Sport Tippek

Stadium Background

Sogndal 2 vs Brann 2 - H2H Analysis, Preview & Predictions

Norway Norway

Division 3 - Group 3
2026. okt. 26., H
VS
du. 04:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Sogndal 2 host Brann 2 in the Division 3 - Group 3. Expect goals in this one — both sides have been finding the net. Recent numbers: Sogndal 2 at 2.38 goals for, 2.45 against; Brann 2 at 2.11 for, 1.86 against. Past meetings favor Brann 2 slightly — 0-2-3 in wins/losses/draws. They last met on 2026. máj. 19., ending 2:0. Model xG sits at 1.94 vs 2.31, favoring Brann 2. The model tips Over 2.5 goals in this one.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

4%
Sogndal 2
6%
Döntetlenek
90%
Brann 2
Döntetlen valószínűség: 6% Favorit: Brann 2

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

95% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Brann 2 have won more games recently than Sogndal 2.
  • Brann 2 are the model's pick here, at 90%.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 80%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 99%
Over 1.5 Gól 88%
Over 2.5 Gól 80%
Over 3.5 Gól 63%
Over 4.5 Gól 28%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 77%
Sogndal 2 Kapott gól nélkül 10%
Brann 2 Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Sogndal 2 Brann 2
Meccsek 29 28
Győzelmek 9 11
Döntetlenek 6 7
Vereségek 14 10
Lőtt Gólok 2.38 2.11
Kapott Gólok 2.45 1.86
Várható Gólok (xG) 1.94 2.31
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. máj. 19. Division 3 - Group 3
Brann 2 vs Sogndal 2
2:0
2021. okt. 4. Division 3 - Group 4
Brann 2 vs Sogndal 2
5:1
2020. okt. 24. Division 3 - Group 4
Sogndal 2 vs Brann 2
0:0
2020. okt. 3. Division 3 - Group 4
Brann 2 vs Sogndal 2
0:0
2019. szept. 16. Division 3 - Group 4
Brann 2 vs Sogndal 2
1:1

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Sogndal 2 10 / 100
Brann 2 83 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Sogndal 2 Brann 2

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Brann 2 Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Brann 2 let in goals in 82% of their last 28 matches.

Sogndal 2 scored in 76% of their last 29 games.

H2H data points to 2.00 goals as a typical output.

Sogndal 2 went unbeaten in 1 of their last 5 games.

Gólszerzési trendek

Sogndal 2 VS Brann 2
2.13 Lőtt gólok 2.63
2 Kapott gólok 1.75
88% Felett 1.5 88%
75% Felett 2.5 88%
63% Felett 3.5 63%

Recent Form & Match History

Sogndal 2

(Home)
10 Oct
Sogndal 2
5 : 3
Gneist IL
03 Oct
Sogndal 2
2 : 3
Austevoll
26 Sept
Djerv 1919
2 : 1
Sogndal 2
19 Sept
Sogndal 2
2 : 4
V. Haugesund
12 Sept
Varegg
2 : 0
Sogndal 2
Page 1 of 6

Brann 2

(Away)
12 Oct
Djerv 1919
1 : 0
Brann 2
03 Oct
Brann 2
1 : 2
Varegg
26 Sept
Askoy
1 : 4
Brann 2
21 Sept
Brann 2
7 : 0
Fyllingsdalen
14 Sept
Asane 2
1 : 2
Brann 2
Page 1 of 6