Sport Tippek

Stadium Background

Viimsi JK vs Kalju U21 - H2H Analysis, Preview & Predictions

Estonia Estonia

Esiliiga
2026. nov. 8., V
VS
de. 10:30
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Viimsi JK host Kalju U21 in the Esiliiga. Little to choose between these two on current form. Viimsi JK have averaged 1.93 scored and 1.13 conceded recently, against Kalju U21's 1.32 scored and 2.64 conceded. Past meetings favor Viimsi JK slightly — 1-1-3 in wins/losses/draws. They last met on 2026. júl. 11., ending 2:2. The numbers (1.94 xG vs 1.25) point toward Viimsi JK. AI prediction: Home (1) Win — correct score tipped at 2-1.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

50%
Viimsi JK
28%
Döntetlenek
22%
Kalju U21
Döntetlen valószínűség: 28% Favorit: Viimsi JK

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

76% / Magas Magabiztosság
  • Kalju U21 haven't matched Viimsi JK's recent run of results.
  • Model gives Viimsi JK a 50% chance of winning this.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 44%
Over 4.5 Gól 20%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 73.8%
Viimsi JK Kapott gól nélkül 19%
Kalju U21 Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Viimsi JK Kalju U21
Meccsek 30 28
Győzelmek 16 7
Döntetlenek 4 3
Vereségek 10 18
Lőtt Gólok 1.93 1.32
Kapott Gólok 1.13 2.64
Várható Gólok (xG) 1.94 1.25
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. júl. 11. Esiliiga
Viimsi JK vs Kalju U21
2:2
2026. máj. 16. Esiliiga
Kalju U21 vs Viimsi JK
1:1
2026. márc. 14. Esiliiga
Kalju U21 vs Viimsi JK
0:0
2026. jan. 18. Club Friendly
Kalju U21 vs Viimsi JK
2:1
2025. nov. 9. Esiliiga
Viimsi JK vs Kalju U21
4:0

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Viimsi JK 49 / 100
Kalju U21 22 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Viimsi JK Kalju U21

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Viimsi JK Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Viimsi JK's goal record stands at 86% scoring rate across 29 recent games.

Kalju U21 has conceded goals in 89% of their last 27 outings.

Games between these two average 2.60 goals.

Difficult form: Kalju U21 registered 4 defeats in their last 5 games.

Gólszerzési trendek

Viimsi JK VS Kalju U21
1.88 Lőtt gólok 0.88
1.63 Kapott gólok 2
88% Felett 1.5 63%
75% Felett 2.5 50%
50% Felett 3.5 38%

Recent Form & Match History

Viimsi JK

(Home)
15 Oct
Viimsi JK
:
Maardu Linnameeskond
10 Oct
Tallinna Kalev
1 : 2
Viimsi JK
02 Oct
Tammeka Tartu
4 : 1
Viimsi JK
17 Sept
Viimsi JK
0 : 2
Tartu JK Welco
13 Sept
Nomme Utd U21
1 : 0
Viimsi JK
Page 1 of 6

Kalju U21

(Away)
11 Oct
Maardu Linnameeskond
:
Kalju U21
21 Sept
Kalju U21
2 : 3
Nomme Utd U21
14 Sept
Tartu JK Welco
3 : 0
Kalju U21
10 Sept
Kalju U21
1 : 5
Flora Tallinn U21
06 Sept
Elva
1 : 0
Kalju U21
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Tartu JK Welco 32 21 5 6 85:39 68
2 Viimsi JK 32 17 5 10 58:32 56
3 Flora Tallinn U21 32 15 6 11 73:55 51
4 Elva 32 15 6 11 47:48 51
5 Levadia U21 32 16 2 14 62:55 50
6 Tallinna Kalev 31 11 7 13 53:57 40
7 Nomme Utd U21 32 11 6 15 50:63 39
8 FC Tallinn 31 9 8 14 41:64 35
9 Kalju U21 32 7 4 21 38:80 25
10 Maardu Linnameeskond 36 12 5 19 45:59 41
Promotion - Meistriliiga 2027 (Main)
Promotion - Meistriliiga (Relegation)
Relegation - Esiliiga (Relegation)
Relegation - Esiliiga B 2027 (Main)