Sport Tippek

Stadium Background

Viitorul Corbeanca vs FC Pucioasa - H2H Analysis, Preview & Predictions

Romania Romania

Liga 3 - Seria 3
2026. nov. 6., P
VS
du. 12:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Viitorul Corbeanca host FC Pucioasa in the Liga 3 - Seria 3. Little to choose between these two on current form. Recent numbers: Viitorul Corbeanca at 0.5 goals for, 1.25 against; FC Pucioasa at 1.41 for, 1.55 against. Past meetings favor Viitorul Corbeanca slightly — 1-0-0 in wins/losses/draws. They last met on 2026. aug. 29., ending 0:1. Model xG sits at 1.13 vs 1.00, favoring FC Pucioasa. AI prediction: Away (2) Win — correct score tipped at 1-2.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

13%
Viitorul Corbeanca
17%
Döntetlenek
70%
FC Pucioasa
Döntetlen valószínűség: 17% Favorit: FC Pucioasa

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

88% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Form's been kind to FC Pucioasa lately — more wins on the board than Viitorul Corbeanca.
  • 70% — that's where the model lands on FC Pucioasa taking it.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 19%
Over 4.5 Gól 9%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 65.8%
Viitorul Corbeanca Kapott gól nélkül 20%
FC Pucioasa Kapott gól nélkül 13%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Viitorul Corbeanca FC Pucioasa
Meccsek 8 29
Győzelmek 1 11
Döntetlenek 3 4
Vereségek 4 14
Lőtt Gólok 0.5 1.41
Kapott Gólok 1.25 1.55
Várható Gólok (xG) 1.13 1.00
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. aug. 29. Liga 3 - Seria 3
FC Pucioasa vs Viitorul Corbeanca
0:1

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Viitorul Corbeanca 16 / 100
FC Pucioasa 66 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Viitorul Corbeanca FC Pucioasa

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp FC Pucioasa Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Defensive concern: FC Pucioasa conceded in 69% of 29 recent games.

Viitorul Corbeanca found the back of the net in 38% of recent matches (8 games).

Historical meetings average 1.00 goals per match.

Solid form: Viitorul Corbeanca remains unbeaten in 2 of 5 recent matches.

Gólszerzési trendek

Viitorul Corbeanca VS FC Pucioasa
0.5 Lőtt gólok 0.75
1.25 Kapott gólok 1.75
63% Felett 1.5 50%
13% Felett 2.5 38%
13% Felett 3.5 25%

Recent Form & Match History

Viitorul Corbeanca

(Home)
09 Oct
Flacara Moreni
3 : 2
Viitorul Corbeanca
03 Oct
Tunari
2 : 0
Viitorul Corbeanca
25 Sept
Viitorul Corbeanca
1 : 1
Paulesti
23 Sept
Urban Titu
0 : 0
Viitorul Corbeanca
18 Sept
Viitorul Corbeanca
0 : 2
Petrolul Berca
Page 1 of 2

FC Pucioasa

(Away)
10 Oct
FC Pucioasa
3 : 2
Petrolul Berca
03 Oct
CSO Plopeni
0 : 0
FC Pucioasa
26 Sept
FC Pucioasa
3 : 0
CSM Ramnicu Sarat
22 Sept
FC Pucioasa
0 : 1
Flacara Moreni
19 Sept
AS Vointa Crevedia
2 : 2
FC Pucioasa
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Flacara Moreni 8 7 1 0 27:7 22
2 Tunari 8 5 2 1 16:11 17
3 Blejoi 8 4 2 2 17:9 14
4 Petrolul Berca 8 4 1 3 20:18 13
5 Progresul Draganesti 8 3 3 2 13:14 12
6 AS Vointa Crevedia 8 3 1 4 18:16 10
7 CSO Plopeni 8 3 1 4 8:13 10
8 FC Pucioasa 8 2 3 3 9:8 9
9 Urban Titu 8 2 3 3 10:15 9
10 CSM Ramnicu Sarat 8 2 2 4 9:19 8
11 Viitorul Corbeanca 8 1 3 4 4:10 6
12 Paulesti 8 0 2 6 4:15 2
Promotion - Liga 3 - Promotion Group 2026/2027 (Main)
Relegation - Liga 3 - Seria 3 (Relegation Group)