Sport Picks

Stadium Background

San Sebastian Reyes B vs Rayo Vallecano B - H2H Analysis, Preview & Predictions

Spania Spania

Tercera RFEF - Group 7
søn. 18. okt. 2026
VS
04:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

San Sebastian Reyes B host Rayo Vallecano B in the Tercera RFEF - Group 7. Both sides' recent runs tell most of the story. Rayo Vallecano B have shipped 1.88 goals a game lately, while San Sebastian Reyes B have conceded 1.32 and scored 1.46. These two haven't met recently, so form does most of the talking. The numbers (2.06 xG vs 1.06) point toward San Sebastian Reyes B. Home (1) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

50%
San Sebastian Reyes B
28%
Uavgjort
22%
Rayo Vallecano B
Uavgjort-prognose: 28% Favoritt: San Sebastian Reyes B

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

76% / Høy Sikkerhet
  • Look at the last few games and San Sebastian Reyes B come out ahead of Rayo Vallecano B on wins alone.
  • Win probability leans San Sebastian Reyes B's way, sitting at 50%.
  • Regular Tercera RFEF - Group 7 form gives a decent read on both sides.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 99%
Over 1.5 Mål 88%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 37.5%
Over 4.5 Mål 17%
Begge lag scorer (BTTS) 68.6%
San Sebastian Reyes B Rent bur 20%
Rayo Vallecano B Rent bur 10%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk San Sebastian Reyes B Rayo Vallecano B
Kamper Spilt 28 33
Seire 10 7
Uavgjort 8 3
Tap 10 23
Mål Scoret 1.46 1.03
Mål Sluppet Inn 1.32 1.88
Forventede Mål (xG) 2.06 1.06
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

San Sebastian Reyes B 49 / 100
Rayo Vallecano B 22 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
San Sebastian Reyes B Rayo Vallecano B

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips San Sebastian Reyes B Win (1)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

San Sebastian Reyes B's goal record stands at 82% scoring rate across 28 recent games.

Rayo Vallecano B's defensive record shows goals conceded in 76% of 33 matches.

Difficult form: Rayo Vallecano B registered 4 defeats in their last 5 games.

San Sebastian Reyes B has registered 1 games unbeaten in their last 5 outings.

Måltrender

San Sebastian Reyes B VS Rayo Vallecano B
1.38 Mål scoret 0.75
1.38 Mål sluppet inn 2.75
88% Over 1.5 88%
50% Over 2.5 75%
25% Over 3.5 50%

Recent Form & Match History

San Sebastian Reyes B

(Home)
04 Oct
San Sebastian Reyes B
3 : 5
Real Aranjuez
27 Sept
Pozuelo de Alarcon
3 : 2
San Sebastian Reyes B
20 Sept
San Sebastian Reyes B
0 : 3
CP Parla Escuela
13 Sept
Siello
0 : 2
San Sebastian Reyes B
06 Sept
San Sebastian Reyes B
0 : 2
Union Adarve
Page 1 of 6

Rayo Vallecano B

(Away)
04 Oct
RC Alcobendas
4 : 2
Rayo Vallecano B
27 Sept
Rayo Vallecano B
1 : 2
Galapagar
19 Sept
Leganes B
4 : 1
Rayo Vallecano B
13 Sept
Rayo Vallecano B
2 : 3
Cala Pozuelo
06 Sept
CD Mostoles
0 : 0
Rayo Vallecano B
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Colonia Moscardo 5 3 2 0 14:5 11
2 Trival Valderas 5 3 2 0 8:4 11
3 CD Mostoles 5 3 2 0 6:2 11
4 CD Las Rozas 5 3 1 1 11:6 10
5 Cala Pozuelo 5 3 0 2 8:7 9
6 RC Alcobendas 5 2 2 1 11:9 8
7 Galapagar 5 2 2 1 10:8 8
8 CF Fuenlabrada 5 2 2 1 7:6 8
9 Leganes B 5 2 1 2 9:6 7
10 AD Torrejon 5 2 0 3 6:5 6
11 Union Adarve 5 1 3 1 6:8 6
12 Pozuelo de Alarcon 5 1 3 1 7:10 6
13 CP Parla Escuela 5 1 2 2 7:8 5
14 Mexico 5 1 2 2 4:5 5
15 Real Aranjuez 5 1 1 3 9:13 4
16 San Sebastian Reyes B 5 1 0 4 7:13 3
17 Siello 5 1 0 4 5:13 3
18 Rayo Vallecano B 5 0 1 4 6:13 1
Promotion - Tercera RFEF - Group 7 (Play Offs)