Sport Picks

Stadium Background

Breitenrain vs Chiasso

Switzerland Switzerland

Promotion League 2022/2023
lør. 27. mai 2023
VS
02:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Breitenrain host Chiasso in the Promotion League 2022/2023. Recent form is the clearest guide to this one. Recent numbers: Breitenrain at 1.77 goals for, 1.47 against; Chiasso at 1.46 for, 0.92 against. Head-to-head, Breitenrain have won 1 to Chiasso's 2, with 2 draws. They last met on 27. mai 2023, ending 0:0. The numbers (1.42 xG vs 1.31) point toward Chiasso. Home (1) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

50%
Breitenrain
28%
Uavgjort
22%
Chiasso
Uavgjort-prognose: 28% Favoritt: Breitenrain

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

76% / Høy Sikkerhet
  • Breitenrain have won more games recently than Chiasso.
  • Breitenrain are the model's pick here, at 50%.
  • Regular Promotion League 2022/2023 form gives a decent read on both sides.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 31.5%
Over 4.5 Mål 14%
Begge lag scorer (BTTS) 72.6%
Breitenrain Rent bur 18%
Chiasso Rent bur 10%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Breitenrain Chiasso
Kamper Spilt 30 13
Seire 12 8
Uavgjort 7 1
Tap 11 4
Mål Scoret 1.77 1.46
Mål Sluppet Inn 1.47 0.92
Forventede Mål (xG) 1.42 1.31
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

27. mai 2023 Promotion League
Breitenrain vs Chiasso
0:0
19. nov. 2022 Promotion League
Chiasso vs Breitenrain
2:1
21. mai 2022 Promotion League
Chiasso vs Breitenrain
3:0
2. apr. 2022 Promotion League
Chiasso vs Breitenrain
1:1
9. okt. 2021 Promotion League
Breitenrain vs Chiasso
4:0

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Breitenrain 49 / 100
Chiasso 22 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Breitenrain Chiasso

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Breitenrain Win (1)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Breitenrain's goal record stands at 87% scoring rate across 30 recent games.

These sides typically produce 2.40 goals when they meet.

Recent resilience: Breitenrain stayed unbeaten in 4 of the last 5 games.

Chiasso's defensive record shows goals conceded in 54% of 13 matches.

Måltrender

Breitenrain VS -
1.63 Mål scoret 0
1.63 Mål sluppet inn 0
75% Over 1.5 0%
75% Over 2.5 0%
63% Over 3.5 0%

Recent Form & Match History

Breitenrain

(Home)
05 Sept
Breitenrain
1 : 0
Luzern II
29 Aug
FC Kreuzlingen
1 : 0
Breitenrain
19 Aug
Breitenrain
4 : 2
Young Boys II
15 Aug
Paradiso
1 : 2
Breitenrain
08 Aug
Breitenrain
2 : 2
Bulle
Page 1 of 6

Chiasso

(Away)
02 Aug
Varesina
2 : 2
Chiasso
26 Nov
Chiasso
2 : 0
Bulle
19 Nov
Chiasso
2 : 1
Breitenrain
12 Nov
Etoile-Carouge
3 : 1
Chiasso
05 Nov
Chiasso
0 : 2
Bavois
Page 1 of 3

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Luzern II 34 24 4 6 95:53 74
2 Stade Nyonnais 34 21 5 8 83:45 66
3 Baden 34 18 6 10 61:48 58
4 Cham 34 17 5 12 60:47 54
5 Rapperswil-Jona 34 17 5 12 59:54 54
6 Etoile-Carouge 34 15 9 10 63:38 52
7 Bruhl SG 34 14 12 8 59:45 52
8 Breitenrain 34 15 8 11 57:57 51
9 Basel II 34 12 10 12 53:57 44
10 Kriens 34 13 6 15 53:58 43
11 Young Boys II 34 11 8 15 64:67 39
12 Zurich II 34 11 7 16 53:56 38
13 Bulle 34 11 6 17 49:57 37
14 Bavois 34 10 9 15 45:65 37
15 St. Gallen II 34 9 7 18 57:86 32
16 Biel 34 6 10 18 32:60 26
17 Young Fellows Juventus 34 4 5 25 27:77 15
18 Chiasso 34 0 34 0 0:0 0
Promotion - Challenge League 2023/2024 (Main)
Promotion - Challenge League 2022/2023 (Relegation)