Sport Picks

Stadium Background

Namtha United vs Savannakhet FC - H2H Analysis, Preview & Predictions

Laos Laos

Lao League
lør. 17. okt. 2026
VS
08:30 a.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Namtha United host Savannakhet FC in the Lao League. Namtha United are expected to control this from the start. Recent numbers: Namtha United at 1.55 goals for, 1.79 against; Savannakhet FC at 0.93 for, 3.71 against. Past meetings favor Namtha United slightly — 2-0-0 in wins/losses/draws. They last met on 1. mars 2026, ending 5:0. Model xG sits at 3.75 vs 1.38, favoring Namtha United. Home (1) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

90%
Namtha United
6%
Uavgjort
4%
Savannakhet FC
Uavgjort-prognose: 6% Favoritt: Namtha United

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

95% / Svært Høy Sikkerhet
  • Namtha United carry the better recent record into this one.
  • Namtha United are the model's pick here, at 90%.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 88%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 99%
Over 1.5 Mål 94%
Over 2.5 Mål 88%
Over 3.5 Mål 81.5%
Over 4.5 Mål 37%
Begge lag scorer (BTTS) 72.6%
Namtha United Rent bur 17%
Savannakhet FC Rent bur 10%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Namtha United Savannakhet FC
Kamper Spilt 29 28
Seire 8 3
Uavgjort 6 3
Tap 15 22
Mål Scoret 1.55 0.93
Mål Sluppet Inn 1.79 3.71
Forventede Mål (xG) 3.75 1.38
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

1. mars 2026 Lao League
Namtha United vs Savannakhet FC
5:0
26. okt. 2025 Lao League
Savannakhet FC vs Namtha United
1:3

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Namtha United 84 / 100
Savannakhet FC 10 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Namtha United Savannakhet FC

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Namtha United Win (1)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Defensive concern: Savannakhet FC conceded in 96% of 28 recent games.

H2H data points to 4.50 goals as a typical output.

Savannakhet FC lost 5 of their last 5 games.

Namtha United found the back of the net in 69% of recent matches (29 games).

Måltrender

Namtha United VS Savannakhet FC
1.5 Mål scoret 0.5
2.25 Mål sluppet inn 6
88% Over 1.5 100%
88% Over 2.5 100%
63% Over 3.5 100%

Recent Form & Match History

Namtha United

(Home)
14 Mar
Namtha United
0 : 3
GB FC
08 Mar
Namtha United
1 : 4
Young Elephant
01 Mar
Namtha United
5 : 0
Savannakhet FC
21 Feb
Luang Prabang United FC
4 : 0
Namtha United
15 Feb
Champasak Avenir
3 : 2
Namtha United
Page 1 of 6

Savannakhet FC

(Away)
14 Mar
Savannakhet FC
0 : 4
Luang Prabang United FC
08 Mar
Savannakhet FC
0 : 7
Champasak Avenir
01 Mar
Namtha United
5 : 0
Savannakhet FC
21 Feb
Salavan United
4 : 0
Savannakhet FC
14 Feb
Savannakhet FC
0 : 4
Lao Army FC
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Champasak Avenir 1 1 0 0 3:0 3
2 Namtha United 1 1 0 0 1:0 3
3 Chanthabouly 0 0 0 0 0:0 0
4 Luang Prabang United FC 0 0 0 0 0:0 0
5 Ezra 0 0 0 0 0:0 0
6 Savannakhet FC 0 0 0 0 0:0 0
7 Salavan United 0 0 0 0 0:0 0
8 GB FC 0 0 0 0 0:0 0
9 Oudomxay Entremets 0 0 0 0 0:0 0
10 Lao Army FC 1 0 0 1 0:1 0
11 BIS 1 0 0 1 0:3 0
Promotion - AFC Challenge League 2027/2028 (Qualification)