Sport Tippek

Stadium Background

PSV U19 vs Nijmegen U19 - H2H Analysis, Preview & Predictions

Hollandia Hollandia

Divisie 1 U19
2026. nov. 7., Szo
VS
du. 01:30
Mi tippünk

Meccs Összegzés

PSV U19 host Nijmegen U19 in the Divisie 1 U19. Expect goals in this one — both sides have been finding the net. PSV U19 have averaged 2.28 scored and 1.86 conceded recently, against Nijmegen U19's 2.38 scored and 2.72 conceded. Past meetings favor PSV U19 slightly — 2-2-1 in wins/losses/draws. They last met on 2026. okt. 10., ending 4:3. The numbers (2.56 xG vs 2.44) point toward PSV U19. The model tips Over 2.5 goals in this one.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

27%
PSV U19
33%
Döntetlenek
40%
Nijmegen U19
Döntetlen valószínűség: 33% Favorit: Nijmegen U19

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

70% / Közepes Magabiztosság
  • Form's been kind to PSV U19 lately — more wins on the board than Nijmegen U19.
  • Model gives Nijmegen U19 a 40% chance of winning this.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 85%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 99%
Over 1.5 Gól 94%
Over 2.5 Gól 85%
Over 3.5 Gól 69%
Over 4.5 Gól 31%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 84.6%
PSV U19 Kapott gól nélkül 10%
Nijmegen U19 Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika PSV U19 Nijmegen U19
Meccsek 29 29
Győzelmek 16 11
Döntetlenek 3 5
Vereségek 10 13
Lőtt Gólok 2.28 2.38
Kapott Gólok 1.86 2.72
Várható Gólok (xG) 2.56 2.44
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. okt. 10. Divisie 1 U19
Nijmegen U19 vs PSV U19
4:3
2026. ápr. 18. Divisie 1 U19
Nijmegen U19 vs PSV U19
2:3
2026. jan. 24. Divisie 1 U19
PSV U19 vs Nijmegen U19
1:2
2025. dec. 13. Divisie 1 U19
Nijmegen U19 vs PSV U19
3:4
2025. nov. 29. Divisie 1 U19
PSV U19 vs Nijmegen U19
2:2

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

PSV U19 26 / 100
Nijmegen U19 38 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
PSV U19 Nijmegen U19

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Nijmegen U19 Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Attacking prowess: PSV U19 scored in 90% of their last 29 outings.

Nijmegen U19 let in goals in 93% of their last 29 matches.

Games between these two average 5.20 goals.

PSV U19 has registered 3 games unbeaten in their last 5 outings.

Gólszerzési trendek

PSV U19 VS Nijmegen U19
2.13 Lőtt gólok 2.88
2 Kapott gólok 3
88% Felett 1.5 100%
75% Felett 2.5 88%
50% Felett 3.5 88%

Recent Form & Match History

PSV U19

(Home)
17 Oct
PSV U19
3 : 2
Zwolle U19
13 Oct
RB Leipzig U19
1 : 6
PSV U19
10 Oct
Nijmegen U19
4 : 3
PSV U19
22 Sept
De Graafschap U19
5 : 1
PSV U19
19 Sept
PSV U19
3 : 2
Ajax U19
Page 1 of 6

Nijmegen U19

(Away)
10 Oct
Nijmegen U19
4 : 3
PSV U19
19 Sept
Nijmegen U19
6 : 3
De Graafschap U19
15 Sept
Nijmegen U19
5 : 4
Feyenoord U19
05 Sept
Ajax U19
4 : 3
Nijmegen U19
29 Aug
Nijmegen U19
3 : 1
Zwolle U19
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Ajax U19 6 4 1 1 13:10 13
2 Nijmegen U19 5 4 0 1 21:15 12
3 AZ Alkmaar U19 6 3 1 2 7:3 10
4 Feyenoord U19 5 2 1 2 17:12 7
5 PSV U19 6 2 1 3 13:16 7
6 De Graafschap U19 6 1 3 2 13:13 6
7 Zwolle U19 6 2 0 4 7:13 6
8 Sparta Rotterdam U19 6 1 1 4 7:16 4
Promotion - Divisie 1 U19 (Play Offs)