Sport Tippek

Stadium Background

Taian Tiankuang vs Chengdu Rongcheng B - H2H Analysis, Preview & Predictions

China China

League Two Taishan, Tchaj-an
2026. okt. 24., Szo
VS
de. 08:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Taian Tiankuang host Chengdu Rongcheng B in the League Two. This one's hard to separate. Chengdu Rongcheng B have shipped 1.18 goals a game lately, while Taian Tiankuang have conceded 0.96 and scored 1.14. Past meetings favor Taian Tiankuang slightly — 0-0-1 in wins/losses/draws. They last met on 2026. szept. 19., ending 1:1. Model xG sits at 1.19 vs 1.13, favoring Taian Tiankuang. Home (1) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

70%
Taian Tiankuang
17%
Döntetlenek
13%
Chengdu Rongcheng B
Döntetlen valószínűség: 17% Favorit: Taian Tiankuang

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

88% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Taian Tiankuang have won more games recently than Chengdu Rongcheng B.
  • Win probability leans Taian Tiankuang's way, sitting at 70%.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 25%
Over 4.5 Gól 11%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 71.4%
Taian Tiankuang Kapott gól nélkül 20%
Chengdu Rongcheng B Kapott gól nélkül 12%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Taian Tiankuang Chengdu Rongcheng B
Meccsek 28 28
Győzelmek 10 6
Döntetlenek 10 10
Vereségek 8 12
Lőtt Gólok 1.14 0.93
Kapott Gólok 0.96 1.18
Várható Gólok (xG) 1.19 1.13
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. szept. 19. League Two
Chengdu Rongcheng B vs Taian Tiankuang
1:1

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Taian Tiankuang 67 / 100
Chengdu Rongcheng B 14 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Taian Tiankuang Chengdu Rongcheng B

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Taian Tiankuang Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Taian Tiankuang went unbeaten in 5 of their last 5 games.

Attacking prowess: Taian Tiankuang scored in 64% of their last 28 outings.

Chengdu Rongcheng B's defensive record shows goals conceded in 79% of 28 matches.

These sides typically produce 2.00 goals when they meet.

Gólszerzési trendek

Taian Tiankuang VS Chengdu Rongcheng B
1.13 Lőtt gólok 1.25
1 Kapott gólok 1.25
63% Felett 1.5 75%
50% Felett 2.5 25%
25% Felett 3.5 25%

Recent Form & Match History

Taian Tiankuang

(Home)
12 Oct
Xiamen Feilu
0 : 0
Taian Tiankuang
07 Oct
Taian Tiankuang
3 : 0
Ganzhou Ruishi
19 Sept
Chengdu Rongcheng B
1 : 1
Taian Tiankuang
12 Sept
Taian Tiankuang
0 : 0
Wuhan Three Towns B
22 Aug
Taian Tiankuang
2 : 2
Shanghai Second
Page 1 of 6

Chengdu Rongcheng B

(Away)
13 Oct
Chengdu Rongcheng B
1 : 1
Qingdao Red Lions
06 Oct
Beijing Technology
2 : 0
Chengdu Rongcheng B
19 Sept
Chengdu Rongcheng B
1 : 1
Taian Tiankuang
12 Sept
Nantong Haimen
1 : 1
Chengdu Rongcheng B
23 Aug
Chengdu Rongcheng B
0 : 1
Jiangxi Lushan
Page 1 of 6