Sport Tippek

Stadium Background

Zlicin vs Tempo Prague B - H2H Analysis, Preview & Predictions

Czech Republic Czech Republic

Prazsky prebor
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Zlicin in this Prazsky prebor matchup, with the score ending 5-3 — backing the pre-match view that favored Zlicin.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

36%
Zlicin
44%
Döntetlenek
20%
Tempo Prague B
Döntetlen valószínűség: 44% Favorit: Draw

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

71% / Közepes Magabiztosság
  • Form's been kind to Zlicin lately — more wins on the board than Tempo Prague B.
  • Hard to split these two; draw probability sits at 44%.
  • Regular Prazsky prebor form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 79%).
  • History favors Zlicin here — 2 wins from the last 3 head-to-heads.

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 99%
Over 1.5 Gól 100%
Over 2.5 Gól 79%
Over 3.5 Gól 63%
Over 4.5 Gól 28%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 79.4%
Zlicin Kapott gól nélkül 10%
Tempo Prague B Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Zlicin Tempo Prague B
Meccsek 30 30
Győzelmek 14 9
Döntetlenek 4 6
Vereségek 12 15
Lőtt Gólok 1.87 2.13
Kapott Gólok 1.6 2.6
Várható Gólok (xG) 2.19 2.06
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. aug. 15. Prazsky prebor
Zlicin vs Tempo Prague B
5:3
2026. ápr. 6. Prazsky prebor
Tempo Prague B vs Zlicin
5:2
2025. szept. 6. Prazsky prebor
Zlicin vs Tempo Prague B
2:0

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Zlicin 34 / 100
Tempo Prague B 20 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Zlicin Tempo Prague B

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Tempo Prague B Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Attacking prowess: Zlicin scored in 80% of their last 30 outings.

Tempo Prague B's defensive record shows goals conceded in 97% of 30 matches.

Games between these two average 5.67 goals.

Zlicin went unbeaten in 2 of their last 5 games.

Gólszerzési trendek

Zlicin VS Tempo Prague B
1.75 Lőtt gólok 2.25
1.88 Kapott gólok 2.63
100% Felett 1.5 100%
63% Felett 2.5 100%
38% Felett 3.5 88%

Recent Form & Match History

Zlicin

(Home)
24 Oct
Kolovraty
3 : 0
Zlicin
17 Oct
Zlicin
3 : 5
Dukla Jizni Mesto
10 Oct
Vrsovice
2 : 2
Zlicin
03 Oct
Zlicin
3 : 2
Prague Raptors
26 Sept
Motorlet Prague B
2 : 1
Zlicin
Page 1 of 6

Tempo Prague B

(Away)
18 Oct
Tempo Prague B
3 : 1
Podoli Praha
10 Oct
Kolovraty
5 : 1
Tempo Prague B
04 Oct
Tempo Prague B
5 : 3
Dukla Jizni Mesto
26 Sept
Vrsovice
4 : 2
Tempo Prague B
20 Sept
Tempo Prague B
3 : 0
Prague Raptors
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Motorlet Prague B 12 10 2 0 24:4 32
2 Predni Kopanina 12 9 1 2 29:19 28
3 Vrsovice 12 7 3 2 28:19 24
4 Dukla Jizni Mesto 12 6 2 4 40:32 20
5 Olympia Radotin 12 5 5 2 24:19 20
6 Zlicin 12 5 2 5 22:23 17
7 Aritma Prague B 11 4 4 3 21:15 16
8 Branik 12 4 4 4 21:20 16
9 Kbely 11 5 1 5 22:23 16
10 Praga 12 4 2 6 31:29 14
11 Kolovraty 12 4 2 6 29:30 14
12 Tempo Prague B 11 4 1 6 27:33 13
13 Podoli Praha 12 3 1 8 14:30 10
14 Stresovice 11 2 3 6 23:26 9
15 Prague Raptors 12 2 2 8 19:39 8
16 Admira Prague B 12 2 1 9 15:28 7
Relegation - Prazsky prebor (Relegation)