Sport Tippek

Stadium Background

Weiden vs Ingolstadt II - H2H Analysis, Preview & Predictions

Németország Németország

Oberliga Bayern Nord
2026. okt. 24., Szo
VS
du. 12:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Weiden host Ingolstadt II in the Oberliga Bayern Nord. This has the makings of an open, high-scoring game. Recent numbers: Weiden at 1.66 goals for, 1.45 against; Ingolstadt II at 1.41 for, 1.86 against. Head-to-head, Weiden have won 2 to Ingolstadt II's 3, with 0 draws. They last met on 2025. nov. 8., ending 0:3. Model xG sits at 1.63 vs 1.75, favoring Weiden. The model tips Over 2.5 goals in this one.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

40%
Weiden
33%
Döntetlenek
27%
Ingolstadt II
Döntetlen valószínűség: 33% Favorit: Weiden

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

70% / Közepes Magabiztosság
  • Ingolstadt II haven't matched Weiden's recent run of results.
  • 40% — that's where the model lands on Weiden taking it.
  • Regular Oberliga Bayern Nord form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 44%
Over 4.5 Gól 20%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 70.6%
Weiden Kapott gól nélkül 12%
Ingolstadt II Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Weiden Ingolstadt II
Meccsek 29 29
Győzelmek 12 9
Döntetlenek 6 6
Vereségek 11 14
Lőtt Gólok 1.66 1.41
Kapott Gólok 1.45 1.86
Várható Gólok (xG) 1.63 1.75
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2025. nov. 8. Oberliga Bayern Nord
Weiden vs Ingolstadt II
0:3
2025. júl. 19. Oberliga Bayern Nord
Ingolstadt II vs Weiden
0:3
2024. nov. 2. Oberliga Bayern Nord
Weiden vs Ingolstadt II
0:2
2024. júl. 26. Oberliga Bayern Nord
Ingolstadt II vs Weiden
1:0
2009. ápr. 11. Oberliga Bayern
Ingolstadt II vs Weiden
0:2

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Weiden 38 / 100
Ingolstadt II 26 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Weiden Ingolstadt II

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Weiden Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Weiden found the back of the net in 83% of recent matches (29 games).

Ingolstadt II let in goals in 79% of their last 29 matches.

Historical meetings average 2.20 goals per match.

Weiden went unbeaten in 3 of their last 5 games.

Gólszerzési trendek

Weiden VS Ingolstadt II
1.63 Lőtt gólok 1.38
2.13 Kapott gólok 1.63
88% Felett 1.5 75%
75% Felett 2.5 63%
50% Felett 3.5 38%

Recent Form & Match History

Weiden

(Home)
10 Oct
Wurzburger FV
1 : 1
Weiden
02 Oct
Weiden
1 : 1
Aschaffenburg
26 Sept
Regensburg II
3 : 1
Weiden
18 Sept
Weiden
1 : 3
Gebenbach
12 Sept
Stadeln
0 : 3
Weiden
Page 1 of 6

Ingolstadt II

(Away)
09 Oct
TSV Kornburg
2 : 0
Ingolstadt II
03 Oct
ASV Neumarkt
1 : 2
Ingolstadt II
25 Sept
Ingolstadt II
0 : 2
DJK Ammerthal
19 Sept
DJK Don Bosco Bamberg
0 : 0
Ingolstadt II
13 Sept
Ingolstadt II
2 : 2
Cham
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Cham 14 12 1 1 32:9 37
2 Wurzburger FV 14 8 3 3 26:17 27
3 Gebenbach 14 8 2 4 23:17 26
4 Bamberg 14 7 4 3 24:13 25
5 TSV Kornburg 14 6 6 2 25:13 24
6 Bayern Hof 14 6 5 3 31:23 23
7 Regensburg II 14 6 5 3 28:22 23
8 Aschaffenburg 14 6 3 5 26:20 21
9 Fortuna Regensburg 14 6 3 5 31:22 21
10 Stadeln 14 5 5 4 17:20 20
11 Neudrossenfeld 14 6 1 7 20:22 19
12 DJK Ammerthal 14 4 3 7 18:27 15
13 Ingolstadt II 14 3 4 7 20:28 13
14 Weiden 14 3 4 7 21:30 13
15 Grossbardorf 14 4 1 9 16:26 13
16 DJK Don Bosco Bamberg 14 2 5 7 14:29 11
17 Nordlingen 14 2 4 8 14:31 10
18 ASV Neumarkt 14 1 3 10 10:27 6
Promotion - Regionalliga Bayern 2027/2028 (Main)
Promotion - Regionalliga Bayern (Relegation)
Relegation - Oberliga Bayern Nord (Relegation)