Sport Picks

Stadium Background

Fleury 91 W vs Strasbourg W - H2H Analysis, Preview & Predictions

Frankrike Frankrike

Premiere Ligue Women Terrain Walter Felder, Fleury Merogis
lør. 7. nov. 2026
VS
04:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Fleury 91 W host Strasbourg W in the Premiere Ligue Women. This one's hard to separate. Recent numbers: Fleury 91 W at 1.35 goals for, 1.31 against; Strasbourg W at 1.2 for, 1.93 against. Past meetings favor Fleury 91 W slightly — 3-1-1 in wins/losses/draws. They last met on 22. apr. 2026, ending 3:1. The numbers (1.50 xG vs 1.50) point toward Fleury 91 W. The model's pick is Away (2) to win or Over 2.5 goals.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

31%
Fleury 91 W
39%
Uavgjort
30%
Strasbourg W
Uavgjort-prognose: 39% Favoritt: Draw

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

65% / Middels Sikkerhet
  • Strasbourg W have won more games recently than Fleury 91 W.
  • 39% chance of a draw — the model doesn't see a clear favorite.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 31.5%
Over 4.5 Mål 14%
Begge lag scorer (BTTS) 67.4%
Fleury 91 W Rent bur 16%
Strasbourg W Rent bur 10%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Fleury 91 W Strasbourg W
Kamper Spilt 26 30
Seire 10 12
Uavgjort 7 4
Tap 9 14
Mål Scoret 1.35 1.2
Mål Sluppet Inn 1.31 1.93
Forventede Mål (xG) 1.50 1.50
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

22. apr. 2026 Premiere Ligue Women
Fleury 91 W vs Strasbourg W
3:1
6. des. 2025 Premiere Ligue Women
Strasbourg W vs Fleury 91 W
0:3
24. aug. 2025 Club Friendly Women
Strasbourg W vs Fleury 91 W
4:0
15. feb. 2025 Premiere Ligue Women
Fleury 91 W vs Strasbourg W
1:1
5. okt. 2024 Premiere Ligue Women
Strasbourg W vs Fleury 91 W
0:2

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Fleury 91 W 31 / 100
Strasbourg W 29 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Fleury 91 W Strasbourg W

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Strasbourg W Win (2)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Fleury 91 W's goal record stands at 65% scoring rate across 26 recent games.

Defensive concern: Strasbourg W conceded in 77% of 30 recent games.

Historical meetings average 3.00 goals per match.

Fleury 91 W went unbeaten in 3 of their last 5 games.

Måltrender

Fleury 91 W VS Strasbourg W
1.13 Mål scoret 1.88
1.13 Mål sluppet inn 1.88
63% Over 1.5 100%
25% Over 2.5 63%
25% Over 3.5 38%

Recent Form & Match History

Fleury 91 W

(Home)
04 Oct
Fleury 91 W
1 : 3
PSG W
19 Sept
Saint-Malo W
0 : 2
Fleury 91 W
12 Sept
Nantes W
1 : 1
Fleury 91 W
04 Sept
Fleury 91 W
1 : 7
OL Lyonnes W
29 Aug
Bourges 18 W
0 : 2
Fleury 91 W
Page 1 of 6

Strasbourg W

(Away)
03 Oct
Strasbourg W
3 : 3
Marseille W
26 Sept
Strasbourg W
4 : 3
Lille W
18 Sept
Strasbourg W
0 : 2
Paris FC W
11 Sept
PSG W
2 : 0
Strasbourg W
05 Sept
Strasbourg W
3 : 2
Saint-Malo W
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 OL Lyonnes W 4 4 0 0 27:3 12
2 PSG W 4 4 0 0 8:1 12
3 Paris FC W 4 3 0 1 9:8 9
4 Marseille W 4 2 2 0 6:4 8
5 Le Havre W 4 2 0 2 5:10 6
6 Montpellier W 4 1 2 1 6:3 5
7 Strasbourg W 4 1 1 2 6:9 4
8 Fleury 91 W 4 1 1 2 5:11 4
9 Saint-Malo W 4 1 0 3 3:7 3
10 Nantes W 4 0 2 2 2:5 2
11 Lens W 4 0 1 3 4:10 1
12 Toulouse W 4 0 1 3 4:14 1
Promotion - Premiere Ligue Women (Play Offs)
Relegation - Seconde Ligue Women 2027/2028 (Main)