Sport Picks

Stadium Background

DJK Ammerthal vs Cham - H2H Analysis, Preview & Predictions

Tyskland Tyskland

Oberliga Bayern Nord
søn. 18. okt. 2026
VS
12:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

DJK Ammerthal host Cham in the Oberliga Bayern Nord. Expect goals in this one — both sides have been finding the net. Recent numbers: DJK Ammerthal at 1.39 goals for, 2.23 against; Cham at 2.09 for, 1.03 against. Past meetings favor Cham slightly — 1-2-2 in wins/losses/draws. They last met on 16. nov. 2024, ending 1:0. The numbers (1.13 xG vs 2.44) point toward Cham. The model tips Over 2.5 goals in this one.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

27%
DJK Ammerthal
33%
Uavgjort
40%
Cham
Uavgjort-prognose: 33% Favoritt: Cham

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

70% / Middels Sikkerhet
  • Form's been kind to Cham lately — more wins on the board than DJK Ammerthal.
  • Cham are the model's pick here, at 40%.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 99%
Over 1.5 Mål 94%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 50%
Over 4.5 Mål 23%
Begge lag scorer (BTTS) 73.8%
DJK Ammerthal Rent bur 10%
Cham Rent bur 13%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk DJK Ammerthal Cham
Kamper Spilt 31 32
Seire 9 22
Uavgjort 5 4
Tap 17 6
Mål Scoret 1.39 2.09
Mål Sluppet Inn 2.23 1.03
Forventede Mål (xG) 1.13 2.44
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

16. nov. 2024 Oberliga Bayern Nord
Cham vs DJK Ammerthal
1:0
4. aug. 2024 Oberliga Bayern Nord
DJK Ammerthal vs Cham
1:0
8. mars 2024 Oberliga Bayern Nord
Cham vs DJK Ammerthal
2:0
25. aug. 2023 Oberliga Bayern Nord
DJK Ammerthal vs Cham
1:1
6. nov. 2022 Oberliga Bayern Nord
DJK Ammerthal vs Cham
0:0

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

DJK Ammerthal 26 / 100
Cham 39 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
DJK Ammerthal Cham

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Cham Win (2)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

DJK Ammerthal's goal record stands at 77% scoring rate across 31 recent games.

Cham let in goals in 66% of their last 32 matches.

Solid form: DJK Ammerthal remains unbeaten in 3 of 5 recent matches.

These sides typically produce 1.20 goals when they meet.

Måltrender

DJK Ammerthal VS Cham
1.38 Mål scoret 2.5
2.38 Mål sluppet inn 0.88
100% Over 1.5 88%
75% Over 2.5 63%
50% Over 3.5 50%

Recent Form & Match History

DJK Ammerthal

(Home)
10 Oct
Bamberg
2 : 2
DJK Ammerthal
03 Oct
DJK Ammerthal
1 : 2
Neudrossenfeld
25 Sept
Ingolstadt II
0 : 2
DJK Ammerthal
20 Sept
DJK Ammerthal
3 : 1
Nordlingen
12 Sept
Wurzburger FV
2 : 1
DJK Ammerthal
Page 1 of 7

Cham

(Away)
09 Oct
Cham
2 : 1
DJK Don Bosco Bamberg
03 Oct
Grossbardorf
0 : 1
Cham
26 Sept
Bamberg
0 : 2
Cham
18 Sept
Cham
3 : 0
Neudrossenfeld
13 Sept
Ingolstadt II
2 : 2
Cham
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Cham 14 12 1 1 32:9 37
2 Wurzburger FV 13 8 2 3 25:16 26
3 Gebenbach 13 8 2 3 22:13 26
4 TSV Kornburg 14 6 6 2 25:13 24
5 Bamberg 13 7 3 3 22:11 24
6 Regensburg II 13 6 4 3 28:22 22
7 Fortuna Regensburg 13 6 3 4 31:21 21
8 Bayern Hof 13 5 5 3 26:21 20
9 Stadeln 13 5 4 4 17:20 19
10 Neudrossenfeld 14 6 1 7 20:22 19
11 Aschaffenburg 13 5 3 5 25:20 18
12 DJK Ammerthal 13 4 2 7 16:25 14
13 Ingolstadt II 14 3 4 7 20:28 13
14 Weiden 13 3 3 7 20:29 12
15 DJK Don Bosco Bamberg 14 2 5 7 14:29 11
16 Grossbardorf 13 3 1 9 12:25 10
17 Nordlingen 13 2 4 7 12:26 10
18 ASV Neumarkt 14 1 3 10 10:27 6
Promotion - Regionalliga Bayern 2027/2028 (Main)
Promotion - Regionalliga Bayern (Relegation)
Relegation - Oberliga Bayern Nord (Relegation)