Sport Tippek

Stadium Background

Stropkov vs Snina - H2H Analysis, Preview & Predictions

Slovakia Slovakia

3. Liga - East
2026. okt. 25., V
VS
du. 12:30
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Stropkov host Snina in the 3. Liga - East. This one's hard to separate. Stropkov have averaged 1.72 scored and 1.28 conceded recently, against Snina's 1.31 scored and 1.45 conceded. Past meetings favor Stropkov slightly — 3-2-0 in wins/losses/draws. They last met on 2026. ápr. 10., ending 2:1. The numbers (1.56 xG vs 1.06) point toward Stropkov. Home (1) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

30%
Stropkov
39%
Döntetlenek
31%
Snina
Döntetlen valószínűség: 39% Favorit: Draw

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

65% / Közepes Magabiztosság
  • Stropkov have won more games recently than Snina.
  • Model puts this one close, with a 39% draw probability.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 13%
Over 4.5 Gól 6%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 73.4%
Stropkov Kapott gól nélkül 20%
Snina Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Stropkov Snina
Meccsek 29 29
Győzelmek 11 9
Döntetlenek 7 9
Vereségek 11 11
Lőtt Gólok 1.72 1.31
Kapott Gólok 1.28 1.45
Várható Gólok (xG) 1.56 1.06
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. ápr. 10. 3. Liga - East
Stropkov vs Snina
2:1
2025. szept. 7. 3. Liga - East
Snina vs Stropkov
1:2
2025. máj. 18. 3. Liga - East
Stropkov vs Snina
0:1
2024. okt. 27. 3. Liga - East
Snina vs Stropkov
1:0
2024. máj. 5. 3. Liga - East
Stropkov vs Snina
2:1

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Stropkov 31 / 100
Snina 30 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Stropkov Snina

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Stropkov Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Attacking prowess: Stropkov scored in 72% of their last 29 outings.

Snina's defensive record shows goals conceded in 76% of 29 matches.

Historical meetings average 2.20 goals per match.

Stropkov went unbeaten in 2 of their last 5 games.

Gólszerzési trendek

Stropkov VS Snina
2 Lőtt gólok 1
1.13 Kapott gólok 1.13
88% Felett 1.5 63%
75% Felett 2.5 38%
13% Felett 3.5 13%

Recent Form & Match History

Stropkov

(Home)
03 Oct
FK Poprad
2 : 1
Stropkov
27 Sept
Stropkov
1 : 1
Lipany
19 Sept
Stropkov
3 : 0
Bardejov
12 Sept
Spisska Nova Ves
2 : 1
Stropkov
06 Sept
Stropkov
0 : 1
Stara Lubovna
Page 1 of 6

Snina

(Away)
10 Oct
Stara Lubovna
1 : 1
Snina
04 Oct
Snina
3 : 3
Slavia Kosice
26 Sept
Sabinov
0 : 0
Snina
20 Sept
Snina
1 : 1
Vranov
11 Sept
Lokomotiva Kosice
0 : 0
Snina
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Lokomotiva Kosice 10 6 3 1 17:4 21
2 SIM Raslavice 9 6 1 2 14:12 19
3 Spartak Medzev 10 6 1 3 21:15 19
4 Stara Lubovna 10 5 3 2 21:12 18
5 Lipany 10 5 2 3 23:12 17
6 Bardejov 10 5 1 4 17:16 16
7 Spisska Nova Ves 10 5 1 4 13:12 16
8 FK Poprad 10 5 1 4 15:11 16
9 Slavia Kosice 10 4 1 5 21:20 13
10 Stropkov 9 3 2 4 14:11 11
11 Snina 10 2 5 3 9:12 11
12 Vranov 10 3 1 6 10:25 10
13 Sabinov 10 1 3 6 3:15 6
14 1. MFK Kezmarok 10 0 1 9 5:26 1
Promotion - 2. liga 2027/2028 (Main)