9 21
2 Inainte Modelu 8 5 1 2 17:11 16
3 Progresul Fundulea 8 5 0 3 18:12 15
4 Agigea 8 4 3 1 13:8 15
5 Axiopolis Cernavoda 8 4 1 3 16:15 13
6 Sporting Liesti 8 4 0 4 24:18 12
7 Unirea Branistea 8 4 0 4 15:13 12
8 Recolta Gheorghe Doja 8 4 0 4 14:16 12
9 Calarasi 8 3 1 4 7:12 10
10 Gloria Baneasa 8 2 1 5 8:16 7
11 Otelul 2 8 1 1 6 8:22 4
12 Portul Constanta 8 1 0 7 11:26 3
Promotion - Liga 3 - Promotion Group 2026/2027 (Main)
Relegation - Liga 3 - Seria 4 (Relegation Group)