Sport Picks

Stadium Background

Shaanxi Union vs Guangdong GZ-Power - H2H Analysis, Preview & Predictions

China China

League One Weinan Sports Center Stadium, Weinan
søn. 18. okt. 2026
VS
11:00 a.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Shaanxi Union host Guangdong GZ-Power in the League One. Shaanxi Union go into this one as the clear favorite. Recent numbers: Shaanxi Union at 1.59 goals for, 1.14 against; Guangdong GZ-Power at 2.04 for, 0.86 against. Head-to-head, Shaanxi Union have won 0 to Guangdong GZ-Power's 2, with 3 draws. They last met on 27. juni 2026, ending 2:1. Model xG sits at 1.20 vs 1.00, favoring Shaanxi Union. Home (1) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

30%
Shaanxi Union
39%
Uavgjort
31%
Guangdong GZ-Power
Uavgjort-prognose: 39% Favoritt: Draw

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

65% / Middels Sikkerhet
  • Guangdong GZ-Power have won more games recently than Shaanxi Union.
  • 39% chance of a draw — the model doesn't see a clear favorite.
  • Regular League One form gives a decent read on both sides.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 99%
Over 1.5 Mål 94%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 31.5%
Over 4.5 Mål 14%
Begge lag scorer (BTTS) 73.4%
Shaanxi Union Rent bur 20%
Guangdong GZ-Power Rent bur 12%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Shaanxi Union Guangdong GZ-Power
Kamper Spilt 29 28
Seire 13 19
Uavgjort 6 6
Tap 10 3
Mål Scoret 1.59 2.04
Mål Sluppet Inn 1.14 0.86
Forventede Mål (xG) 1.20 1.00
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

27. juni 2026 League One
Guangdong GZ-Power vs Shaanxi Union
2:1
26. okt. 2025 League One
Guangdong GZ-Power vs Shaanxi Union
2:2
23. aug. 2025 League One
Shaanxi Union vs Guangdong GZ-Power
1:2
20. okt. 2024 League Two
Guangdong GZ-Power vs Shaanxi Union
0:0
15. sep. 2024 League Two
Shaanxi Union vs Guangdong GZ-Power
1:1

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Shaanxi Union 31 / 100
Guangdong GZ-Power 30 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Shaanxi Union Guangdong GZ-Power

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Shaanxi Union Win (1)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Defensive concern: Guangdong GZ-Power conceded in 86% of 28 recent games.

Shaanxi Union's goal record stands at 72% scoring rate across 29 recent games.

H2H data points to 2.40 goals as a typical output.

Solid form: Shaanxi Union remains unbeaten in 4 of 5 recent matches.

Måltrender

Shaanxi Union VS Guangdong GZ-Power
1.75 Mål scoret 2.63
1.5 Mål sluppet inn 0.63
88% Over 1.5 100%
88% Over 2.5 63%
38% Over 3.5 25%

Recent Form & Match History

Shaanxi Union

(Home)
07 Oct
Nanjing City
1 : 4
Shaanxi Union
27 Sept
Shaanxi Union
3 : 0
Dalian Kun City
19 Sept
Shaanxi Union
2 : 2
Suzhou Dongwu
12 Sept
Ningbo Professional
1 : 0
Shaanxi Union
05 Sept
Shaanxi Union
2 : 1
Dingnan Ganlian
Page 1 of 6

Guangdong GZ-Power

(Away)
07 Oct
Shenzhen Juniors
1 : 4
Guangdong GZ-Power
18 Sept
Yanbian Longding
1 : 2
Guangdong GZ-Power
12 Sept
Guangdong GZ-Power
1 : 1
Dalian Kun City
05 Sept
Nantong Zhiyun
1 : 1
Guangdong GZ-Power
30 Aug
Guangdong GZ-Power
3 : 0
Changchun Yatai
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Guangdong GZ-Power 25 17 6 2 52:21 57
2 Nantong Zhiyun 25 12 9 4 34:20 45
3 Guangxi Hengchen 25 13 6 6 40:27 45
4 Shenzhen Juniors 25 12 8 5 40:29 44
5 Shaanxi Union 25 11 6 8 42:27 39
6 Yanbian Longding 25 9 9 7 34:28 36
7 Shijiazhuang Gongfu 25 9 7 9 23:25 34
8 Wuxi Wugou 25 9 6 10 38:31 33
9 Changchun Yatai 25 10 4 11 38:41 30
10 Ningbo Professional 25 9 5 11 27:31 29
11 Dalian Kun City 25 7 8 10 30:37 29
12 Suzhou Dongwu 25 7 9 9 30:35 27
13 Dingnan Ganlian 25 4 12 9 35:46 24
14 Meizhou Hakka 25 7 4 14 25:50 22
15 Nanjing City 25 5 6 14 21:37 21
16 Foshan Nanshi 25 3 7 15 25:49 16
Promotion - Super League 2027 (Main)
Relegation - League Two 2027 (Main)