Sport Tippek

Stadium Background

Veres Rivne U19 vs Dynamo Kyiv U19 - H2H Analysis, Preview & Predictions

Ukraine Ukraine

U19 League
2026. okt. 21., Sze
VS
de. 10:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Veres Rivne U19 host Dynamo Kyiv U19 in the U19 League. This one's hard to separate. Veres Rivne U19 have averaged 1.73 scored and 0.87 conceded recently, against Dynamo Kyiv U19's 2.82 scored and 0.79 conceded. Head-to-head, Veres Rivne U19 have won 0 to Dynamo Kyiv U19's 3, with 2 draws. They last met on 2025. nov. 15., ending 2:2. Model xG sits at 1.13 vs 1.81, favoring Dynamo Kyiv U19. The model's pick is Home (1) to win or Over 2.5 goals.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

30%
Veres Rivne U19
39%
Döntetlenek
31%
Dynamo Kyiv U19
Döntetlen valószínűség: 39% Favorit: Draw

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

65% / Közepes Magabiztosság
  • Form's been kind to Dynamo Kyiv U19 lately — more wins on the board than Veres Rivne U19.
  • Model puts this one close, with a 39% draw probability.
  • Regular U19 League form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 99%
Over 1.5 Gól 88%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 31.5%
Over 4.5 Gól 14%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 70.6%
Veres Rivne U19 Kapott gól nélkül 11%
Dynamo Kyiv U19 Kapott gól nélkül 13%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Veres Rivne U19 Dynamo Kyiv U19
Meccsek 30 34
Győzelmek 17 26
Döntetlenek 10 5
Vereségek 3 3
Lőtt Gólok 1.73 2.82
Kapott Gólok 0.87 0.79
Várható Gólok (xG) 1.13 1.81
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2025. nov. 15. U19 League
Dynamo Kyiv U19 vs Veres Rivne U19
2:2
2025. aug. 1. U19 League
Veres Rivne U19 vs Dynamo Kyiv U19
0:1
2024. dec. 15. U19 League
Dynamo Kyiv U19 vs Veres Rivne U19
4:1
2024. aug. 8. U19 League
Veres Rivne U19 vs Dynamo Kyiv U19
1:1
2024. márc. 6. U19 League
Veres Rivne U19 vs Dynamo Kyiv U19
1:5

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Veres Rivne U19 29 / 100
Dynamo Kyiv U19 31 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Veres Rivne U19 Dynamo Kyiv U19

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Veres Rivne U19 Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Veres Rivne U19 found the back of the net in 83% of recent matches (30 games).

Games between these two average 3.60 goals.

Veres Rivne U19 went unbeaten in 4 of their last 5 games.

Defensive concern: Dynamo Kyiv U19 conceded in 53% of 34 recent games.

Gólszerzési trendek

Veres Rivne U19 VS Dynamo Kyiv U19
1.25 Lőtt gólok 2.25
1.38 Kapott gólok 1
88% Felett 1.5 88%
50% Felett 2.5 50%
25% Felett 3.5 38%

Recent Form & Match History

Veres Rivne U19

(Home)
08 Oct
Veres Rivne U19
2 : 2
LNZ Cherkasy U19
16 Sept
Veres Rivne U19
1 : 1
MFC Metalurh Zaporizhya U19
09 Sept
Livyi Bereg U19
1 : 1
Veres Rivne U19
02 Sept
Veres Rivne U19
3 : 1
Oleksandriya U19
26 Aug
Rukh Lviv U19
3 : 0
Veres Rivne U19
Page 1 of 6

Dynamo Kyiv U19

(Away)
07 Oct
Kolos Kovalivka U19
1 : 2
Dynamo Kyiv U19
23 Sept
Dynamo Kyiv U19
0 : 1
FC Kharkiv U19
16 Sept
Dynamo Kyiv U19
4 : 1
Lviv U19
09 Sept
Zhytomyr U19
2 : 0
Dynamo Kyiv U19
02 Sept
Dynamo Kyiv U19
4 : 1
LNZ Cherkasy U19
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Rukh Lviv U19 8 8 0 0 33:4 24
2 Dynamo Kyiv U19 9 6 1 2 20:9 19
3 Karpaty U19 9 6 0 3 20:11 18
4 Livyi Bereg U19 8 4 2 2 13:11 14
5 LNZ Cherkasy U19 9 4 2 3 13:12 14
6 Oleksandriya U19 9 4 1 4 13:16 13
7 Zhytomyr U19 9 4 0 5 9:12 12
8 Shakhtar U19 8 3 2 3 10:11 11
9 Veres Rivne U19 8 2 4 2 10:11 10
10 FC Kharkiv U19 9 3 1 5 11:19 10
11 Obolon Kiev U19 9 2 3 4 7:12 9
12 MFC Metalurh Zaporizhya U19 9 2 2 5 12:24 8
13 Lviv U19 9 2 0 7 9:18 6
14 Kolos Kovalivka U19 9 2 0 7 11:21 6
Promotion - UEFA Youth League 2027/2028 (League phase)
Relegation - U19 League (Relegation)