Sport Picks

Stadium Background

Sintrense vs Vitoria Setubal - H2H Analysis, Preview & Predictions

Portugal Portugal

Campeonato de Portugal - Group D Estádio do Sport União Sintrense, Sintra
søn. 8. nov. 2026
VS
03:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Sintrense host Vitoria Setubal in the Campeonato de Portugal - Group D. This looks like a genuine coin-flip fixture. Recent numbers: Sintrense at 1.29 goals for, 0.94 against; Vitoria Setubal at 1.63 for, 1.03 against. Head-to-head, Sintrense have won 0 to Vitoria Setubal's 1, with 1 draws. They last met on 24. feb. 2024, ending 2:0. The numbers (1.71 xG vs 1.02) point toward Vitoria Setubal. AI prediction: Home (1) Win — correct score tipped at 2-1.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

70%
Sintrense
17%
Uavgjort
13%
Vitoria Setubal
Uavgjort-prognose: 17% Favoritt: Sintrense

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

88% / Svært Høy Sikkerhet
  • Look at the last few games and Vitoria Setubal come out ahead of Sintrense on wins alone.
  • 70% — that's where the model lands on Sintrense taking it.
  • Regular Campeonato de Portugal - Group D form gives a decent read on both sides.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 40.5%
Over 4.5 Mål 18%
Begge lag scorer (BTTS) 69.4%
Sintrense Rent bur 20%
Vitoria Setubal Rent bur 10%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Sintrense Vitoria Setubal
Kamper Spilt 35 32
Seire 17 18
Uavgjort 8 6
Tap 10 8
Mål Scoret 1.29 1.63
Mål Sluppet Inn 0.94 1.03
Forventede Mål (xG) 1.71 1.02
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

24. feb. 2024 Campeonato de Portugal - Group D
Vitoria Setubal vs Sintrense
2:0
1. nov. 2023 Campeonato de Portugal - Group D
Sintrense vs Vitoria Setubal
1:1

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Sintrense 67 / 100
Vitoria Setubal 14 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Sintrense Vitoria Setubal

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Sintrense Win (1)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Attacking prowess: Sintrense scored in 71% of their last 35 outings.

Historical meetings average 2.00 goals per match.

Solid form: Sintrense remains unbeaten in 3 of 5 recent matches.

Defensive concern: Vitoria Setubal conceded in 56% of 32 recent games.

Måltrender

Sintrense VS Vitoria Setubal
2 Mål scoret 1.29
0.75 Mål sluppet inn 1.43
88% Over 1.5 71%
63% Over 2.5 43%
38% Over 3.5 43%

Recent Form & Match History

Sintrense

(Home)
11 Oct
Serpa
2 : 0
Sintrense
20 Sept
Sintrense
0 : 2
AFS
13 Sept
Sintrense
3 : 1
Santa Clara B
06 Sept
Imortal
0 : 2
Sintrense
30 Aug
Caldas SC
1 : 3
Sintrense
Page 1 of 7

Vitoria Setubal

(Away)
11 Oct
Vitoria Setubal
1 : 1
Real SC
20 Sept
Alcains
0 : 2
Vitoria Setubal
13 Sept
Vitoria Setubal
2 : 2
Juv. Evora
06 Sept
Lajense
0 : 1
Vitoria Setubal
23 Aug
Vitoria Setubal
1 : 3
Amora
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Sintrense 5 3 1 1 11:5 10
2 Imortal 5 3 1 1 10:3 10
3 Serpa 5 2 3 0 8:4 9
4 Juv. Evora 5 2 2 1 9:7 8
5 Amora 5 2 2 1 6:4 8
6 Real SC 5 1 4 0 9:8 7
7 Lagoa 5 1 3 1 4:4 6
8 GD Alcochetense 5 1 2 2 7:8 5
9 Vitoria Setubal 5 1 2 2 7:10 5
10 1º Dezembro 4 1 2 1 3:7 5
11 Lajense 5 1 1 3 7:8 4
12 Santa Clara B 4 1 1 2 5:6 4
13 Portel 5 0 4 1 6:9 4
14 Aljustrelense 5 0 2 3 2:11 2
Promotion - Campeonato de Portugal - Group A (Promotion Group)
Relegation - Campeonato de Portugal - Relegation Group 2026/2027 (Main)