Sport Tippek

Stadium Background

SC Stare Mesto vs Koblov - H2H Analysis, Preview & Predictions

Czech Republic Czech Republic

Moravskoslezsky KP
2026. okt. 24., Szo
VS
du. 12:30
Mi tippünk

Meccs Összegzés

SC Stare Mesto host Koblov in the Moravskoslezsky KP. This has the makings of an open, high-scoring game. SC Stare Mesto have averaged 1.69 scored and 1.48 conceded recently, against Koblov's 3.86 scored and 1.32 conceded. No recent head-to-head history to lean on here — form is the better guide. The numbers (1.88 xG vs 2.25) point toward Koblov. AI goal market prediction: Over 2.5, BTTS: GG.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

31%
SC Stare Mesto
40%
Döntetlenek
29%
Koblov
Döntetlen valószínűség: 40% Favorit: Draw

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

66% / Közepes Magabiztosság
  • SC Stare Mesto haven't matched Koblov's recent run of results.
  • Model puts this one close, with a 40% draw probability.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 80%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 99%
Over 1.5 Gól 94%
Over 2.5 Gól 80%
Over 3.5 Gól 70%
Over 4.5 Gól 32%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 75.4%
SC Stare Mesto Kapott gól nélkül 10%
Koblov Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika SC Stare Mesto Koblov
Meccsek 29 28
Győzelmek 13 24
Döntetlenek 5 2
Vereségek 11 2
Lőtt Gólok 1.69 3.86
Kapott Gólok 1.48 1.32
Várható Gólok (xG) 1.88 2.25
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

SC Stare Mesto 30 / 100
Koblov 28 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
SC Stare Mesto Koblov

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Draw (X)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Attacking prowess: SC Stare Mesto scored in 72% of their last 29 outings.

Koblov has conceded goals in 79% of their last 28 outings.

Solid form: SC Stare Mesto remains unbeaten in 3 of 5 recent matches.

Gólszerzési trendek

SC Stare Mesto VS Koblov
2.5 Lőtt gólok 2.63
1.88 Kapott gólok 1.25
88% Felett 1.5 100%
88% Felett 2.5 75%
63% Felett 3.5 38%

Recent Form & Match History

SC Stare Mesto

(Home)
11 Oct
Vitkovice B
3 : 2
SC Stare Mesto
03 Oct
SC Stare Mesto
2 : 1
Brusperk
27 Sept
Koberice
2 : 3
SC Stare Mesto
19 Sept
SC Stare Mesto
0 : 0
Jakubcovice
13 Sept
Vresina
2 : 1
SC Stare Mesto
Page 1 of 6

Koblov

(Away)
10 Oct
Brusperk
1 : 1
Koblov
03 Oct
Koblov
2 : 1
Koberice
26 Sept
Jakubcovice
1 : 2
Koblov
19 Sept
Koblov
3 : 2
Vresina
13 Sept
Haj ve Slezsku
0 : 2
Koblov
Page 1 of 6