Sport Tippek

Stadium Background

RFS W vs Riga FC W - H2H Analysis, Preview & Predictions

Latvia Latvia

1. Liga Women
2026. nov. 7., Szo
VS
du. 04:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

RFS W host Riga FC W in the 1. Liga Women. Recent head-to-head results give a strong hint here. RFS W have averaged 4.79 scored and 1.31 conceded recently, against Riga FC W's 7.55 scored and 0.48 conceded. Past meetings favor Riga FC W slightly — 0-5-0 in wins/losses/draws. They last met on 2026. szept. 5., ending 6:0. The numbers (3.44 xG vs 4.00) point toward Riga FC W. Away (2) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

4%
RFS W
6%
Döntetlenek
90%
Riga FC W
Döntetlen valószínűség: 6% Favorit: Riga FC W

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

95% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Riga FC W carry the better recent record into this one.
  • Model gives Riga FC W a 90% chance of winning this.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 96%).
  • These two have met 5 times recently and Riga FC W have taken 5 of them.

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 99%
Over 1.5 Gól 94%
Over 2.5 Gól 96%
Over 3.5 Gól 81.5%
Over 4.5 Gól 37%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 64.2%
RFS W Kapott gól nélkül 10%
Riga FC W Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika RFS W Riga FC W
Meccsek 29 33
Győzelmek 20 31
Döntetlenek 2 0
Vereségek 7 2
Lőtt Gólok 4.79 7.55
Kapott Gólok 1.31 0.48
Várható Gólok (xG) 3.44 4.00
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. szept. 5. 1. Liga Women
Riga FC W vs RFS W
6:0
2026. júl. 11. 1. Liga Women
RFS W vs Riga FC W
1:2
2026. máj. 16. 1. Liga Women
Riga FC W vs RFS W
3:0
2026. márc. 18. Super Cup Women
Riga FC W vs RFS W
3:0
2025. nov. 9. 1. Liga Women
RFS W vs Riga FC W
0:5

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

RFS W 10 / 100
Riga FC W 83 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
RFS W Riga FC W

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Riga FC W Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

RFS W's goal record stands at 86% scoring rate across 29 recent games.

Games between these two average 4.00 goals.

RFS W went unbeaten in 4 of their last 5 games.

Defensive concern: Riga FC W conceded in 30% of 33 recent games.

Gólszerzési trendek

RFS W VS Riga FC W
5.75 Lőtt gólok 8.75
1.25 Kapott gólok 1.13
88% Felett 1.5 100%
88% Felett 2.5 100%
75% Felett 3.5 88%

Recent Form & Match History

RFS W

(Home)
27 Sept
RFS W
13 : 0
Rezekne W
13 Sept
FK Metta W
3 : 3
RFS W
05 Sept
Riga FC W
6 : 0
RFS W
29 Aug
RFS W
4 : 0
Rigas Futbola Skola W
26 Aug
Iecava/Olaine W
0 : 3
RFS W
Page 1 of 6

Riga FC W

(Away)
03 Oct
Riga FC W
11 : 0
Rigas Futbola Skola W
30 Sept
FK Metta W
0 : 4
Riga FC W
26 Sept
Iecava/Olaine W
1 : 4
Riga FC W
23 Sept
Riga FC W
3 : 0
FK Metta W
12 Sept
Riga FC W
3 : 0
FK Auda Riga W
Page 1 of 7