Sport Tippek

Stadium Background

SSC Weissenfels vs Dresden II - H2H Analysis, Preview & Predictions

Németország Németország

Oberliga NOFV- Sud
2026. okt. 17., Szo
VS
du. 12:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

SSC Weissenfels host Dresden II in the Oberliga NOFV- Sud. Form suggests where the edge lies here. Recent numbers: SSC Weissenfels at 1.43 goals for, 1.71 against; Dresden II at 1.93 for, 1.14 against. These two haven't met recently, so form does most of the talking. The numbers (1.31 xG vs 1.88) point toward Dresden II. AI prediction: Away (2) Win — correct score tipped at 1-2.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

4%
SSC Weissenfels
6%
Döntetlenek
90%
Dresden II
Döntetlen valószínűség: 6% Favorit: Dresden II

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

95% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Look at the last few games and Dresden II come out ahead of SSC Weissenfels on wins alone.
  • 90% — that's where the model lands on Dresden II taking it.
  • Regular Oberliga NOFV- Sud form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 44%
Over 4.5 Gól 20%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 69.8%
SSC Weissenfels Kapott gól nélkül 10%
Dresden II Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika SSC Weissenfels Dresden II
Meccsek 7 29
Győzelmek 3 15
Döntetlenek 0 7
Vereségek 4 7
Lőtt Gólok 1.43 1.93
Kapott Gólok 1.71 1.14
Várható Gólok (xG) 1.31 1.88
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

SSC Weissenfels 10 / 100
Dresden II 83 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
SSC Weissenfels Dresden II

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Dresden II Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Dresden II has conceded goals in 66% of their last 29 outings.

Attacking prowess: SSC Weissenfels scored in 57% of their last 7 outings.

SSC Weissenfels has registered 1 games unbeaten in their last 5 outings.

Gólszerzési trendek

SSC Weissenfels VS Dresden II
1.25 Lőtt gólok 2.25
1.5 Kapott gólok 1.38
75% Felett 1.5 88%
50% Felett 2.5 63%
38% Felett 3.5 50%

Recent Form & Match History

SSC Weissenfels

(Home)
11 Oct
Bautzen
2 : 0
SSC Weissenfels
26 Sept
SSC Weissenfels
0 : 2
Plauen
20 Sept
Halle
1 : 4
SSC Weissenfels
13 Sept
SSC Weissenfels
0 : 4
Halberstadt
30 Aug
Meuselwitz
3 : 2
SSC Weissenfels
Page 1 of 2

Dresden II

(Away)
11 Oct
Dresden II
2 : 2
Krieschow
26 Sept
Glauchau
0 : 0
Dresden II
20 Sept
Dresden II
1 : 1
Einheit Wernigerode
13 Sept
Auerbach
1 : 1
Dresden II
30 Aug
Dresden II
5 : 1
Einheit Rudolstadt
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Halberstadt 7 6 1 0 23:4 19
2 Meuselwitz 7 6 1 0 16:5 19
3 Eilenburg 7 5 1 1 25:10 16
4 Auerbach 7 4 2 1 16:8 14
5 Halle 7 4 0 3 15:14 12
6 Dresden II 7 2 5 0 11:6 11
7 Plauen 7 2 3 2 12:10 9
8 SSC Weissenfels 7 3 0 4 10:12 9
9 Bautzen 7 2 3 2 10:13 9
10 Sandersdorf 7 2 1 4 16:13 7
11 Freital 7 1 4 2 12:13 7
12 Einheit Wernigerode 7 1 4 2 12:18 7
13 Krieschow 7 1 2 4 7:18 5
14 Glauchau 7 0 3 4 6:13 3
15 1.FC Frankfurt 7 1 0 6 7:26 3
16 Einheit Rudolstadt 7 0 2 5 5:20 2
Promotion - Regionalliga Nordost 2027/2028 (Main)