Sport Tippek

Stadium Background

Porreres vs Alcudia - H2H Analysis, Preview & Predictions

Spanyolország Spanyolország

Tercera RFEF - Group 11
2026. okt. 18., V
VS
du. 03:30
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Porreres host Alcudia in the Tercera RFEF - Group 11. This one's hard to separate. Porreres have averaged 1.03 scored and 1.33 conceded recently, against Alcudia's 1.33 scored and 1.58 conceded. Head-to-head, Porreres have won 0 to Alcudia's 1, with 1 draws. They last met on 2025. ápr. 26., ending 1:1. Model xG sits at 1.56 vs 1.50, favoring Alcudia. The model's pick is Home (1) to win or Over 2.5 goals.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

50%
Porreres
28%
Döntetlenek
22%
Alcudia
Döntetlen valószínűség: 28% Favorit: Porreres

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

76% / Magas Magabiztosság
  • Alcudia have won more games recently than Porreres.
  • Model gives Porreres a 50% chance of winning this.
  • Regular Tercera RFEF - Group 11 form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 98%
Over 1.5 Gól 87.5%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 31.5%
Over 4.5 Gól 14%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 70.6%
Porreres Kapott gól nélkül 16%
Alcudia Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Porreres Alcudia
Meccsek 33 33
Győzelmek 12 14
Döntetlenek 4 5
Vereségek 17 14
Lőtt Gólok 1.03 1.33
Kapott Gólok 1.33 1.58
Várható Gólok (xG) 1.56 1.50
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2025. ápr. 26. Tercera RFEF - Group 11
Alcudia vs Porreres
1:1
2024. dec. 15. Tercera RFEF - Group 11
Porreres vs Alcudia
2:3

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Porreres 48 / 100
Alcudia 22 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Porreres Alcudia

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Porreres Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Games between these two average 3.50 goals.

Alcudia let in goals in 70% of their last 33 matches.

Alcudia's recent record shows 3 losses from the last 5 matches.

Porreres scored in 58% of their last 33 games.

Gólszerzési trendek

Porreres VS Alcudia
1.25 Lőtt gólok 1.88
1.13 Kapott gólok 1.88
75% Felett 1.5 100%
50% Felett 2.5 63%
25% Felett 3.5 38%

Recent Form & Match History

Porreres

(Home)
10 Oct
Constancia
1 : 0
Porreres
04 Oct
Porreres
0 : 1
Santanyi
26 Sept
Arenal
1 : 2
Porreres
20 Sept
Porreres
2 : 1
Inter Ibiza
13 Sept
Formentera
3 : 1
Porreres
Page 1 of 7

Alcudia

(Away)
10 Oct
Alcudia
1 : 0
Mercadal
04 Oct
Cardassar
6 : 2
Alcudia
26 Sept
Constancia
2 : 0
Alcudia
19 Sept
Alcudia
1 : 2
Santanyi
12 Sept
Arenal
1 : 2
Alcudia
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Manacor 5 5 0 0 15:5 15
2 Constancia 6 4 1 1 10:3 13
3 SD Ibiza 5 4 1 0 8:2 13
4 Cardassar 5 3 1 1 10:4 10
5 Llosetense 5 3 1 1 8:3 10
6 Platges de Calvia 5 3 0 2 9:5 9
7 Santanyi 5 2 3 0 5:3 9
8 Porreres 6 3 0 3 7:7 9
9 Formentera 5 2 2 1 7:4 8
10 PE Sant Jordi 5 2 2 1 7:7 8
11 Alcudia 5 2 0 3 10:11 6
12 Mercadal 5 1 2 2 6:7 5
13 Andratx 5 1 2 2 4:6 5
14 Binissalem 5 1 0 4 5:9 3
15 Arenal 5 1 0 4 5:11 3
16 Migjorn 5 1 0 4 4:12 3
17 Inter Ibiza 5 0 1 4 2:12 1
18 Sineu 5 0 0 5 3:14 0
Promotion - Tercera RFEF - Group 11 (Play Offs)