Sport Tippek

Stadium Background

Valasske Mezirici vs Bilovec - H2H Analysis, Preview & Predictions

Czech Republic Czech Republic

4. liga - Group F
2026. okt. 31., Szo
VS
du. 01:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Valasske Mezirici host Bilovec in the 4. liga - Group F. Expect goals in this one — both sides have been finding the net. Valasske Mezirici have averaged 2.1 scored and 2.34 conceded recently, against Bilovec's 1.28 scored and 1.69 conceded. Past meetings favor Bilovec slightly — 0-3-2 in wins/losses/draws. They last met on 2026. ápr. 4., ending 0:3. Model xG sits at 2.31 vs 1.13, favoring Valasske Mezirici. AI goal market prediction: Over 2.5, BTTS: GG.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

90%
Valasske Mezirici
6%
Döntetlenek
4%
Bilovec
Döntetlen valószínűség: 6% Favorit: Valasske Mezirici

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

95% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Valasske Mezirici have won more games recently than Bilovec.
  • Model gives Valasske Mezirici a 90% chance of winning this.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 98%
Over 1.5 Gól 87.5%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 44%
Over 4.5 Gól 20%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 75%
Valasske Mezirici Kapott gól nélkül 20%
Bilovec Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Valasske Mezirici Bilovec
Meccsek 29 29
Győzelmek 10 8
Döntetlenek 7 8
Vereségek 12 13
Lőtt Gólok 2.1 1.28
Kapott Gólok 2.34 1.69
Várható Gólok (xG) 2.31 1.13
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. ápr. 4. 4. liga - Group F
Valasske Mezirici vs Bilovec
0:3
2025. aug. 31. 4. liga - Group F
Bilovec vs Valasske Mezirici
1:1
2024. jún. 1. 4. liga - Group F
Valasske Mezirici vs Bilovec
1:2
2023. okt. 29. 4. liga - Group F
Bilovec vs Valasske Mezirici
2:0
2023. márc. 18. 4. liga - Group F
Valasske Mezirici vs Bilovec
0:0

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Valasske Mezirici 85 / 100
Bilovec 10 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Valasske Mezirici Bilovec

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Valasske Mezirici Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Valasske Mezirici scored in 90% of their last 29 games.

Defensive concern: Bilovec conceded in 83% of 29 recent games.

Historical meetings average 2.00 goals per match.

Valasske Mezirici has registered 4 games unbeaten in their last 5 outings.

Gólszerzési trendek

Valasske Mezirici VS Bilovec
2.5 Lőtt gólok 0.5
1.75 Kapott gólok 2.13
100% Felett 1.5 75%
75% Felett 2.5 50%
63% Felett 3.5 25%

Recent Form & Match History

Valasske Mezirici

(Home)
11 Oct
Zabreh
1 : 1
Valasske Mezirici
03 Oct
Valasske Mezirici
3 : 0
Opava B
26 Sept
Frydlant n. Ost.
0 : 6
Valasske Mezirici
18 Sept
Valasske Mezirici
2 : 2
Stonava
12 Sept
Valasske Mezirici
2 : 5
Hlucin
Page 1 of 6

Bilovec

(Away)
11 Oct
Bilovec
2 : 1
Vratimov FC
04 Oct
Sumperk
1 : 1
Bilovec
27 Sept
Bilovec
0 : 2
MFK Kravare
19 Sept
Novy Jicin
3 : 0
Bilovec
13 Sept
Bilovec
1 : 0
Pusta Polom
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Bohumin 10 9 0 1 35:12 27
2 MFK Kravare 11 8 2 1 27:12 26
3 Vratimov FC 10 7 0 3 20:14 21
4 Hlucin 11 6 2 3 20:15 20
5 Stonava 10 5 2 3 21:16 17
6 Opava B 10 5 1 4 22:19 16
7 Rymarov 10 4 2 4 22:18 14
8 Novy Jicin 10 4 2 4 18:21 14
9 Valasske Mezirici 10 3 4 3 22:18 13
10 Zabreh 10 3 3 4 12:13 12
11 Pusta Polom 10 3 2 5 15:20 11
12 Bridlicna 10 3 1 6 14:22 10
13 Sumperk 10 2 3 5 14:17 9
14 Frydek-Mistek B 10 3 0 7 17:23 9
15 Bilovec 10 2 2 6 7:19 8
16 Frydlant n. Ost. 10 1 0 9 11:38 3
Promotion - 3. MSFL 2027/2028 (Main)