Sport Tippek

Stadium Background

Sakaryaspor vs 24Erzincanspor - H2H Analysis, Preview & Predictions

Törökország Törökország

2. Lig Red Group Yeni Sakarya Atatürk Stadıum, Adapazari
2026. okt. 24., Szo
VS
du. 04:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Sakaryaspor host 24Erzincanspor in the 2. Lig Red Group. This has the makings of an open, high-scoring game. Recent numbers: Sakaryaspor at 1.11 goals for, 1.57 against; 24Erzincanspor at 1.62 for, 1.21 against. These two haven't met recently, so form does most of the talking. Model xG sits at 1.50 vs 1.81, favoring 24Erzincanspor. The model tips Over 2.5 goals in this one.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

40%
Sakaryaspor
33%
Döntetlenek
27%
24Erzincanspor
Döntetlen valószínűség: 33% Favorit: Sakaryaspor

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

70% / Közepes Magabiztosság
  • Look at the last few games and 24Erzincanspor come out ahead of Sakaryaspor on wins alone.
  • 40% — that's where the model lands on Sakaryaspor taking it.
  • Regular 2. Lig Red Group form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 98%
Over 1.5 Gól 87.5%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 56.5%
Over 4.5 Gól 25%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 67%
Sakaryaspor Kapott gól nélkül 11%
24Erzincanspor Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Sakaryaspor 24Erzincanspor
Meccsek 28 29
Győzelmek 8 13
Döntetlenek 7 6
Vereségek 13 10
Lőtt Gólok 1.11 1.62
Kapott Gólok 1.57 1.21
Várható Gólok (xG) 1.50 1.81
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Sakaryaspor 38 / 100
24Erzincanspor 26 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Sakaryaspor 24Erzincanspor

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Sakaryaspor Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Sakaryaspor went unbeaten in 5 of their last 5 games.

24Erzincanspor let in goals in 69% of their last 29 matches.

Sakaryaspor found the back of the net in 57% of recent matches (28 games).

Gólszerzési trendek

Sakaryaspor VS 24Erzincanspor
1.75 Lőtt gólok 1.88
1.75 Kapott gólok 1.25
100% Felett 1.5 75%
63% Felett 2.5 63%
63% Felett 3.5 50%

Recent Form & Match History

Sakaryaspor

(Home)
11 Oct
Sakaryaspor
2 : 2
Iskenderunspor
06 Oct
Sakaryaspor
2 : 0
Arit Kayadibi
03 Oct
Kirklarelispor
1 : 3
Sakaryaspor
27 Sept
Sakaryaspor
2 : 0
Kutahyaspor
20 Sept
K. Istklalspor
1 : 3
Sakaryaspor
Page 1 of 6

24Erzincanspor

(Away)
11 Oct
24Erzincanspor
3 : 1
Beyoglu Yeni Carsi
04 Oct
Iskenderunspor
2 : 3
24Erzincanspor
27 Sept
24Erzincanspor
0 : 0
Kirklarelispor
20 Sept
Kutahyaspor
0 : 1
24Erzincanspor
13 Sept
24Erzincanspor
2 : 2
K. Istklalspor
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Sakaryaspor 6 5 1 0 15:6 16
2 Adana 01 6 4 1 1 12:10 13
3 52 Orduspor 6 4 0 2 12:5 12
4 24Erzincanspor 6 3 3 0 12:8 12
5 Ankara Demirspor 6 3 1 2 14:9 10
6 Beyoglu Yeni Carsi 5 3 1 1 10:5 10
7 Trabzon FK 6 2 2 2 12:10 8
8 12 Bingol Spor 6 2 2 2 7:7 8
9 Karacabey Bld. 5 2 2 1 6:7 8
10 K. Istklalspor 6 2 2 2 6:7 8
11 Ankaragucu 5 2 1 2 9:5 7
12 Serik Spor 6 1 2 3 5:9 5
13 Kirklarelispor 5 1 1 3 4:7 4
14 Inegolspor 5 1 1 3 6:10 4
15 Fethiyespor 6 1 1 4 4:10 4
16 Kutahyaspor 6 1 0 5 6:15 3
17 Iskenderunspor 5 0 1 4 5:15 -1
Promotion - 1. Lig 2027/2028 (Main)
Promotion - 2. Lig Play Offs 2026/2027 (Main)