Sport Tippek

Stadium Background

ZNK Mura W vs Zalec Trbovlje W - H2H Analysis, Preview & Predictions

Slovenia Slovenia

1. SZNL Women
2026. okt. 18., V
VS
du. 01:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

ZNK Mura W host Zalec Trbovlje W in the 1. SZNL Women. This has ZNK Mura W written all over it on paper. ZNK Mura W have averaged 6.55 scored and 0.91 conceded recently, against Zalec Trbovlje W's 0.36 scored and 13.18 conceded. Head-to-head, ZNK Mura W have won 2 to Zalec Trbovlje W's 0, with 0 draws. They last met on 2026. febr. 22., ending 0:20. Model xG sits at 4.00 vs 1.00, favoring ZNK Mura W. The model's pick is Home (1) to win or Over 2.5 goals.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

90%
ZNK Mura W
6%
Döntetlenek
4%
Zalec Trbovlje W
Döntetlen valószínűség: 6% Favorit: ZNK Mura W

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

95% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Form's been kind to ZNK Mura W lately — more wins on the board than Zalec Trbovlje W.
  • Model gives ZNK Mura W a 90% chance of winning this.
  • Regular 1. SZNL Women form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 85%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 99%
Over 1.5 Gól 94%
Over 2.5 Gól 85%
Over 3.5 Gól 81.5%
Over 4.5 Gól 37%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 64.2%
ZNK Mura W Kapott gól nélkül 20%
Zalec Trbovlje W Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika ZNK Mura W Zalec Trbovlje W
Meccsek 33 28
Győzelmek 25 0
Döntetlenek 1 0
Vereségek 7 28
Lőtt Gólok 6.55 0.36
Kapott Gólok 0.91 13.18
Várható Gólok (xG) 4.00 1.00
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. febr. 22. 1. SZNL Women
Zalec Trbovlje W vs ZNK Mura W
0:20
2025. szept. 14. 1. SZNL Women
ZNK Mura W vs Zalec Trbovlje W
26:0

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

ZNK Mura W 85 / 100
Zalec Trbovlje W 10 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
ZNK Mura W Zalec Trbovlje W

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp ZNK Mura W Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

ZNK Mura W scored in 85% of their last 33 games.

Zalec Trbovlje W let in goals in 100% of their last 28 matches.

Historical meetings average 23.00 goals per match.

Zalec Trbovlje W lost 5 of their last 5 games.

Gólszerzési trendek

ZNK Mura W VS Zalec Trbovlje W
3.88 Lőtt gólok 0.25
1.75 Kapott gólok 13.5
100% Felett 1.5 88%
75% Felett 2.5 88%
75% Felett 3.5 88%

Recent Form & Match History

ZNK Mura W

(Home)
04 Oct
Radomlje W
2 : 1
ZNK Mura W
28 Sept
ZNK Mura W
3 : 2
Ol. Ljubljana W
20 Sept
Ajdovscina Primorje W
0 : 3
ZNK Mura W
13 Sept
ZNK Mura W
7 : 0
Gazon W
06 Sept
Cerklje W
0 : 10
ZNK Mura W
Page 1 of 7

Zalec Trbovlje W

(Away)
04 Oct
Zalec Trbovlje W
0 : 11
Aluminij W
20 Sept
Zalec Trbovlje W
1 : 11
Malecnik W
06 Sept
Radomlje W
19 : 0
Zalec Trbovlje W
19 Aug
Ajdovscina Primorje W
8 : 0
Zalec Trbovlje W
16 Aug
Zalec Trbovlje W
0 : 24
Ol. Ljubljana W
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Radomlje W 6 6 0 0 44:1 18
2 Ajdovscina Primorje W 7 6 0 1 37:4 18
3 ZNK Mura W 6 5 0 1 34:4 15
4 Ol. Ljubljana W 7 4 1 2 43:5 13
5 ZNK Ljubljana W 7 3 1 2 23:7 13
6 Krim W 6 3 0 3 19:24 9
7 Aluminij W 7 3 0 4 28:33 9
8 Gazon W 6 2 0 4 6:24 6
9 Malecnik W 6 1 0 5 11:28 3
10 Cerklje W 6 0 0 6 2:42 0
11 Zalec Trbovlje W 6 0 0 5 1:76 0
Promotion - 1. SZNL Women (Championship Group)
Relegation - 1. SZNL Women (Relegation Group)