Sport Picks

Stadium Background

OL Lyonnes W vs Inter W - H2H Analysis, Preview & Predictions

Europe Europe

UEFA Champions League Women Parc Olympique Lyonnais, Lyon
ons. 28. okt. 2026
VS
08:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

OL Lyonnes W host Inter W in the UEFA Champions League Women. Neither defense has been convincing lately, which should mean goals. OL Lyonnes W have averaged 3.72 scored and 0.76 conceded recently, against Inter W's 2.14 scored and 0.97 conceded. No recent head-to-head history to lean on here — form is the better guide. The numbers (2.94 xG vs 1.31) point toward OL Lyonnes W. The model tips Over 2.5 goals in this one.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

90%
OL Lyonnes W
6%
Uavgjort
4%
Inter W
Uavgjort-prognose: 6% Favoritt: OL Lyonnes W

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

95% / Svært Høy Sikkerhet
  • OL Lyonnes W carry the better recent record into this one.
  • Model gives OL Lyonnes W a 90% chance of winning this.
  • Continental football usually means sharper preparation from both sides.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 63%
Over 4.5 Mål 28%
Begge lag scorer (BTTS) 69%
OL Lyonnes W Rent bur 18%
Inter W Rent bur 10%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk OL Lyonnes W Inter W
Kamper Spilt 29 29
Seire 21 20
Uavgjort 4 4
Tap 4 5
Mål Scoret 3.72 2.14
Mål Sluppet Inn 0.76 0.97
Forventede Mål (xG) 2.94 1.31
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

OL Lyonnes W 85 / 100
Inter W 10 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
OL Lyonnes W Inter W

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips OL Lyonnes W Win (1)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Attacking prowess: OL Lyonnes W scored in 90% of their last 29 outings.

OL Lyonnes W went unbeaten in 5 of their last 5 games.

Defensive concern: Inter W conceded in 59% of 29 recent games.

Inter W lost 1 of their last 5 games.

Måltrender

OL Lyonnes W VS Inter W
5.25 Mål scoret 2.13
0.5 Mål sluppet inn 0.63
88% Over 1.5 63%
88% Over 2.5 38%
88% Over 3.5 38%

Recent Form & Match History

OL Lyonnes W

(Home)
03 Oct
OL Lyonnes W
5 : 0
Toulouse W
30 Sept
OL Lyonnes W
0 : 0
Chelsea W
23 Sept
Servette W
0 : 8
OL Lyonnes W
18 Sept
Le Havre W
1 : 8
OL Lyonnes W
12 Sept
OL Lyonnes W
7 : 1
Paris FC W
Page 1 of 6

Inter W

(Away)
04 Oct
Como W
0 : 2
Inter W
01 Oct
Austria Vienna W
1 : 1
Inter W
27 Sept
Inter W
2 : 0
Fiorentina W
22 Sept
Inter W
1 : 0
Hacken W
12 Sept
Juventus W
1 : 0
Inter W
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Barcelona W 2 2 0 0 11:2 6
2 OL Lyonnes W 2 1 1 0 8:0 4
3 PSG W 2 1 1 0 6:1 4
4 Bayern Munich W 2 1 1 0 5:2 4
5 Arsenal W 2 1 1 0 3:2 4
6 Inter W 2 1 1 0 2:1 4
7 Chelsea W 2 1 1 0 1:0 4
8 Koge W 2 1 0 1 5:2 3
9 Juventus W 2 1 0 1 4:2 3
10 SL Benfica W 2 1 0 1 2:4 3
11 Manchester City W 2 0 2 0 3:3 2
12 Real Madrid W 2 0 2 0 2:2 2
13 Austria Vienna W 2 0 1 1 1:2 1
14 Paris FC W 2 0 1 1 4:7 1
15 Leuven W 2 0 1 1 0:5 1
16 AS Roma W 2 0 1 1 0:6 1
17 Hacken W 2 0 0 2 0:4 0
18 Servette W 2 0 0 2 1:13 0
Promotion - UEFA Champions League Women (Play Offs: 1/4-finals)
Promotion - UEFA Champions League Women (Play Offs: 1/8-finals)