Sport Tippek

Stadium Background

SB Stade Mouscronnois W vs Damme W - H2H Analysis, Preview & Predictions

Belgium Belgium

1st National Women
2026. okt. 18., V
VS
du. 12:30
Mi tippünk

Meccs Összegzés

SB Stade Mouscronnois W host Damme W in the 1st National Women. Neither defense has been convincing lately, which should mean goals. SB Stade Mouscronnois W have averaged 1.57 scored and 3.29 conceded recently, against Damme W's 1.17 scored and 2.33 conceded. No recent head-to-head history to lean on here — form is the better guide. The numbers (1.69 xG vs 1.94) point toward Damme W. AI goal market prediction: Over 2.5, BTTS: GG.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

30%
SB Stade Mouscronnois W
39%
Döntetlenek
31%
Damme W
Döntetlen valószínűség: 39% Favorit: Draw

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

65% / Közepes Magabiztosság
  • Look at the last few games and Damme W come out ahead of SB Stade Mouscronnois W on wins alone.
  • Model puts this one close, with a 39% draw probability.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 46%
Over 4.5 Gól 21%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 75.8%
SB Stade Mouscronnois W Kapott gól nélkül 10%
Damme W Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika SB Stade Mouscronnois W Damme W
Meccsek 7 6
Győzelmek 1 2
Döntetlenek 1 1
Vereségek 5 3
Lőtt Gólok 1.57 1.17
Kapott Gólok 3.29 2.33
Várható Gólok (xG) 1.69 1.94
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

SB Stade Mouscronnois W 29 / 100
Damme W 30 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
SB Stade Mouscronnois W Damme W

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp SB Stade Mouscronnois W Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Damme W's defensive record shows goals conceded in 83% of 6 matches.

Attacking prowess: SB Stade Mouscronnois W scored in 71% of their last 7 outings.

Difficult form: Damme W registered 3 defeats in their last 5 games.

SB Stade Mouscronnois W went unbeaten in 2 of their last 5 games.

Gólszerzési trendek

SB Stade Mouscronnois W VS Damme W
1.38 Lőtt gólok 1
2.88 Kapott gólok 2
75% Felett 1.5 71%
75% Felett 2.5 57%
63% Felett 3.5 29%

Recent Form & Match History

SB Stade Mouscronnois W

(Home)
10 Oct
Mons W
1 : 2
SB Stade Mouscronnois W
04 Oct
SB Stade Mouscronnois W
3 : 4
Westerlo W
26 Sept
Sp. Hasselt W
4 : 3
SB Stade Mouscronnois W
20 Sept
SB Stade Mouscronnois W
2 : 2
Mechelen W
13 Sept
Leuven II W
7 : 1
SB Stade Mouscronnois W
Page 1 of 2

Damme W

(Away)
10 Oct
Damme W
3 : 5
Leuven II W
03 Oct
Damme W
0 : 4
Waregem 2 2 W
19 Sept
Damme W
0 : 3
Herk Sport Hasselt W
12 Sept
Olsa Brakel W
1 : 1
Damme W
05 Sept
Damme W
1 : 0
Famkes Oostende W
Page 1 of 2

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Schoonbeek-Beverst W 6 4 2 0 10:1 14
2 Leuven II W 6 4 1 1 19:11 13
3 Westerlo W 6 4 1 1 14:10 13
4 RSC Anderlecht II W 6 3 2 1 13:5 11
5 Mechelen W 6 3 2 1 11:5 11
6 Club Brugge II W 5 3 1 1 11:6 10
7 Olsa Brakel W 5 2 3 0 7:5 9
8 Mons W 6 2 2 2 12:9 8
9 Femina Woluwe W 6 2 1 3 11:11 7
10 Waregem 2 2 W 6 2 1 3 8:8 7
11 Damme W 6 2 1 3 7:14 7
12 Herk Sport Hasselt W 6 2 0 4 11:10 6
13 Genk II W 6 2 0 4 10:17 6
14 SB Stade Mouscronnois W 6 1 1 4 8:19 4
15 Standard Liege II W 6 1 0 5 5:18 3
16 Famkes Oostende W 6 0 2 4 2:10 2
Promotion - Super League Women (Main)