Sport Tippek

Stadium Background

Zabreh vs Frydlant n. Ost. - H2H Analysis, Preview & Predictions

Czech Republic Czech Republic

4. liga - Group F
2026. okt. 25., V
VS
du. 01:30
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Zabreh host Frydlant n. Ost. in the 4. liga - Group F. Expect goals in this one — both sides have been finding the net. Recent numbers: Zabreh at 1.72 goals for, 1.52 against; Frydlant n. Ost. at 1.28 for, 3.07 against. Head-to-head, Zabreh have won 0 to Frydlant n. Ost.'s 1, with 1 draws. They last met on 2026. ápr. 19., ending 1:3. xG projections (3.19 - 1.44) back Zabreh to edge this. Over 2.5 looks the sharpest market angle here.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

90%
Zabreh
6%
Döntetlenek
4%
Frydlant n. Ost.
Döntetlen valószínűség: 6% Favorit: Zabreh

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

95% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Form's been kind to Zabreh lately — more wins on the board than Frydlant n. Ost..
  • Zabreh are the model's pick here, at 90%.
  • Regular 4. liga - Group F form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 69%
Over 4.5 Gól 31%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 77.8%
Zabreh Kapott gól nélkül 16%
Frydlant n. Ost. Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Zabreh Frydlant n. Ost.
Meccsek 29 29
Győzelmek 12 6
Döntetlenek 6 6
Vereségek 11 17
Lőtt Gólok 1.72 1.28
Kapott Gólok 1.52 3.07
Várható Gólok (xG) 3.19 1.44
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. ápr. 19. 4. liga - Group F
Zabreh vs Frydlant n. Ost.
1:3
2025. okt. 8. 4. liga - Group F
Frydlant n. Ost. vs Zabreh
2:2

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Zabreh 84 / 100
Frydlant n. Ost. 10 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Zabreh Frydlant n. Ost.

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Zabreh Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Frydlant n. Ost. has conceded goals in 93% of their last 29 outings.

These sides typically produce 4.00 goals when they meet.

Zabreh's goal record stands at 76% scoring rate across 29 recent games.

Solid form: Zabreh remains unbeaten in 3 of 5 recent matches.

Gólszerzési trendek

Zabreh VS Frydlant n. Ost.
0.88 Lőtt gólok 1
1.88 Kapott gólok 5.5
63% Felett 1.5 100%
63% Felett 2.5 100%
50% Felett 3.5 88%

Recent Form & Match History

Zabreh

(Home)
11 Oct
Zabreh
1 : 1
Valasske Mezirici
04 Oct
Frydek-Mistek B
2 : 1
Zabreh
27 Sept
Zabreh
2 : 2
Rymarov
19 Sept
Vratimov FC
3 : 1
Zabreh
13 Sept
Zabreh
1 : 0
Sumperk
Page 1 of 6

Frydlant n. Ost.

(Away)
10 Oct
Frydlant n. Ost.
3 : 0
Hlucin
03 Oct
Stonava
4 : 1
Frydlant n. Ost.
26 Sept
Frydlant n. Ost.
0 : 6
Valasske Mezirici
20 Sept
Frydek-Mistek B
5 : 1
Frydlant n. Ost.
12 Sept
Frydlant n. Ost.
2 : 5
Rymarov
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Bohumin 10 9 0 1 35:12 27
2 MFK Kravare 11 8 2 1 27:12 26
3 Vratimov FC 10 7 0 3 20:14 21
4 Hlucin 11 6 2 3 20:15 20
5 Stonava 10 5 2 3 21:16 17
6 Opava B 10 5 1 4 22:19 16
7 Rymarov 10 4 2 4 22:18 14
8 Novy Jicin 10 4 2 4 18:21 14
9 Valasske Mezirici 10 3 4 3 22:18 13
10 Zabreh 10 3 3 4 12:13 12
11 Pusta Polom 10 3 2 5 15:20 11
12 Bridlicna 10 3 1 6 14:22 10
13 Sumperk 10 2 3 5 14:17 9
14 Frydek-Mistek B 10 3 0 7 17:23 9
15 Bilovec 10 2 2 6 7:19 8
16 Frydlant n. Ost. 10 1 0 9 11:38 3
Promotion - 3. MSFL 2027/2028 (Main)