Sport Tippek

Stadium Background

Szent Mihaly W vs Astra Hungary W - H2H Analysis, Preview & Predictions

Hungary Hungary

NB I Women
2026. okt. 31., Szo
VS
du. 02:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Szent Mihaly W host Astra Hungary W in the NB I Women. This has Szent Mihaly W written all over it on paper. Recent numbers: Szent Mihaly W at 1.72 goals for, 1.56 against; Astra Hungary W at 0.47 for, 2.47 against. Past meetings favor Szent Mihaly W slightly — 3-1-1 in wins/losses/draws. They last met on 2026. aug. 16., ending 0:0. xG projections (1.50 - 1.31) back Szent Mihaly W to edge this. The model's pick is Home (1) to win or Over 2.5 goals.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

70%
Szent Mihaly W
17%
Döntetlenek
13%
Astra Hungary W
Döntetlen valószínűség: 17% Favorit: Szent Mihaly W

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

88% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Form's been kind to Szent Mihaly W lately — more wins on the board than Astra Hungary W.
  • 70% — that's where the model lands on Szent Mihaly W taking it.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 31.5%
Over 4.5 Gól 14%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 65.4%
Szent Mihaly W Kapott gól nélkül 18%
Astra Hungary W Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Szent Mihaly W Astra Hungary W
Meccsek 32 30
Győzelmek 14 4
Döntetlenek 4 2
Vereségek 14 24
Lőtt Gólok 1.72 0.47
Kapott Gólok 1.56 2.47
Várható Gólok (xG) 1.50 1.31
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. aug. 16. NB I Women
Astra Hungary W vs Szent Mihaly W
0:0
2025. ápr. 27. NB I Women
Astra Hungary W vs Szent Mihaly W
0:3
2024. nov. 2. NB I Women
Szent Mihaly W vs Astra Hungary W
2:1
2023. nov. 25. NB I Women
Astra Hungary W vs Szent Mihaly W
0:2
2023. aug. 19. NB I Women
Szent Mihaly W vs Astra Hungary W
0:3

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Szent Mihaly W 67 / 100
Astra Hungary W 14 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Szent Mihaly W Astra Hungary W

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Szent Mihaly W Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Astra Hungary W has conceded goals in 87% of their last 30 outings.

Astra Hungary W lost 5 of their last 5 games.

Attacking prowess: Szent Mihaly W scored in 72% of their last 32 outings.

Games between these two average 2.20 goals.

Gólszerzési trendek

Szent Mihaly W VS Astra Hungary W
1.13 Lőtt gólok 0.75
1.88 Kapott gólok 1.88
63% Felett 1.5 88%
50% Felett 2.5 50%
38% Felett 3.5 25%

Recent Form & Match History

Szent Mihaly W

(Home)
03 Oct
MTK Budapest W
2 : 1
Szent Mihaly W
26 Sept
Puskas Academy W
6 : 1
Szent Mihaly W
19 Sept
DVTK W
0 : 1
Szent Mihaly W
16 Sept
Szent Mihaly W
2 : 3
Ferencvaros W
12 Sept
Ujpest W
1 : 0
Szent Mihaly W
Page 1 of 7

Astra Hungary W

(Away)
04 Oct
Astra Hungary W
0 : 5
Puskas Academy W
26 Sept
Gyor W
2 : 0
Astra Hungary W
20 Sept
Astra Hungary W
1 : 3
Honved W
16 Sept
Pecsi MFC W
2 : 0
Astra Hungary W
13 Sept
Astra Hungary W
1 : 2
Puskas Academy W
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Gyor W 10 8 1 1 35:5 25
2 Ferencvaros W 10 8 1 1 28:7 25
3 MTK Budapest W 10 7 2 1 18:3 23
4 Ujpest W 10 7 1 2 23:7 22
5 Puskas Academy W 10 6 2 2 50:12 20
6 Honved W 10 6 1 3 25:7 19
7 Pecsi MFC W 10 4 1 5 13:18 13
8 Szent Mihaly W 10 3 1 6 9:16 10
9 Videoton W 10 3 0 7 12:53 9
10 Astra Hungary W 10 1 2 7 7:17 5
11 Szekszardi W 10 1 0 9 2:36 3
12 DVTK W 10 0 0 10 10:51 0
Promotion - NB I Women (Championship Group)
Promotion - NB I Women (Placement Group)
Relegation - NB I Women (Relegation Group)