Sport Tippek

Stadium Background

Sao Joao de Ver vs Varzim - H2H Analysis, Preview & Predictions

Portugália Portugália

Liga 3 Estádio Clube de São João de Ver, Aveiro
2026. okt. 11., V
VS
du. 02:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Sao Joao de Ver host Varzim in the Liga 3. This one's hard to separate. Recent numbers: Sao Joao de Ver at 0.86 goals for, 1.03 against; Varzim at 1.22 for, 1.09 against. Head-to-head, Sao Joao de Ver have won 1 to Varzim's 2, with 2 draws. They last met on 2025. nov. 29., ending 1:1. The numbers (0.75 xG vs 1.31) point toward Varzim. Away (2) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

13%
Sao Joao de Ver
17%
Döntetlenek
70%
Varzim
Döntetlen valószínűség: 17% Favorit: Varzim

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

88% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Form's been kind to Varzim lately — more wins on the board than Sao Joao de Ver.
  • 70% — that's where the model lands on Varzim taking it.
  • Regular Liga 3 form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 19%
Over 4.5 Gól 9%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 71%
Sao Joao de Ver Kapott gól nélkül 18%
Varzim Kapott gól nélkül 19%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Sao Joao de Ver Varzim
Meccsek 29 32
Győzelmek 8 13
Döntetlenek 11 5
Vereségek 10 14
Lőtt Gólok 0.86 1.22
Kapott Gólok 1.03 1.09
Várható Gólok (xG) 0.75 1.31
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2025. nov. 29. Liga 3
Sao Joao de Ver vs Varzim
1:1
2025. aug. 16. Liga 3
Varzim vs Sao Joao de Ver
4:0
2025. jan. 26. Liga 3
Sao Joao de Ver vs Varzim
4:1
2024. okt. 26. Liga 3
Varzim vs Sao Joao de Ver
2:0
2023. ápr. 22. Liga 3
Varzim vs Sao Joao de Ver
1:1

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Sao Joao de Ver 15 / 100
Varzim 67 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Sao Joao de Ver Varzim

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Varzim Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Sao Joao de Ver's goal record stands at 66% scoring rate across 29 recent games.

Varzim's defensive record shows goals conceded in 78% of 32 matches.

Historical meetings average 3.00 goals per match.

Difficult form: Varzim registered 3 defeats in their last 5 games.

Gólszerzési trendek

Sao Joao de Ver VS Varzim
0.75 Lőtt gólok 1.75
0.88 Kapott gólok 0.75
50% Felett 1.5 50%
13% Felett 2.5 38%
13% Felett 3.5 25%

Recent Form & Match History

Sao Joao de Ver

(Home)
13 Sept
Pacos Ferreira
1 : 1
Sao Joao de Ver
06 Sept
Sao Joao de Ver
0 : 0
AD Marco 09
30 Aug
Florgrade
1 : 0
Sao Joao de Ver
22 Aug
Trofense
1 : 0
Sao Joao de Ver
16 Aug
Sao Joao de Ver
1 : 3
AD Fafe
Page 1 of 6

Varzim

(Away)
19 Sept
Vitoria Sernache
2 : 1
Varzim
12 Sept
Varzim
1 : 2
SC Vianense
05 Sept
Varzim
0 : 1
Paredes
29 Aug
Varzim
5 : 1
Trofense
22 Aug
Pacos Ferreira
1 : 4
Varzim
Page 1 of 7

League Standings (Group 1)

Pos Team P W D L GD Pts
1 Paredes 5 4 0 1 8:4 12
2 AD Marco 09 5 3 1 1 6:3 10
3 Varzim 5 3 0 2 8:5 9
4 AD Fafe 5 2 2 1 8:4 8
5 SC Vianense 5 2 2 1 6:5 8
6 Leca 5 2 1 2 7:8 7
7 Vitoria Guimaraes B 5 1 2 2 4:5 5
8 Trofense 5 1 1 3 2:7 4
9 Sao Joao de Ver 5 0 3 2 3:6 3
10 Pacos Ferreira 5 0 2 3 5:10 2
Promotion - Liga 3 (Promotion Group)
Relegation - Liga 3 (Relegation Group)

League Standings (Group 2)

Pos Team P W D L GD Pts
1 CF Os Belenenses 5 5 0 0 13:2 15
2 Atletico CP 5 3 1 1 8:3 10
3 Oliveirense 5 2 2 1 7:7 8
4 Mafra 5 2 1 2 9:5 7
5 Louletano 5 2 1 2 7:7 7
6 Caldas SC 5 2 1 2 5:5 7
7 Lusitano GC 5 1 2 2 4:5 5
8 Covilha 5 1 2 2 4:6 5
9 Santarem 5 1 1 3 3:10 4
10 Vitoria Sernache 5 0 1 4 3:13 1
Promotion - Liga 3 (Promotion Group)
Relegation - Liga 3 (Relegation Group)