Sport Picks

Stadium Background

Luzern II vs Paradiso - H2H Analysis, Preview & Predictions

Switzerland Switzerland

Promotion League
lør. 24. okt. 2026
VS
02:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Luzern II host Paradiso in the Promotion League. Neither defense has been convincing lately, which should mean goals. Recent numbers: Luzern II at 1.93 goals for, 2.47 against; Paradiso at 1.47 for, 1.4 against. Head-to-head, Luzern II have won 0 to Paradiso's 3, with 2 draws. They last met on 21. feb. 2026, ending 2:2. The numbers (1.19 xG vs 2.19) point toward Paradiso. The model tips Over 2.5 goals in this one.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

4%
Luzern II
6%
Uavgjort
90%
Paradiso
Uavgjort-prognose: 6% Favoritt: Paradiso

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

95% / Svært Høy Sikkerhet
  • Paradiso carry the better recent record into this one.
  • Paradiso are the model's pick here, at 90%.
  • Regular Promotion League form gives a decent read on both sides.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 50.5%
Over 4.5 Mål 23%
Begge lag scorer (BTTS) 76.2%
Luzern II Rent bur 10%
Paradiso Rent bur 12%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Luzern II Paradiso
Kamper Spilt 30 30
Seire 8 10
Uavgjort 5 9
Tap 17 11
Mål Scoret 1.93 1.47
Mål Sluppet Inn 2.47 1.4
Forventede Mål (xG) 1.19 2.19
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

21. feb. 2026 Promotion League
Luzern II vs Paradiso
2:2
9. aug. 2025 Promotion League
Paradiso vs Luzern II
7:5
22. feb. 2025 Promotion League
Paradiso vs Luzern II
2:2
21. aug. 2024 Promotion League
Luzern II vs Paradiso
0:1
6. apr. 2024 Promotion League
Paradiso vs Luzern II
1:0

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Luzern II 10 / 100
Paradiso 83 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Luzern II Paradiso

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Paradiso Win (2)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Luzern II's goal record stands at 83% scoring rate across 30 recent games.

Games between these two average 4.40 goals.

Paradiso has conceded goals in 67% of their last 30 outings.

Recent resilience: Luzern II stayed unbeaten in 1 of the last 5 games.

Måltrender

Luzern II VS Paradiso
1.5 Mål scoret 2.25
2.13 Mål sluppet inn 0.88
63% Over 1.5 88%
63% Over 2.5 50%
63% Over 3.5 38%

Recent Form & Match History

Luzern II

(Home)
10 Oct
Luzern II
0 : 8
Schaffhausen
03 Oct
Basel II
3 : 2
Luzern II
26 Sept
Luzern II
2 : 3
Amical Saint-Prex
20 Sept
Bavois
0 : 1
Luzern II
12 Sept
Luzern II
0 : 1
Biel
Page 1 of 6

Paradiso

(Away)
10 Oct
Bulle
2 : 2
Paradiso
03 Oct
Paradiso
1 : 0
Lugano II
26 Sept
Bruhl SG
0 : 2
Paradiso
19 Sept
Paradiso
0 : 1
Young Fellows Juventus
13 Sept
Zurich II
1 : 3
Paradiso
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Biel 11 8 2 1 25:12 26
2 Schaffhausen 11 8 1 2 29:13 25
3 Cham 11 7 1 3 19:14 22
4 Bulle 11 6 3 2 24:16 21
5 Paradiso 11 6 2 3 22:11 20
6 Young Fellows Juventus 11 6 1 4 16:14 19
7 Grand-Saconnex 11 6 0 5 19:15 18
8 Basel II 11 5 1 5 21:21 16
9 Amical Saint-Prex 11 5 1 5 16:22 16
10 FC Kreuzlingen 11 4 3 4 16:15 15
11 Zurich II 11 4 3 4 20:20 15
12 Breitenrain 11 4 3 4 15:17 15
13 Bruhl SG 11 4 2 5 13:15 14
14 Young Boys II 11 3 2 6 21:30 11
15 Lugano II 11 3 0 8 17:25 9
16 Bavois 11 2 2 7 10:14 8
17 Luzern II 11 2 1 8 15:27 7
18 Bellinzona 11 1 2 8 7:24 5
Promotion - Challenge League 2027/2028 (Main)