Sport Tippek

Stadium Background

Sligo Rovers W vs Peamount W - H2H Analysis, Preview & Predictions

Ireland Ireland

National League Women
2026. okt. 24., Szo
VS
du. 04:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Sligo Rovers W host Peamount W in the National League Women. Little to choose between these two on current form. Sligo Rovers W have averaged 1.59 scored and 1.83 conceded recently, against Peamount W's 1.77 scored and 1.65 conceded. Past meetings favor Peamount W slightly — 1-2-2 in wins/losses/draws. They last met on 2026. ápr. 25., ending 1:1. The numbers (1.63 xG vs 0.94) point toward Peamount W. The model's pick is Home (1) to win or Over 2.5 goals.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

50%
Sligo Rovers W
28%
Döntetlenek
22%
Peamount W
Döntetlen valószínűség: 28% Favorit: Sligo Rovers W

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

76% / Magas Magabiztosság
  • Sligo Rovers W haven't matched Peamount W's recent run of results.
  • Model gives Sligo Rovers W a 50% chance of winning this.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 19%
Over 4.5 Gól 9%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 71.8%
Sligo Rovers W Kapott gól nélkül 20%
Peamount W Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Sligo Rovers W Peamount W
Meccsek 29 31
Győzelmek 10 12
Döntetlenek 7 4
Vereségek 12 15
Lőtt Gólok 1.59 1.77
Kapott Gólok 1.83 1.65
Várható Gólok (xG) 1.63 0.94
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. ápr. 25. National League Women
Peamount W vs Sligo Rovers W
1:1
2025. szept. 20. National League Women
Peamount W vs Sligo Rovers W
4:1
2025. máj. 3. National League Women
Sligo Rovers W vs Peamount W
1:0
2024. szept. 28. National League Women
Sligo Rovers W vs Peamount W
1:1
2024. jún. 29. National League Women
Peamount W vs Sligo Rovers W
2:0

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Sligo Rovers W 49 / 100
Peamount W 22 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Sligo Rovers W Peamount W

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Sligo Rovers W Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Sligo Rovers W's goal record stands at 86% scoring rate across 29 recent games.

Peamount W let in goals in 68% of their last 31 matches.

H2H data points to 2.40 goals as a typical output.

Sligo Rovers W has registered 4 games unbeaten in their last 5 outings.

Gólszerzési trendek

Sligo Rovers W VS Peamount W
1.88 Lőtt gólok 0.5
1.38 Kapott gólok 1.38
88% Felett 1.5 63%
75% Felett 2.5 38%
38% Felett 3.5 0%

Recent Form & Match History

Sligo Rovers W

(Home)
03 Oct
Sligo Rovers W
1 : 1
Treaty United W
19 Sept
Wexford W
2 : 2
Sligo Rovers W
12 Sept
Sligo Rovers W
1 : 0
Shelbourne W
05 Sept
Cork City W
0 : 3
Sligo Rovers W
29 Aug
Sligo Rovers W
1 : 2
Waterford W
Page 1 of 6

Peamount W

(Away)
03 Oct
Peamount W
1 : 2
Wexford W
19 Sept
Treaty United W
1 : 0
Peamount W
12 Sept
Peamount W
0 : 0
Cork City W
05 Sept
Bohemians W
1 : 0
Peamount W
29 Aug
DLR Waves W
0 : 3
Peamount W
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Athlone W 20 16 3 1 47:14 51
2 Shelbourne W 20 12 5 3 40:19 41
3 Galway United W 20 11 6 3 27:16 39
4 Shamrock Rovers W 20 10 4 6 39:23 34
5 Sligo Rovers W 20 8 7 5 35:28 31
6 Wexford W 20 8 6 6 34:25 30
7 Treaty United W 20 8 6 6 25:18 30
8 Bohemians W 20 6 5 9 22:29 23
9 Peamount W 20 5 3 12 23:38 18
10 Waterford W 20 3 6 11 17:40 15
11 DLR Waves W 20 4 2 14 12:35 14
12 Cork City W 20 1 3 16 13:49 6
Promotion - UEFA Champions League Women (Qualification - First stage)