Sport Tippek

Stadium Background

Pinheirense U20 vs Desportiva Paraense U20 - H2H Analysis, Preview & Predictions

Brazília Brazília

Paraense U20
2026. okt. 31., Szo
VS
du. 12:30
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Pinheirense U20 host Desportiva Paraense U20 in the Paraense U20. This has the makings of an open, high-scoring game. Pinheirense U20 have averaged 2.14 scored and 1.57 conceded recently, against Desportiva Paraense U20's 1.67 scored and 1.13 conceded. No recent head-to-head history to lean on here — form is the better guide. Model xG sits at 1.69 vs 1.88, favoring Desportiva Paraense U20. Over 2.5 looks the sharpest market angle here.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

9%
Pinheirense U20
11%
Döntetlenek
80%
Desportiva Paraense U20
Döntetlen valószínűség: 11% Favorit: Desportiva Paraense U20

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

93% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Look at the last few games and Desportiva Paraense U20 come out ahead of Pinheirense U20 on wins alone.
  • 80% — that's where the model lands on Desportiva Paraense U20 taking it.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 99%
Over 1.5 Gól 91.5%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 40%
Over 4.5 Gól 18%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 69%
Pinheirense U20 Kapott gól nélkül 10%
Desportiva Paraense U20 Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Pinheirense U20 Desportiva Paraense U20
Meccsek 14 15
Győzelmek 4 9
Döntetlenek 3 1
Vereségek 7 5
Lőtt Gólok 2.14 1.67
Kapott Gólok 1.57 1.13
Várható Gólok (xG) 1.69 1.88
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Pinheirense U20 10 / 100
Desportiva Paraense U20 74 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Pinheirense U20 Desportiva Paraense U20

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Desportiva Paraense U20 Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Pinheirense U20 found the back of the net in 64% of recent matches (14 games).

Desportiva Paraense U20 has conceded goals in 60% of their last 15 outings.

Pinheirense U20 went unbeaten in 2 of their last 5 games.

Difficult form: Desportiva Paraense U20 registered 1 defeats in their last 5 games.

Gólszerzési trendek

Pinheirense U20 VS Desportiva Paraense U20
2.88 Lőtt gólok 2
1.75 Kapott gólok 0.5
100% Felett 1.5 83%
75% Felett 2.5 67%
63% Felett 3.5 17%

Recent Form & Match History

Pinheirense U20

(Home)
23 Oct
Craques do Futuro U20
0 : 0
Pinheirense U20
06 Sept
Pinheirense U20
0 : 1
Paysandu PA U20
02 Sept
Santa Rosa U20
1 : 0
Pinheirense U20
27 Aug
Pinheirense U20
2 : 3
CRT-23 Benevides U20
22 Aug
Pinheirense U20
3 : 0
Atletico Barbarense U20
Page 1 of 3

Desportiva Paraense U20

(Away)
05 Sept
Trabalhista U20
0 : 3
Desportiva Paraense U20
01 Sept
Desportiva Paraense U20
4 : 0
Cruzeirao U20
26 Aug
Sport Belem U20
2 : 1
Desportiva Paraense U20
22 Aug
Craques do Futuro U20
0 : 3
Desportiva Paraense U20
15 Aug
Desportiva Paraense U20
1 : 1
Belenense U20
Page 1 of 3

League Standings (Group 1)

Pos Team P W D L GD Pts
1 Remo U20 1 1 0 0 3:2 3
2 Comercial PA U20 1 1 0 0 3:2 3
3 CA Vila Rica U20 0 0 0 0 0:0 0
4 Tapajos U20 0 0 0 0 0:0 0
5 Atletico JM9 U20 1 0 0 1 2:3 0
6 ESMAC U20 1 0 0 1 2:3 0
Promotion - Paraense U20 (Play Offs)

League Standings (Group 2)

Pos Team P W D L GD Pts
1 Paysandu PA U20 0 0 0 0 0:0 0
2 Ponte Nova U20 0 0 0 0 0:0 0
3 Trabalhista U20 0 0 0 0 0:0 0
4 Pedreira U20 0 0 0 0 0:0 0
5 Curumins EC U20 0 0 0 0 0:0 0
Promotion - Paraense U20 (Play Offs)

League Standings (Group 3)

Pos Team P W D L GD Pts
1 Independente U20 0 0 0 0 0:0 0
2 Tuna Luso U20 0 0 0 0 0:0 0
3 CRT-23 Benevides U20 0 0 0 0 0:0 0
4 Sao Francisco U20 0 0 0 0 0:0 0
5 Boca Juniors U20 0 0 0 0 0:0 0
Promotion - Paraense U20 (Play Offs)

League Standings (Group 4)

Pos Team P W D L GD Pts
1 Belenense U20 0 0 0 0 0:0 0
2 Venus U20 0 0 0 0 0:0 0
3 Sport Belem U20 0 0 0 0 0:0 0
4 Estrela PA U20 0 0 0 0 0:0 0
5 Tesla U20 0 0 0 0 0:0 0
Promotion - Paraense U20 (Play Offs)

League Standings (Group 5)

Pos Team P W D L GD Pts
1 Desportiva Paraense U20 0 0 0 0 0:0 0
2 Pinheirense U20 0 0 0 0 0:0 0
3 Craques do Futuro U20 0 0 0 0 0:0 0
4 Tiradentes PA U20 0 0 0 0 0:0 0
5 Cabanos U20 0 0 0 0 0:0 0
Promotion - Paraense U20 (Play Offs)

League Standings (Group 6)

Pos Team P W D L GD Pts
1 Castanhal U20 0 0 0 0 0:0 0
2 Meninos de Ouro U20 0 0 0 0 0:0 0
3 Capitao Poco U20 0 0 0 0 0:0 0
4 Paragominas U20 0 0 0 0 0:0 0
5 Sao Miguel U20 0 0 0 0 0:0 0
Promotion - Paraense U20 (Play Offs)

League Standings (Group 7)

Pos Team P W D L GD Pts
1 EC Tailandia U20 0 0 0 0 0:0 0
2 Aguia De Maraba U20 0 0 0 0 0:0 0
3 Mec Maraba U20 0 0 0 0 0:0 0
Promotion - Paraense U20 (Play Offs)