Sport Picks

Stadium Background

Sintrense vs Amora - H2H Analysis, Preview & Predictions

Portugal Portugal

Campeonato de Portugal - Group D Estádio do Sport União Sintrense, Sintra
søn. 25. okt. 2026
VS
03:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Sintrense host Amora in the Campeonato de Portugal - Group D. Recent form is the clearest guide to this one. Sintrense have averaged 1.32 scored and 0.91 conceded recently, against Amora's 1.16 scored and 1.45 conceded. Past meetings favor Sintrense slightly — 2-1-1 in wins/losses/draws. They last met on 9. mars 2025, ending 1:2. xG projections (1.69 - 1.00) back Sintrense to edge this. The model's pick is Home (1) to win or Over 2.5 goals.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

90%
Sintrense
6%
Uavgjort
4%
Amora
Uavgjort-prognose: 6% Favoritt: Sintrense

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

95% / Svært Høy Sikkerhet
  • Sintrense have won more games recently than Amora.
  • 90% — that's where the model lands on Sintrense taking it.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 31.5%
Over 4.5 Mål 14%
Begge lag scorer (BTTS) 69.4%
Sintrense Rent bur 20%
Amora Rent bur 10%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Sintrense Amora
Kamper Spilt 34 31
Seire 17 9
Uavgjort 8 7
Tap 9 15
Mål Scoret 1.32 1.16
Mål Sluppet Inn 0.91 1.45
Forventede Mål (xG) 1.69 1.00
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

9. mars 2025 Campeonato de Portugal - Group D
Amora vs Sintrense
1:2
10. nov. 2024 Campeonato de Portugal - Group D
Sintrense vs Amora
0:1
3. mai 2020 Campeonato de Portugal - Group D
Sintrense vs Amora
0:0
5. jan. 2020 Campeonato de Portugal - Group D
Amora vs Sintrense
0:1

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Sintrense 85 / 100
Amora 10 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Sintrense Amora

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Sintrense Win (1)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Attacking prowess: Sintrense scored in 74% of their last 34 outings.

Amora let in goals in 77% of their last 31 matches.

Recent resilience: Sintrense stayed unbeaten in 4 of the last 5 games.

Historical meetings average 1.25 goals per match.

Måltrender

Sintrense VS Amora
2.13 Mål scoret 1.38
0.63 Mål sluppet inn 1.25
88% Over 1.5 63%
63% Over 2.5 38%
38% Over 3.5 25%

Recent Form & Match History

Sintrense

(Home)
20 Sept
Sintrense
0 : 2
AFS
13 Sept
Sintrense
3 : 1
Santa Clara B
06 Sept
Imortal
0 : 2
Sintrense
30 Aug
Caldas SC
1 : 3
Sintrense
23 Aug
Sintrense
4 : 0
Aljustrelense
Page 1 of 7

Amora

(Away)
27 Sept
Amora
1 : 0
Lajense
20 Sept
Amora
3 : 4
Uniao Da Serra
13 Sept
1º Dezembro
1 : 1
Amora
06 Sept
Amora
0 : 1
Real SC
23 Aug
Vitoria Setubal
1 : 3
Amora
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Sintrense 4 3 1 0 11:3 10
2 Imortal 4 2 1 1 7:3 7
3 Amora 4 2 1 1 5:3 7
4 Serpa 4 1 3 0 6:4 6
5 Real SC 4 1 3 0 8:7 6
6 Juv. Evora 4 1 2 1 6:7 5
7 Lagoa 4 1 2 1 3:3 5
8 GD Alcochetense 4 1 2 1 7:6 5
9 Vitoria Setubal 4 1 1 2 6:9 4
10 Portel 4 0 4 0 6:6 4
11 Lajense 4 1 1 2 7:7 4
12 1º Dezembro 3 0 2 1 2:7 2
13 Aljustrelense 4 0 2 2 2:8 2
14 Santa Clara B 3 0 1 2 3:6 1
Promotion - Campeonato de Portugal - Group A (Promotion Group)
Relegation - Campeonato de Portugal - Relegation Group 2026/2027 (Main)