Sport Picks

Stadium Background

Koflach vs Stadtwerke Bruck/Mur - H2H Analysis, Preview & Predictions

Austria Austria

Steiermark
lør. 17. okt. 2026
VS
02:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Koflach host Stadtwerke Bruck/Mur in the Steiermark. Neither defense has been convincing lately, which should mean goals. Koflach have averaged 1.62 scored and 1.76 conceded recently, against Stadtwerke Bruck/Mur's 1.8 scored and 1.93 conceded. Head-to-head, Koflach have won 2 to Stadtwerke Bruck/Mur's 1, with 2 draws. They last met on 5. mai 2026, ending 2:1. The numbers (2.25 xG vs 1.25) point toward Koflach. The model tips Over 2.5 goals in this one.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

90%
Koflach
6%
Uavgjort
4%
Stadtwerke Bruck/Mur
Uavgjort-prognose: 6% Favoritt: Koflach

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

95% / Svært Høy Sikkerhet
  • Stadtwerke Bruck/Mur carry the better recent record into this one.
  • Model gives Koflach a 90% chance of winning this.
  • Regular Steiermark form gives a decent read on both sides.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 44%
Over 4.5 Mål 20%
Begge lag scorer (BTTS) 74.6%
Koflach Rent bur 19%
Stadtwerke Bruck/Mur Rent bur 10%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Koflach Stadtwerke Bruck/Mur
Kamper Spilt 29 30
Seire 11 12
Uavgjort 5 5
Tap 13 13
Mål Scoret 1.62 1.8
Mål Sluppet Inn 1.76 1.93
Forventede Mål (xG) 2.25 1.25
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

5. mai 2026 Steiermark
Koflach vs Stadtwerke Bruck/Mur
2:1
3. okt. 2025 Steiermark
Stadtwerke Bruck/Mur vs Koflach
1:1
29. mars 2024 Steiermark
Koflach vs Stadtwerke Bruck/Mur
3:0
25. aug. 2023 Steiermark
Stadtwerke Bruck/Mur vs Koflach
2:0
5. mai 2023 Steiermark
Koflach vs Stadtwerke Bruck/Mur
2:2

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Koflach 85 / 100
Stadtwerke Bruck/Mur 10 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Koflach Stadtwerke Bruck/Mur

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Koflach Win (1)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Stadtwerke Bruck/Mur has conceded goals in 80% of their last 30 outings.

Koflach went unbeaten in 5 of their last 5 games.

Attacking prowess: Koflach scored in 76% of their last 29 outings.

H2H data points to 2.80 goals as a typical output.

Måltrender

Koflach VS Stadtwerke Bruck/Mur
2.25 Mål scoret 1.88
0.63 Mål sluppet inn 2.25
63% Over 1.5 100%
50% Over 2.5 88%
38% Over 3.5 50%

Recent Form & Match History

Koflach

(Home)
09 Oct
SV Union Gnas
0 : 2
Koflach
02 Oct
Koflach
3 : 2
SV Schermann Rorhrbach
26 Sept
SV Wildon
1 : 1
Koflach
20 Sept
Koflach
6 : 0
Leoben
15 Sept
Hohenhaus Schladming
0 : 4
Koflach
Page 1 of 6

Stadtwerke Bruck/Mur

(Away)
09 Oct
SV Schermann Rorhrbach
1 : 1
Stadtwerke Bruck/Mur
02 Oct
Stadtwerke Bruck/Mur
0 : 5
SV Wildon
25 Sept
Leoben
1 : 2
Stadtwerke Bruck/Mur
19 Sept
Stadtwerke Bruck/Mur
3 : 3
Hohenhaus Schladming
15 Sept
Weindorf St. Anna
2 : 1
Stadtwerke Bruck/Mur
Page 1 of 6