Sport Picks

Stadium Background

Cibalia vs Karlovac - H2H Analysis, Preview & Predictions

Croatia Croatia

Prva NL Stadion HNK Cibalia, Vinkovci
lør. 31. okt. 2026
VS
04:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Cibalia host Karlovac in the Prva NL. Recent form is the clearest guide to this one. Karlovac have shipped 1.47 goals a game lately, while Cibalia have conceded 1.07 and scored 1.59. Past meetings favor Cibalia slightly — 3-1-1 in wins/losses/draws. They last met on 18. apr. 2026, ending 2:1. Model xG sits at 0.94 vs 1.19, favoring Cibalia. AI prediction: Draw (X). Expect a competitive, tight affair.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

36%
Cibalia
30%
Uavgjort
34%
Karlovac
Uavgjort-prognose: 30% Favoritt: Cibalia

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

66% / Middels Sikkerhet
  • Cibalia average 1.59 goals a game right now, well clear of Karlovac's 1.29.
  • Win probability leans Cibalia's way, sitting at 36%.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 70%
Over 4.5 Mål 32%
Begge lag scorer (BTTS) 72.6%
Cibalia Rent bur 20%
Karlovac Rent bur 16%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Cibalia Karlovac
Kamper Spilt 29 38
Seire 15 15
Uavgjort 6 7
Tap 8 16
Mål Scoret 1.59 1.29
Mål Sluppet Inn 1.07 1.47
Forventede Mål (xG) 0.94 1.19
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

18. apr. 2026 Prva NL
Cibalia vs Karlovac
2:1
8. mars 2026 Prva NL
Cibalia vs Karlovac
1:2
11. okt. 2025 Prva NL
Karlovac vs Cibalia
0:1
3. mars 2012 HNL
Cibalia vs Karlovac
2:0
20. aug. 2011 HNL
Karlovac vs Cibalia
2:2

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Cibalia 36 / 100
Karlovac 34 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Cibalia Karlovac

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Draw (X)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:2
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Cibalia scored in 86% of their last 29 games.

Defensive concern: Karlovac conceded in 84% of 38 recent games.

Historical meetings average 2.60 goals per match.

Cibalia has registered 3 games unbeaten in their last 5 outings.

Måltrender

Cibalia VS Karlovac
0.88 Mål scoret 1.75
0.63 Mål sluppet inn 1
50% Over 1.5 75%
25% Over 2.5 50%
0% Over 3.5 38%

Recent Form & Match History

Cibalia

(Home)
09 Oct
Mladost Zdralovi
2 : 1
Cibalia
27 Sept
Cibalia
1 : 0
Dugopolje
18 Sept
Sesvete
1 : 2
Cibalia
12 Sept
Cibalia
0 : 0
Kustosija
09 Sept
Vukovar 1991
1 : 0
Cibalia
Page 1 of 6

Karlovac

(Away)
09 Oct
Karlovac
3 : 2
Bijelo Brdo
27 Sept
Segesta
1 : 1
Karlovac
20 Sept
Karlovac
0 : 1
Dubrava Zagreb
15 Sept
Bjelovar
0 : 2
Karlovac
12 Sept
Mladost Zdralovi
1 : 0
Karlovac
Page 1 of 8

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Croatia Zmijavci 8 5 1 2 12:6 16
2 Jadran Luka Ploce 8 4 3 1 13:8 15
3 Mladost Zdralovi 8 4 2 2 8:7 14
4 Cibalia 8 3 4 1 8:6 13
5 Bijelo Brdo 8 4 1 3 10:9 13
6 Dinamo Zagreb 2 8 4 0 4 14:12 12
7 Karlovac 8 3 2 3 11:12 11
8 Segesta 8 3 2 3 10:11 11
9 Orijent 8 3 2 3 8:9 11
10 Vukovar 1991 8 3 2 3 12:14 11
11 Sesvete 8 3 1 4 10:9 10
12 Dugopolje 8 2 3 3 9:10 9
13 Opatija 8 2 2 4 9:11 8
14 Dubrava Zagreb 8 2 2 4 7:9 8
15 Kustosija 8 1 4 3 4:6 7
16 Hrvace 8 2 1 5 7:13 7
Promotion - HNL 2027/2028 (Main)