Sport Tippek

Stadium Background

Trenelle vs RC Lorrain - H2H Analysis, Preview & Predictions

Martinique Martinique

Trophee Gerard Janvion
2026. okt. 31., Szo
VS
de. 12:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Trenelle host RC Lorrain in the Trophee Gerard Janvion. Recent head-to-head results give a strong hint here. Recent numbers: Trenelle at 1.42 goals for, 1.61 against; RC Lorrain at 1.07 for, 1.9 against. Past meetings favor Trenelle slightly — 2-1-0 in wins/losses/draws. They last met on 2022. máj. 14., ending 2:1. The numbers (1.81 xG vs 0.88) point toward Trenelle. The model calls this a Draw — both sides look evenly matched.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

42%
Trenelle
20%
Döntetlenek
38%
RC Lorrain
Döntetlen valószínűség: 20% Favorit: Trenelle

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

67% / Közepes Magabiztosság
  • Trenelle carry the better recent record into this one.
  • 42% — that's where the model lands on Trenelle taking it.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).
  • These two have met 3 times recently and Trenelle have taken 2 of them.

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 70%
Over 4.5 Gól 32%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 75%
Trenelle Kapott gól nélkül 20%
RC Lorrain Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Trenelle RC Lorrain
Meccsek 31 29
Győzelmek 9 6
Döntetlenek 12 7
Vereségek 10 16
Lőtt Gólok 1.42 1.07
Kapott Gólok 1.61 1.9
Várható Gólok (xG) 1.81 0.88
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2022. máj. 14. Trophee Gerard Janvion
Trenelle vs RC Lorrain
2:1
2022. febr. 5. Trophee Gerard Janvion
RC Lorrain vs Trenelle
0:1
2019. nov. 22. Trophee Gerard Janvion
Trenelle vs RC Lorrain
1:2

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Trenelle 42 / 100
RC Lorrain 36 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Trenelle RC Lorrain

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Draw (X)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Trenelle scored in 81% of their last 31 games.

RC Lorrain let in goals in 83% of their last 29 matches.

These sides typically produce 2.33 goals when they meet.

Recent resilience: Trenelle stayed unbeaten in 3 of the last 5 games.

Gólszerzési trendek

Trenelle VS RC Lorrain
0.88 Lőtt gólok 1
0.75 Kapott gólok 2.75
63% Felett 1.5 75%
13% Felett 2.5 75%
0% Felett 3.5 75%

Recent Form & Match History

Trenelle

(Home)
10 Oct
Morne des Esses
2 : 2
Trenelle
12 Sept
Trenelle
1 : 5
Franciscain
05 Sept
Golden Star
1 : 1
Trenelle
06 Jun
Inter de Sainte-Anne
3 : 0
Trenelle
30 May
Trenelle
2 : 0
Samaritaine
Page 1 of 7

RC Lorrain

(Away)
10 Oct
Club Peleen
4 : 1
RC Lorrain
12 Sept
RC Lorrain
2 : 3
Morne des Esses
05 Sept
Franciscain
4 : 1
RC Lorrain
21 May
RC Lorrain
3 : 0
Eclair de Riviere-Salee
14 May
Trenelle
2 : 1
RC Lorrain
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 RC Saint Joseph 3 3 0 0 13:1 12
2 Franciscain 3 3 0 0 10:2 12
3 Golden Lion 3 2 1 0 9:3 10
4 Inter de Sainte-Anne 3 2 0 1 3:1 9
5 Club Peleen 3 2 0 1 6:7 9
6 Assaut 3 1 1 1 7:7 7
7 Golden Star 3 1 1 1 2:2 7
8 Morne des Esses 3 1 1 1 6:7 7
9 Club Colonial 3 0 2 1 3:5 5
10 Samaritaine 3 0 2 1 4:5 5
11 RC Riviere-Pilote 3 0 2 1 2:3 5
12 Trenelle 3 0 2 1 4:8 5
13 RC Lorrain 3 0 0 3 4:11 3
14 Espoir 3 0 0 3 0:11 3
Promotion - CONCACAF Caribbean Cup (Main)