Sport Picks

Stadium Background

Racing Club Ferrol vs Unionistas de Salamanca - H2H Analysis, Preview & Predictions

Spania Spania

Primera RFEF - Group 1 Estadio Municipal da Malata, Ferrol
lør. 17. okt. 2026
VS
11:00 a.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Racing Club Ferrol host Unionistas de Salamanca in the Primera RFEF - Group 1. Recent form is the clearest guide to this one. Recent numbers: Racing Club Ferrol at 0.96 goals for, 1.25 against; Unionistas de Salamanca at 1.43 for, 1.27 against. Head-to-head, Racing Club Ferrol have won 2 to Unionistas de Salamanca's 2, with 1 draws. They last met on 23. mai 2026, ending 3:2. The numbers (1.31 xG vs 1.00) point toward Unionistas de Salamanca. Home (1) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

40%
Racing Club Ferrol
33%
Uavgjort
27%
Unionistas de Salamanca
Uavgjort-prognose: 33% Favoritt: Racing Club Ferrol

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

70% / Middels Sikkerhet
  • Unionistas de Salamanca have won more games recently than Racing Club Ferrol.
  • 40% — that's where the model lands on Racing Club Ferrol taking it.
  • Regular Primera RFEF - Group 1 form gives a decent read on both sides.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 31.5%
Over 4.5 Mål 14%
Begge lag scorer (BTTS) 70.6%
Racing Club Ferrol Rent bur 20%
Unionistas de Salamanca Rent bur 10%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Racing Club Ferrol Unionistas de Salamanca
Kamper Spilt 28 30
Seire 7 15
Uavgjort 10 5
Tap 11 10
Mål Scoret 0.96 1.43
Mål Sluppet Inn 1.25 1.27
Forventede Mål (xG) 1.31 1.00
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

23. mai 2026 Primera RFEF - Group 1
Unionistas de Salamanca vs Racing Club Ferrol
3:2
14. des. 2025 Primera RFEF - Group 1
Racing Club Ferrol vs Unionistas de Salamanca
2:1
7. mai 2023 Primera RFEF - Group 1
Unionistas de Salamanca vs Racing Club Ferrol
1:1
6. nov. 2022 Primera RFEF - Group 1
Racing Club Ferrol vs Unionistas de Salamanca
0:1
7. mai 2022 Primera RFEF - Group 1
Unionistas de Salamanca vs Racing Club Ferrol
0:1

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Racing Club Ferrol 40 / 100
Unionistas de Salamanca 26 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Racing Club Ferrol Unionistas de Salamanca

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Racing Club Ferrol Win (1)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Racing Club Ferrol's goal record stands at 64% scoring rate across 28 recent games.

Unionistas de Salamanca has conceded goals in 70% of their last 30 outings.

These sides typically produce 2.40 goals when they meet.

Solid form: Racing Club Ferrol remains unbeaten in 3 of 5 recent matches.

Måltrender

Racing Club Ferrol VS Unionistas de Salamanca
1 Mål scoret 1.25
0.75 Mål sluppet inn 1.63
50% Over 1.5 63%
13% Over 2.5 50%
13% Over 3.5 50%

Recent Form & Match History

Racing Club Ferrol

(Home)
03 Oct
Racing Club Ferrol
2 : 0
Pontevedra
26 Sept
Lugo
1 : 0
Racing Club Ferrol
19 Sept
Racing Club Ferrol
1 : 0
Barakaldo
13 Sept
Racing Club Ferrol
3 : 2
Real Union
06 Sept
CD Extremadura
1 : 0
Racing Club Ferrol
Page 1 of 6

Unionistas de Salamanca

(Away)
03 Oct
Unionistas de Salamanca
2 : 0
Leonesa
27 Sept
Mirandes
1 : 0
Unionistas de Salamanca
19 Sept
Unionistas de Salamanca
3 : 1
UD Ourense
12 Sept
Real Aviles
3 : 1
Unionistas de Salamanca
05 Sept
Unionistas de Salamanca
2 : 4
Real Union
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 UD Logrones 6 5 1 0 15:7 16
2 Lugo 6 5 1 0 9:3 16
3 Ath Bilbao B 6 3 2 1 12:8 11
4 Cacereno 6 3 2 1 6:3 11
5 Ponferradina 6 3 2 1 5:3 11
6 Mirandes 6 3 1 2 9:7 10
7 Zamora 6 3 1 2 8:6 10
8 Racing Club Ferrol 6 3 1 2 7:5 10
9 Real Union 6 2 2 2 13:11 8
10 Deportivo Fabril 6 2 2 2 8:7 8
11 Pontevedra 6 2 2 2 8:8 8
12 Leonesa 6 2 2 2 4:5 8
13 CD Extremadura 6 2 0 4 5:6 6
14 AD Merida 6 2 0 4 9:11 6
15 Unionistas de Salamanca 6 2 0 4 9:12 6
16 Barakaldo 6 1 3 2 6:9 6
17 Real Aviles 6 1 2 3 9:10 5
18 CD Coria 6 1 2 3 8:11 5
19 UD Ourense 6 0 2 4 2:10 2
20 Arenas Getxo 6 0 2 4 4:14 2
Promotion - LaLiga2 2027/2028 (Main)
Promotion - Primera RFEF - Group 1 (Promotion - Play Offs)