Sport Picks

Stadium Background

Skalica vs Spartak Trnava - H2H Analysis, Preview & Predictions

Slovakia Slovakia

Nike liga Mestský štadión Skalica, Skalica
lør. 24. okt. 2026
VS
04:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Skalica host Spartak Trnava in the Nike liga. This has the makings of an open, high-scoring game. Skalica have averaged 1.44 scored and 1.41 conceded recently, against Spartak Trnava's 1.78 scored and 1.11 conceded. Past meetings favor Spartak Trnava slightly — 0-2-3 in wins/losses/draws. They last met on 25. juli 2026, ending 1:1. The numbers (1.19 xG vs 2.38) point toward Spartak Trnava. AI goal market prediction: Over 2.5, BTTS: GG.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

13%
Skalica
17%
Uavgjort
70%
Spartak Trnava
Uavgjort-prognose: 17% Favoritt: Spartak Trnava

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

88% / Svært Høy Sikkerhet
  • Spartak Trnava haven't matched Skalica's recent run of results.
  • Model gives Spartak Trnava a 70% chance of winning this.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 56.5%
Over 4.5 Mål 25%
Begge lag scorer (BTTS) 71.4%
Skalica Rent bur 10%
Spartak Trnava Rent bur 12%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Skalica Spartak Trnava
Kamper Spilt 27 27
Seire 14 13
Uavgjort 4 7
Tap 9 7
Mål Scoret 1.44 1.78
Mål Sluppet Inn 1.41 1.11
Forventede Mål (xG) 1.19 2.38
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

25. juli 2026 Nike liga
Spartak Trnava vs Skalica
1:1
10. juli 2026 Club Friendly
Spartak Trnava vs Skalica
0:0
10. juli 2026 Club Friendly
Spartak Trnava vs Skalica
0:0
13. des. 2025 Nike liga
Spartak Trnava vs Skalica
2:0
13. sep. 2025 Nike liga
Skalica vs Spartak Trnava
0:4

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Skalica 14 / 100
Spartak Trnava 65 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Skalica Spartak Trnava

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Spartak Trnava Win (2)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Skalica's goal record stands at 74% scoring rate across 27 recent games.

Defensive concern: Spartak Trnava conceded in 70% of 27 recent games.

Historical meetings average 1.60 goals per match.

Recent resilience: Skalica stayed unbeaten in 2 of the last 5 games.

Måltrender

Skalica VS Spartak Trnava
1.25 Mål scoret 2.63
2.13 Mål sluppet inn 1.13
63% Over 1.5 100%
50% Over 2.5 75%
50% Over 3.5 63%

Recent Form & Match History

Skalica

(Home)
02 Oct
Brno
5 : 1
Skalica
20 Sept
Skalica
0 : 1
Podbrezova
12 Sept
Banska Bystrica
3 : 2
Skalica
05 Sept
Komarno
0 : 0
Skalica
02 Sept
MSK Martin
1 : 4
Skalica
Page 1 of 6

Spartak Trnava

(Away)
20 Sept
Dun. Streda
2 : 2
Spartak Trnava
12 Sept
Spartak Trnava
5 : 2
FC Kosice
06 Sept
Ruzomberok
1 : 1
Spartak Trnava
02 Sept
MSK Puchov
1 : 3
Spartak Trnava
30 Aug
Spartak Trnava
1 : 3
Zilina
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Dun. Streda 8 6 2 0 25:5 20
2 Zilina 9 6 2 1 23:17 20
3 Spartak Trnava 9 5 3 1 21:10 18
4 Slovan Bratislava 8 5 1 2 20:9 16
5 Podbrezova 9 4 2 3 13:16 14
6 Michalovce 9 4 1 4 9:11 13
7 FC Kosice 8 3 3 2 21:18 12
8 Skalica 9 2 2 5 11:19 8
9 Banska Bystrica 9 2 1 6 9:21 7
10 Komarno 9 0 5 4 8:14 5
11 Trencin 8 1 2 5 10:20 5
12 Ruzomberok 9 1 2 6 8:18 5
Promotion - Nike liga (Championship Group)
Relegation - Nike liga (Relegation Group)