Sport Tippek

Stadium Background

Saint-Malo W vs Paris FC W - H2H Analysis, Preview & Predictions

Franciaország Franciaország

Premiere Ligue Women
2026. okt. 24., Szo
VS
du. 04:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Saint-Malo W host Paris FC W in the Premiere Ligue Women. This has Saint-Malo W written all over it on paper. Saint-Malo W have averaged 1.3 scored and 1.37 conceded recently, against Paris FC W's 1.69 scored and 1.44 conceded. Past meetings favor Paris FC W slightly — 0-2-0 in wins/losses/draws. They last met on 2026. jan. 25., ending 0:1. xG projections (1.20 - 1.00) back Saint-Malo W to edge this. Home (1) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

50%
Saint-Malo W
28%
Döntetlenek
22%
Paris FC W
Döntetlen valószínűség: 28% Favorit: Saint-Malo W

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

76% / Magas Magabiztosság
  • Saint-Malo W haven't matched Paris FC W's recent run of results.
  • Model gives Saint-Malo W a 50% chance of winning this.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 37.5%
Over 4.5 Gól 17%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 67.8%
Saint-Malo W Kapott gól nélkül 20%
Paris FC W Kapott gól nélkül 12%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Saint-Malo W Paris FC W
Meccsek 30 32
Győzelmek 14 19
Döntetlenek 4 2
Vereségek 12 11
Lőtt Gólok 1.3 1.69
Kapott Gólok 1.37 1.44
Várható Gólok (xG) 1.20 1.00
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. jan. 25. Coupe de France Women
Saint-Malo W vs Paris FC W
0:1
2019. jan. 27. Coupe de France Women
Saint-Malo W vs Paris FC W
0:2

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Saint-Malo W 49 / 100
Paris FC W 22 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Saint-Malo W Paris FC W

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Saint-Malo W Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Saint-Malo W found the back of the net in 73% of recent matches (30 games).

These sides typically produce 1.50 goals when they meet.

Paris FC W's defensive record shows goals conceded in 56% of 32 matches.

Saint-Malo W has registered 2 games unbeaten in their last 5 outings.

Gólszerzési trendek

Saint-Malo W VS Paris FC W
1.25 Lőtt gólok 1.5
1.25 Kapott gólok 2.5
63% Felett 1.5 88%
50% Felett 2.5 63%
25% Felett 3.5 50%

Recent Form & Match History

Saint-Malo W

(Home)
03 Oct
Le Havre W
2 : 0
Saint-Malo W
19 Sept
Saint-Malo W
0 : 2
Fleury 91 W
12 Sept
Saint-Malo W
1 : 0
Montpellier W
05 Sept
Strasbourg W
3 : 2
Saint-Malo W
29 Aug
Saint-Malo W
3 : 0
Grenoble W
Page 1 of 6

Paris FC W

(Away)
03 Oct
Paris FC W
4 : 1
Lens W
30 Sept
Paris FC W
2 : 2
Arsenal W
23 Sept
Barcelona W
5 : 2
Paris FC W
18 Sept
Strasbourg W
0 : 2
Paris FC W
12 Sept
OL Lyonnes W
7 : 1
Paris FC W
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 OL Lyonnes W 4 4 0 0 27:3 12
2 PSG W 4 4 0 0 8:1 12
3 Paris FC W 4 3 0 1 9:8 9
4 Marseille W 4 2 2 0 6:4 8
5 Le Havre W 4 2 0 2 5:10 6
6 Montpellier W 4 1 2 1 6:3 5
7 Strasbourg W 4 1 1 2 6:9 4
8 Fleury 91 W 4 1 1 2 5:11 4
9 Saint-Malo W 4 1 0 3 3:7 3
10 Nantes W 4 0 2 2 2:5 2
11 Lens W 4 0 1 3 4:10 1
12 Toulouse W 4 0 1 3 4:14 1
Promotion - Premiere Ligue Women (Play Offs)
Relegation - Seconde Ligue Women 2027/2028 (Main)