Sport Tippek

Stadium Background

Stade Tunisien vs Club Africain - H2H Analysis, Preview & Predictions

Tunisia Tunisia

Ligue Professionnelle 1 Stade Hedi-Enneifer, Le Bardo
2026. nov. 5., Cs
VS
du. 01:30
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Stade Tunisien host Club Africain in the Ligue Professionnelle 1. Chances could be at a premium in this fixture. Stade Tunisien have averaged 1.03 scored and 0.77 conceded recently, against Club Africain's 1.43 scored and 0.43 conceded. Past meetings favor Club Africain slightly — 1-2-2 in wins/losses/draws. They last met on 2026. máj. 3., ending 2:0. The numbers (0.85 xG vs 1.10) point toward Club Africain. The model tips Under 2.5 goals in this one.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

40%
Stade Tunisien
33%
Döntetlenek
27%
Club Africain
Döntetlen valószínűség: 33% Favorit: Stade Tunisien

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

70% / Közepes Magabiztosság
  • Look at the last few games and Club Africain come out ahead of Stade Tunisien on wins alone.
  • Model gives Stade Tunisien a 40% chance of winning this.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A stabil védelmek kevés gólt és kontrollált játékot ígérnek.

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 85%
Over 1.5 Gól 58.5%
Over 2.5 Gól 25%
Over 3.5 Gól 15%
Over 4.5 Gól 7%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 23.200000000000003%
Stade Tunisien Kapott gól nélkül 68%
Club Africain Kapott gól nélkül 17%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Stade Tunisien Club Africain
Meccsek 30 30
Győzelmek 10 18
Döntetlenek 11 10
Vereségek 9 2
Lőtt Gólok 1.03 1.43
Kapott Gólok 0.77 0.43
Várható Gólok (xG) 0.85 1.10
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. máj. 3. Ligue Professionnelle 1
Club Africain vs Stade Tunisien
2:0
2025. nov. 6. Ligue Professionnelle 1
Stade Tunisien vs Club Africain
0:0
2025. márc. 13. Ligue Professionnelle 1
Club Africain vs Stade Tunisien
1:0
2024. nov. 30. Ligue Professionnelle 1
Stade Tunisien vs Club Africain
1:0
2024. jún. 14. Ligue Professionnelle 1
Stade Tunisien vs Club Africain
1:1

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Stade Tunisien 50 / 100
Club Africain 28 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Stade Tunisien Club Africain

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Stade Tunisien Win (1)
Másodlagos Tipp Under 2.5 Goals or BTTS No
Correct Score 1:0
BTTS Tipp No (NG)
Over/Under Vélemény Under 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Recent resilience: Stade Tunisien stayed unbeaten in 4 of the last 5 games.

Stade Tunisien scored in 57% of their last 30 games.

Defensive concern: Club Africain conceded in 27% of 30 recent games.

These sides typically produce 1.20 goals when they meet.

Gólszerzési trendek

Stade Tunisien VS Club Africain
1.33 Lőtt gólok 1.38
0.83 Kapott gólok 0.38
67% Felett 1.5 50%
50% Felett 2.5 13%
17% Felett 3.5 13%

Recent Form & Match History

Stade Tunisien

(Home)
11 Oct
Metlaoui
1 : 2
Stade Tunisien
12 Sept
Hamam-Sousse
1 : 3
Stade Tunisien
29 Aug
Monastir
2 : 1
Stade Tunisien
22 Aug
Stade Tunisien
1 : 1
CS Sfaxien
13 May
AS Gabes
0 : 1
Stade Tunisien
Page 1 of 6

Club Africain

(Away)
10 Oct
Ben Guerdane
2 : 1
Club Africain
03 Oct
Al Ahly Benghazi
0 : 0
Club Africain
20 Sept
Club Africain
1 : 0
Zarzis
12 Sept
Djoliba
2 : 2
Club Africain
05 Sept
Club Africain
1 : 0
Djoliba
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Esperance Tunis 5 4 0 1 10:7 12
2 PS Sakiet Eddaier 5 3 2 0 5:1 11
3 Ben Guerdane 5 3 2 0 9:6 11
4 Club Africain 4 3 0 1 4:2 9
5 Monastir 5 2 3 0 7:5 9
6 CS Sfaxien 5 2 2 1 6:4 8
7 Jeunesse Sportive 5 2 2 1 5:4 8
8 CA Bizertin 5 2 2 1 3:3 8
9 Stade Tunisien 4 2 1 1 7:5 7
10 Zarzis 5 2 0 3 5:5 6
11 AS Marsa 5 1 2 2 2:3 5
12 Etoile Sahel 5 1 1 3 5:7 4
13 Hammam-Lif 5 1 0 4 1:4 3
14 Metlaoui 5 1 0 4 3:6 3
15 Olympique Beja 5 0 2 3 4:8 2
16 Hamam-Sousse 5 0 1 4 1:7 1
Promotion - CAF Champions League 2027/2028 (Qualification)
Promotion - CAF Confederation Cup 2027/2028 (Qualification)
Relegation - Ligue 2 2027/2028 (Main)