Sport Tippek

Stadium Background

Zatec vs Klasterec nad Ohri - H2H Analysis, Preview & Predictions

Czech Republic Czech Republic

Ustecky KP
2026. okt. 24., Szo
VS
du. 12:30
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Zatec host Klasterec nad Ohri in the Ustecky KP. Neither defense has been convincing lately, which should mean goals. Recent numbers: Zatec at 1.76 goals for, 1.55 against; Klasterec nad Ohri at 2.29 for, 2.32 against. Head-to-head, Zatec have won 1 to Klasterec nad Ohri's 1, with 0 draws. They last met on 2026. márc. 28., ending 1:0. The numbers (2.00 xG vs 1.69) point toward Klasterec nad Ohri. The model tips Over 2.5 goals in this one.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

30%
Zatec
39%
Döntetlenek
31%
Klasterec nad Ohri
Döntetlen valószínűség: 39% Favorit: Draw

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

65% / Közepes Magabiztosság
  • Klasterec nad Ohri carry the better recent record into this one.
  • 39% chance of a draw — the model doesn't see a clear favorite.
  • Regular Ustecky KP form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 98%
Over 1.5 Gól 87.5%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 56.5%
Over 4.5 Gól 25%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 78.2%
Zatec Kapott gól nélkül 13%
Klasterec nad Ohri Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Zatec Klasterec nad Ohri
Meccsek 29 31
Győzelmek 13 17
Döntetlenek 6 5
Vereségek 10 9
Lőtt Gólok 1.76 2.29
Kapott Gólok 1.55 2.32
Várható Gólok (xG) 2.00 1.69
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. márc. 28. Ustecky KP
Zatec vs Klasterec nad Ohri
1:0
2025. szept. 6. Ustecky KP
Klasterec nad Ohri vs Zatec
3:0

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Zatec 30 / 100
Klasterec nad Ohri 30 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Zatec Klasterec nad Ohri

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Zatec Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Attacking prowess: Zatec scored in 83% of their last 29 outings.

Klasterec nad Ohri let in goals in 84% of their last 31 matches.

Solid form: Zatec remains unbeaten in 5 of 5 recent matches.

These sides typically produce 2.00 goals when they meet.

Gólszerzési trendek

Zatec VS Klasterec nad Ohri
2.13 Lőtt gólok 2.75
0.63 Kapott gólok 1.88
75% Felett 1.5 100%
38% Felett 2.5 88%
38% Felett 3.5 75%

Recent Form & Match History

Zatec

(Home)
10 Oct
Zatec
2 : 1
Oldrichov
03 Oct
Srbice
2 : 2
Zatec
26 Sept
Zatec
1 : 1
Dobromerice
19 Sept
Horni Jiretin
0 : 1
Zatec
12 Sept
Zatec
2 : 0
Modlany
Page 1 of 6

Klasterec nad Ohri

(Away)
11 Oct
Tatran Kadan
5 : 1
Klasterec nad Ohri
03 Oct
Klasterec nad Ohri
5 : 1
Bilina
26 Sept
Probostov
2 : 1
Klasterec nad Ohri
20 Sept
Banik Most - Sous B
1 : 3
Klasterec nad Ohri
12 Sept
Klasterec nad Ohri
3 : 2
Oldrichov
Page 1 of 7