Sport Tippek

Stadium Background

Sunrise vs Etoile de L'Est - H2H Analysis, Preview & Predictions

Rwanda Rwanda

Premier League
2026. okt. 24., Szo
VS
du. 01:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Sunrise host Etoile de L'Est in the Premier League. Both sides' recent runs tell most of the story. Sunrise have averaged 0.85 scored and 1.33 conceded recently, against Etoile de L'Est's 0.57 scored and 1.32 conceded. Head-to-head, Sunrise have won 1 to Etoile de L'Est's 0, with 1 draws. They last met on 2024. jan. 20., ending 2:2. xG projections (0.94 - 1.00) back Sunrise to edge this. Home (1) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

90%
Sunrise
6%
Döntetlenek
4%
Etoile de L'Est
Döntetlen valószínűség: 6% Favorit: Sunrise

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

95% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Sunrise's 0.85 goals per match outpaces what Etoile de L'Est have produced (0.57).
  • Model gives Sunrise a 90% chance of winning this.
  • Regular Premier League form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 12.5%
Over 4.5 Gól 6%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 63.8%
Sunrise Kapott gól nélkül 20%
Etoile de L'Est Kapott gól nélkül 16%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Sunrise Etoile de L'Est
Meccsek 27 28
Győzelmek 7 7
Döntetlenek 7 5
Vereségek 13 16
Lőtt Gólok 0.85 0.57
Kapott Gólok 1.33 1.32
Várható Gólok (xG) 0.94 1.00
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2024. jan. 20. Premier League
Etoile de L'Est vs Sunrise
2:2
2023. aug. 26. Premier League
Sunrise vs Etoile de L'Est
1:0

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Sunrise 85 / 100
Etoile de L'Est 10 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Sunrise Etoile de L'Est

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Sunrise Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Etoile de L'Est has conceded goals in 68% of their last 28 outings.

These sides typically produce 2.50 goals when they meet.

Recent resilience: Sunrise stayed unbeaten in 4 of the last 5 games.

Etoile de L'Est lost 3 of their last 5 games.

Gólszerzési trendek

Sunrise VS Etoile de L'Est
0.75 Lőtt gólok 0.63
1.38 Kapott gólok 1.13
63% Felett 1.5 50%
50% Felett 2.5 38%
25% Felett 3.5 0%

Recent Form & Match History

Sunrise

(Home)
17 Sept
Rayon Sport
1 : 1
Sunrise
05 Sept
Etincelles
0 : 0
Sunrise
11 May
Sunrise
3 : 1
Marines
04 May
Amagaju
1 : 0
Sunrise
28 Apr
Sunrise
2 : 1
Gorilla
Page 1 of 6

Etoile de L'Est

(Away)
15 Sept
Etoile de L'Est
1 : 2
Gicumbi
12 Sept
Etoile de L'Est
0 : 0
Kigali FC
05 Sept
Amagaju
2 : 0
Etoile de L'Est
11 May
Etoile de L'Est
0 : 3
Bugesera
04 May
Police
1 : 2
Etoile de L'Est
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Gicumbi 4 3 0 1 5:3 9
2 Etincelles 4 2 1 1 2:2 7
3 Gorilla 3 2 0 1 2:1 6
4 Amagaju 3 1 1 1 2:1 4
5 Marines 3 1 1 1 4:4 4
6 Kiyovu 4 1 1 2 1:2 4
7 Kigali FC 4 1 1 2 1:4 4
8 APR 1 1 0 0 4:2 3
9 Al Hilal Omdurman 1 1 0 0 2:0 3
10 Mukura Victory Sports 2 1 0 1 2:1 3
11 Bugesera 2 1 0 1 2:1 3
12 Police 2 1 0 1 2:2 3
13 Musanze 2 1 0 1 1:1 3
14 Sunrise 2 0 2 0 1:1 2
15 Al Merreikh 1 0 1 0 0:0 1
16 Rayon Sport 2 0 1 1 1:2 1
17 Etoile de L'Est 3 0 1 2 1:4 1
18 Gasogi United 1 0 0 1 0:2 0
Promotion - CAF Champions League 2027/2028 (Qualification)
Promotion - CAF Confederation Cup 2027/2028 (Qualification)