Sport Picks

Stadium Background

Preussen Munster 2 vs Verl II - H2H Analysis, Preview & Predictions

Tyskland Tyskland

Oberliga Westfalen
søn. 18. okt. 2026
VS
01:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Preussen Munster 2 host Verl II in the Oberliga Westfalen. This has the makings of an open, high-scoring game. Recent numbers: Preussen Munster 2 at 1.83 goals for, 1.52 against; Verl II at 1.54 for, 1.96 against. Head-to-head, Preussen Munster 2 have won 1 to Verl II's 1, with 2 draws. They last met on 6. apr. 2026, ending 4:1. Model xG sits at 1.63 vs 1.69, favoring Preussen Munster 2. AI goal market prediction: Over 2.5, BTTS: GG.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

36%
Preussen Munster 2
30%
Uavgjort
34%
Verl II
Uavgjort-prognose: 30% Favoritt: Preussen Munster 2

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

66% / Middels Sikkerhet
  • Verl II haven't matched Preussen Munster 2's recent run of results.
  • Preussen Munster 2 are the model's pick here, at 36%.
  • Regular Oberliga Westfalen form gives a decent read on both sides.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 70%
Over 4.5 Mål 32%
Begge lag scorer (BTTS) 77.8%
Preussen Munster 2 Rent bur 13%
Verl II Rent bur 10%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Preussen Munster 2 Verl II
Kamper Spilt 29 28
Seire 13 9
Uavgjort 5 6
Tap 11 13
Mål Scoret 1.83 1.54
Mål Sluppet Inn 1.52 1.96
Forventede Mål (xG) 1.63 1.69
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

6. apr. 2026 Oberliga Westfalen
Preussen Munster 2 vs Verl II
4:1
19. okt. 2025 Oberliga Westfalen
Verl II vs Preussen Munster 2
1:1
2. mars 2025 Oberliga Westfalen
Preussen Munster 2 vs Verl II
3:3
11. aug. 2024 Oberliga Westfalen
Verl II vs Preussen Munster 2
7:0

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Preussen Munster 2 35 / 100
Verl II 33 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Preussen Munster 2 Verl II

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Draw (X)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:2
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Historical meetings average 5.00 goals per match.

Attacking prowess: Preussen Munster 2 scored in 79% of their last 29 outings.

Defensive concern: Verl II conceded in 79% of 28 recent games.

Solid form: Preussen Munster 2 remains unbeaten in 3 of 5 recent matches.

Måltrender

Preussen Munster 2 VS Verl II
1.38 Mål scoret 2.13
1.25 Mål sluppet inn 1.88
75% Over 1.5 88%
50% Over 2.5 75%
25% Over 3.5 63%

Recent Form & Match History

Preussen Munster 2

(Home)
03 Oct
Preussen Munster 2
3 : 2
Clarholz
27 Sept
Preussen Munster 2
2 : 0
Maaslingen
20 Sept
Westfalia Kinderhaus
1 : 0
Preussen Munster 2
13 Sept
Preussen Munster 2
1 : 1
Erkenschwick
04 Sept
Gievenbeck
2 : 1
Preussen Munster 2
Page 1 of 6

Verl II

(Away)
04 Oct
Erkenschwick
4 : 1
Verl II
30 Sept
Verl II
6 : 0
Gievenbeck
20 Sept
TUS Ennepetal
2 : 2
Verl II
13 Sept
Verl II
1 : 1
TuS Hordel
04 Sept
Lippstadt
5 : 2
Verl II
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Gievenbeck 10 7 1 2 21:13 22
2 Vreden 9 6 1 2 25:19 19
3 Eintracht Rheine 9 6 0 3 20:13 18
4 Erkenschwick 9 5 3 1 15:9 18
5 Maaslingen 9 5 1 3 18:14 16
6 Lippstadt 9 5 1 3 17:15 16
7 Sprockhovel 9 4 2 3 25:17 14
8 Verl II 9 4 2 3 19:16 14
9 ASC 09 Dortmund 9 4 1 4 23:19 13
10 Arminia Bielefeld II 9 3 3 3 14:12 12
11 Preussen Munster 2 9 3 3 3 14:12 12
12 Westfalia Kinderhaus 9 3 3 3 11:13 12
13 TuS Hordel 9 2 4 3 14:17 10
14 SpVgg Herne Horsthausen 9 3 0 6 17:23 9
15 Clarholz 9 2 2 5 21:22 8
16 Hiltrup 9 2 1 6 8:20 7
17 TUS Ennepetal 9 0 5 4 10:23 5
18 Schermbeck 2020 8 0 1 7 7:22 1
Promotion - Regionalliga West 2027/2028 (Main)