Sport Tippek

Stadium Background

Pau vs Grenoble - H2H Analysis, Preview & Predictions

Franciaország Franciaország

Ligue 2 Nouste Camp, Pau
2026. okt. 23., P
VS
du. 06:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Pau host Grenoble in the Ligue 2. This looks like a genuine coin-flip fixture. Recent numbers: Pau at 1.3 goals for, 1.81 against; Grenoble at 0.93 for, 1.21 against. Past meetings favor Pau slightly — 2-0-3 in wins/losses/draws. They last met on 2026. jan. 23., ending 2:2. Model xG sits at 1.25 vs 1.00, favoring Pau. The model's pick is Home (1) to win or Over 2.5 goals.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

70%
Pau
17%
Döntetlenek
13%
Grenoble
Döntetlen valószínűség: 17% Favorit: Pau

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

88% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Pau carry the better recent record into this one.
  • Pau are the model's pick here, at 70%.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 25%
Over 4.5 Gól 11%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 69%
Pau Kapott gól nélkül 20%
Grenoble Kapott gól nélkül 11%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Pau Grenoble
Meccsek 27 28
Győzelmek 10 5
Döntetlenek 4 13
Vereségek 13 10
Lőtt Gólok 1.3 0.93
Kapott Gólok 1.81 1.21
Várható Gólok (xG) 1.25 1.00
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. jan. 23. Ligue 2
Pau vs Grenoble
2:2
2025. okt. 17. Ligue 2
Grenoble vs Pau
1:1
2025. febr. 28. Ligue 2
Pau vs Grenoble
1:0
2024. aug. 30. Ligue 2
Grenoble vs Pau
1:1
2024. febr. 24. Ligue 2
Grenoble vs Pau
0:1

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Pau 67 / 100
Grenoble 14 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Pau Grenoble

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Pau Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Pau scored in 70% of their last 27 games.

Grenoble let in goals in 61% of their last 28 matches.

Games between these two average 2.00 goals.

Recent resilience: Pau stayed unbeaten in 4 of the last 5 games.

Gólszerzési trendek

Pau VS Grenoble
1.13 Lőtt gólok 1
1 Kapott gólok 1.38
50% Felett 1.5 63%
25% Felett 2.5 50%
25% Felett 3.5 25%

Recent Form & Match History

Pau

(Home)
09 Oct
Pau
3 : 2
Laval
03 Oct
Toulouse
2 : 3
Pau
18 Sept
Pau
2 : 0
Dunkerque
11 Sept
Montpellier
1 : 0
Pau
04 Sept
Pau
1 : 1
Sochaux
Page 1 of 6

Grenoble

(Away)
09 Oct
Montpellier
2 : 0
Grenoble
02 Oct
Grenoble
0 : 0
Lausanne Ouchy
18 Sept
Grenoble
1 : 1
Clermont
11 Sept
Rodez
0 : 1
Grenoble
04 Sept
Grenoble
1 : 2
Annecy
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 St Etienne 8 6 1 1 21:8 19
2 Red Star 8 5 2 1 12:9 17
3 Montpellier 8 4 3 1 8:5 15
4 Reims 8 3 5 0 15:9 14
5 Nancy 8 4 1 3 9:7 13
6 Annecy 8 4 1 3 10:9 13
7 Pau 8 3 2 3 9:8 11
8 Sochaux 8 2 5 1 5:6 11
9 Metz 7 2 4 1 10:7 10
10 Dijon 7 2 3 2 10:10 9
11 Guingamp 8 2 2 4 10:13 8
12 Dunkerque 8 2 2 4 10:13 8
13 Nantes 8 2 2 4 9:13 8
14 Grenoble 8 2 2 4 8:13 8
15 Rodez 8 2 1 5 14:18 7
16 Boulogne 8 0 6 2 4:6 6
17 Clermont 8 0 6 2 6:9 6
18 Laval 8 1 2 5 10:17 5
Promotion - Ligue 1 2027/2028 (Main)
Promotion - Ligue 1 (Relegation - Play Offs)
Promotion - Ligue 1 (Relegation - Play Offs)
Relegation - Ligue 2 (Relegation)
Relegation - Ligue 3 2027/2028 (Main)