Sport Tippek

Stadium Background

Puskas Academy II vs VSC Veszprem - H2H Analysis, Preview & Predictions

Hungary Hungary

NB III - Northwest
2026. okt. 25., V
VS
de. 10:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Puskas Academy II host VSC Veszprem in the NB III - Northwest. Expect goals in this one — both sides have been finding the net. Recent numbers: Puskas Academy II at 1.83 goals for, 1.79 against; VSC Veszprem at 1.61 for, 1.58 against. Past meetings favor Puskas Academy II slightly — 3-2-0 in wins/losses/draws. They last met on 2026. máj. 10., ending 2:1. Model xG sits at 2.00 vs 1.38, favoring Puskas Academy II. Over 2.5 looks the sharpest market angle here.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

42%
Puskas Academy II
20%
Döntetlenek
38%
VSC Veszprem
Döntetlen valószínűség: 20% Favorit: Puskas Academy II

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

67% / Közepes Magabiztosság
  • Attack-wise there's a gap: Puskas Academy II at 1.83 per game, VSC Veszprem at 1.61.
  • 42% — that's where the model lands on Puskas Academy II taking it.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 99%
Over 1.5 Gól 88%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 70%
Over 4.5 Gól 32%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 79.4%
Puskas Academy II Kapott gól nélkül 17%
VSC Veszprem Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Puskas Academy II VSC Veszprem
Meccsek 29 31
Győzelmek 12 12
Döntetlenek 4 9
Vereségek 13 10
Lőtt Gólok 1.83 1.61
Kapott Gólok 1.79 1.58
Várható Gólok (xG) 2.00 1.38
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. máj. 10. NB III - Northwest
VSC Veszprem vs Puskas Academy II
2:1
2025. okt. 26. NB III - Northwest
Puskas Academy II vs VSC Veszprem
1:2
2025. ápr. 13. NB III - Northwest
Puskas Academy II vs VSC Veszprem
2:1
2024. szept. 29. NB III - Northwest
VSC Veszprem vs Puskas Academy II
2:3
2024. márc. 30. NB III - Northwest
VSC Veszprem vs Puskas Academy II
0:5

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Puskas Academy II 41 / 100
VSC Veszprem 36 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Puskas Academy II VSC Veszprem

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Draw (X)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Puskas Academy II scored in 90% of their last 29 games.

H2H data points to 3.80 goals as a typical output.

VSC Veszprem's defensive record shows goals conceded in 77% of 31 matches.

Puskas Academy II went unbeaten in 3 of their last 5 games.

Gólszerzési trendek

Puskas Academy II VS VSC Veszprem
2.13 Lőtt gólok 1.38
1.38 Kapott gólok 1.88
88% Felett 1.5 88%
75% Felett 2.5 50%
63% Felett 3.5 38%

Recent Form & Match History

Puskas Academy II

(Home)
03 Oct
Mosonmagyarovari TE
1 : 4
Puskas Academy II
27 Sept
Puskas Academy II
1 : 1
Balatonalmadi
19 Sept
Dorogi FC
4 : 0
Puskas Academy II
06 Sept
Puskas Academy II
1 : 2
Sarisapi Banyasz
29 Aug
Papai Perutz
0 : 5
Puskas Academy II
Page 1 of 6

VSC Veszprem

(Away)
03 Oct
VSC Veszprem
1 : 1
Sarisapi Banyasz
26 Sept
Sopron
1 : 1
VSC Veszprem
19 Sept
VSC Veszprem
1 : 2
Tatabanya
05 Sept
Bicskei
3 : 2
VSC Veszprem
29 Aug
VSC Veszprem
3 : 2
Gyor II
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Tatabanya 11 8 2 1 28:8 26
2 Haladas VSE 10 7 3 0 30:9 24
3 Dorogi FC 10 7 2 1 29:8 23
4 Sarisapi Banyasz 11 6 2 3 18:17 20
5 Bicskei 11 6 0 5 26:23 18
6 Sopron 11 5 3 3 18:13 18
7 Mosonmagyarovari TE 10 4 3 3 15:12 15
8 Komaromi VSE 11 4 3 4 16:18 15
9 Gyor II 10 4 2 4 15:12 14
10 Puskas Academy II 10 4 1 5 19:19 13
11 Zalaegerszegi II 11 4 1 6 18:21 13
12 Papai Perutz 11 3 2 6 9:21 11
13 VSC Veszprem 10 2 4 4 15:22 10
14 Kiraly SE 10 1 4 5 11:19 7
15 Balatonalmadi 10 1 2 7 10:29 5
16 1908 SZAC KSE 11 0 2 9 6:32 2
Promotion - NB III - Northeast (Promotion - Play Offs)